Tinklaraštis

2016-07-05

Susipažinkite su PRAMOGAUTOJAIS!

Turbūt dažnai svarstėte, jog būtų įdomu išmėginti vienokią ar kitokią pramogą, tačiau pirmas kartas būna baugus, nežinote, ko tikėtis, nenumanote, ar patiks. Todėl norime jus supažindinti su Gabija ir Domantu – „Gera dovana“ pramogautojais, kurie išmėgins pačias įvairiausias pramogas ir paslaugas, papasakos jums apie savo įspūdžius ir rekomenduos jas tikslinei auditorijai. Sekdami jų istorijas ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir patys galėsite apsispręsti, kurią pramogą norėtumėte išmėginti ar padovanoti artimajam.

Susipažinkite su PRAMOGAUTOJAIS!

2016-05-26

Daugiau nei gėlės - o dabar nustebinkite ir tėtį!

Neseniai visi skubėjome sveikinti vienus brangiausių ir artimiausių žmonių savo gyvenime su mamos diena, o dabar artėja diena, kai reikės prisiminti ir tėvus – palepinti juos ypatingu, nekasdieniu dėmesiu ar mielai nustebinti. Rodos, vyrą pasveikinti yra paprasčiau nei moterį, juk būtent pastarosios yra išrankios ir, kaip daugelis sako, pačios nežinančios ko nori asmenybės. Tačiau nustebinti artimą vyrą gali tapti taip pat sudėtinga užduotimi. Gal jis ekstremalas ir oro pramogos jam būtų tinkama dovana? O gal jis kaip tik vertina kuklų pasveikinimą? Aptarsime įvairius dovanų tėčiams variantus, o jūs išsirinkite tinkamiausią savo mylimiausiam tėveliui!

Daugiau nei gėlės - o dabar nustebinkite ir tėtį!

2016-05-14

Ką veikti pajūryje - idėjos ir lankytinos vietos

Poilsis Palangoje, Klaipėdoje Šventojoje ar kituose pajūrio miestuose bei miesteliuose dažniausiai asocijuojasi tik su saulėtomis dienomis pliaže. Tačiau ką veikti pajūryje apniukusią dieną ar norint ne tik patinginiauti ant smėlio, bet ir sužinoti šį tą naujo, aktyviai praleisti laiką ir pan.? Kad nakvynė Palangoje nesisietų tik su Basanavičiaus gatve ir maudynėmis jūroje, siūlome praplėsti laisvalaikio idėjų sąrašą – esame tikri, kad rasite ir negirdėtų lankytinų vietų!

Ką veikti pajūryje - idėjos ir lankytinos vietos

2016-04-29

Daugiau nei gėlės - nustebinkite mamą!

Nors mamoms turėtumėme dovanoti didžiausias šypsenas, rodyti padėką bei rūpestį kiekvieną dieną, tačiau žmogiškos problemos dažniausiai neleidžia to padaryti taip, kaip jos yra nusipelniusios. Todėl tikrai verta pasistengti per visoms mamoms labai svarbią šventę – mamos diena yra puiki proga sustoti ir atsigręžti į vieną svarbiausių gyvenime žmonių. Kaip? Pateikiame kelias idėjas!

Daugiau nei gėlės - nustebinkite mamą!

2016-04-07

Kas slepiasi po „Lamborghini“ vardu? Įdomiausi faktai apie asmenybę, traktorius ir superautomobilius

Gerai žinomi vardai dažnai koja kojon eina su įdomiomis, pamokančiomis arba atsitiktinumų kupinomis istorijomis, kurios atskleidžia sudėtingą kelią į kūrinius bei jų autorius, užkariavusius visą pasaulį. Vienas tokių autorių yra Ferruccio Lamborghini, kurio pavardė be jokios intrigos atkleidžia, apie ką šiandien kalbėsime.

Kas slepiasi po „Lamborghini“ vardu? Įdomiausi faktai apie asmenybę, traktorius ir superautomobilius