Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Šaudymas

Legendiniai koviniai ginklai, šaudymas šaudykloje ar lauke, o galbūt šaudymas iš lanko ar arbaleto? Šaudymas – tai labai sportiška, azartiška ir adrenalino šiurpuliukus sukelianti pramoga, kurią mėgsta ne tik vyrai, bet ir moterys! Pasijauskite lyg veiksmo filmų herojai šaudydami iš tikrų, kovinių ginklų. Išbandykite savo taiklumą ir parodykite drąsą! Taip pat tai puiki dovana žmogui, kuriam patinka ore sklandantis parako kvapas ir į kraują plūstantis adrenalinas... Tokia dovana įtrauks Jūsų artimą žmogų į azarto kupiną pramogą. Na, o jei vis dėlto garsūs šūviai ir adrenalinas ne Jums, tuomet siūlome išbandyti šaudymą iš lankų. Šios pramogos metu su sportiniais lankais ir specialiomis strėlėmis šaudoma ne į taikinius, o į kitus žaidėjus. Būtent todėl galima sužaisti tikrą lankų mūšį su kolegomis ar draugais! Pabrėžiame, jog žaidimas visiškai saugus, o strėlės sukurtos taip, jog būtų neskausmingos. Tačiau, jei bijote tokios kovos, mūsų pramogų sąraše rasite ir šaudymą į taikinius. Pramogos metu turėsite galimybę išbandyti akies taiklumą ir rankų stabilumą šaudant iš lanko arba arbaleto.

Šaudymas
Filtrai

Vidutinė kaina 67,29 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos