Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2018-11-28

Paskutinės minutės Kalėdinių dovanų idėjos 2019 m. + dovanų pakavimo būdai

Kalėdos – viena gražiausių, ryškiausių ir įsimintiniausių metų švenčių. Tai tokia proga, per kurią artimiausieji būna kartu, šventinį stalą puošia patys skaniausi patiekalai, pakvimpa imbieriniais sausainiais, kalėdiniu gėrimu, kambarį apšviečia eglutės papuošimai, o po ja puikuojasi visų išsvajotos dovanos.

Artėjant šiai svarbiai šventei, dažniausiai ruošiamės iš anksto – ieškome kalėdinių dovanų idėjų, patiekalų receptų, ką apsirengti per tą ypatingą dieną ir t. t. Tačiau vis dėlto kartais taip nutinka, jog per didelį užimtumą ar atidėliojimą, dovanų pirkimas lieka paskutinei minutei! Ką gi tuomet daryti?

Paskutinės minutės Kalėdinių dovanų idėjos 2019 m. + dovanų pakavimo būdai

2018-11-28

Ką dovanoti išrankiems vaikams per Kalėdas?

Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams? Ką dovanoti vaikui, kuris viską turi arba yra labai išrankus?

Dauguma tėvų pasakys, kad jų atžalos jau turi per daug žaislų su kuriais dažniausiai nė nežaidžia, tad artėjant tokioms šventėms kaip gimtadieniai ar Kalėdos tampa tikra dilema – ką gi dovanoti šį kartą, jog po to nereikėtų dovanos dėti į nereikalingų daiktų krūvą?

 

Ką dovanoti išrankiems vaikams per Kalėdas?

2018-11-21

Kalėdinės dovanos šeimai ir tėvams: idėjos 2019 m.

Kai jūsų kalėdinių dovanų sąrašas – labai ilgas, turite būti kūrybingi, sumanūs, o ir šiek tiek pagudrauti – būtina!

Nė nereikia sakyti, kad kalėdinių dovanų rinkimas žmonėms sukelia nemažai streso. Dar didesnį spaudimą patiriame tuomet, kai suvokiame, kad iki švenčių liko nedaug laiko, o dovanos ne tik nenupirktos, bet ir biudžetas stipriai braška. Biudžeto planavimo subtilybes puikiai įvaldžiusios gausios šeimos, taigi dalijamės dovanų idėjomis ir patarimais, kuriuos pateikia 4 ir daugiau vaikų turinčios mamos.

Kalėdinės dovanos šeimai ir tėvams: idėjos 2019 m.

2018-10-18

Kalėdinės dovanos moterims 2019

Daugelis moterų turi įgimtą savybę rinkti dovanas ir tiesiog dievina šią veiklą. Jos yra aktyvios tiek rinkdamos, tiek dovanodamos kalėdines dovanas: moterys dovanoja 84 proc. visų dovanų ir gauna 61 proc. jų. Akivaizdu, kad dailiosios lyties atstovės labiausiai stengiasi norėdamos palaikyti santykius su aplinkiniais – būtent dovanų dovanojimas yra vienas iš būdų kurti tvirtus ryšius. Moterys vienodai gausiai dovanoja tiek kitoms moterims, tiek vyrams.

Kalėdinės dovanos moterims 2019

2018-10-17

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atkreipti dėmesį jas renkant?

2017 m. savo tinklaraštyje publikavome straipsnį apie tobulas kalėdines dovanas vyrams. Jame rasite idėjų, ką padovanoti JIEMS per didžiąsias metų šventes. Per metus idėjos stipriai nepakito, tad šį kartą labiau akcentuojamės, į ką atkreipti dėmesį renkant dovanas vyrams ir vaikinams, ypač dar menkai pažįstamiems, kokias gudrybes pasitelkti į pagalbą. Pateiksime 15 mažiau vertinamų kalėdinių dovanų vyrams sąrašą.

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atkreipti dėmesį jas renkant?