Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Tinklaraštis

2014-07-22

Įspūdžiai išbandžius skrydį virš 12 ežerų

Pradėsiu nuo to, kad šitą dovaną pati išrinkau ir nupirkau savo šeimai. Turime savo šeimos tradiciją –kiekvienais metais savo sūnui (kuriam šiuo metu yra 6 metai) dovanojame kokį nors naują nepatirtą įspūdį. Anksčiau buvo traukinys, laivas, jūra ir panašiai. Taigi atėjo eilė naujam potyriui –skrydžiui. Iš visos gausos siūlomų skrydžių išsirinkau šį, nes jau buvau girdėjusi gerų atsiliepimų iš draugų.

Įspūdžiai išbandžius skrydį virš 12 ežerų

2014-06-23

„Žasas“ M. Berenis-Tru griebėsi ginklo

Didžiausias Lietuvos naujienų portalas DELFI, vasarą pasitinkantis su nauja rubrika „Pirmas kartas su žvaigžde“, grupės „Žas“ narį Marijų Berenį-Tru pakvietė išmėginti „Geros dovanos“ siūlomą pramogą – šaudymą koviniais ginklais.

„Žasas“ M. Berenis-Tru griebėsi ginklo

2014-06-23

„Projekto kitokios“ narių įspūdžiai išbandžius pasivažinėjimą su ralio lenktynininku

Vasariškoje naujienų portalo DELFI rubrikoje „Pirmas kartas su žvaigžde“ sudalyvavo „Projekto kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva. Merginos išbandė savo drąsą ralio trasoje. Užsikrėtęs jų emocijomis „Geros dovanos“ pramogą išbandė ir G. Lebedevos širdies draugas Aleksandras Kazakevičius. Imtynininkui ekstremalus pasivažinėjimas bolidu suteikė daugiausiai emocijų.
Besiginčydamos, kuriai pirmai sėstis į ralio automobilį, merginos netgi metė burtus – abidvi bijojo pramogą išmėginti pirmosios. Tačiau tiek I. Burlinskaitė, tiek ir G. Lebedeva baiminosi be reikalo.
Atlikėjos ralio automobilyje krykštavo ir daug šypsojosi – jų veiduose nebuvo nei užuominos apie baimę.

„Projekto kitokios“ narių įspūdžiai išbandžius pasivažinėjimą su ralio lenktynininku

2014-06-17

10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų

Vasara – vestuvių metas. Todėl labai tikėtina, kad jums šiuo metų laiku teks sudalyvauti bent vienose vestuvėse ir neišvengiamai kils daug svarstymų, ką gi padovanoti jauniesiems, kokia dovana juos privers suklykti iš džiaugsmo. Jei nebijote netradicinių sprendimų, mes ateiname jums į pagalbą. Šiame naujienlaiškyje rasite 10 ne visai įprastų, tačiau vertingų ir jaunuosius pradžiuginsiančių dovanų idėjų.

10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų

2014-06-11

„Radisto“ J. Nainio įspūdžiai išbandžius vandens raketą

Naujoje vasariškoje DELFI rubrikoje „Pirmas kartas su žvaigžde“ sudalyvavęs radijo laidų vedėjas ir didžėjus nepabūgo išmėginti savo jėgas neįprastoje rungtyje. „Radistas“ Jonas Nainys - Jovanis Trakuose išmėgino naują pramogą - skrydžius virš vandens vadinamuoju flyboard‘u.

„Esu tik matęs, kaip tas daiktas kyla vandeniu. Bijau sarmatos pridaryti“, - sakė J. Nainys.

„Radisto“ J. Nainio įspūdžiai išbandžius vandens raketą