Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kaitavimas, jėgos aitvarų sportas

Kaitavimas – sportas, kurį jau spėjo pamėgti Lietuvos ekstremalaus sporto fanai. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai yra itin sudėtinga bei pavojinga sporto šaka, realybėje taip nėra. Netgi atvirkščiai! Kaitavimas nereikalauja išskirtinės fizinės ištvermės ar pasiruošimo, tad net ekstremalaus sporto naujokai gali puikiai praleisti laiką vėjo bei vandens purslų apsupty. Pagrindiniai įrankiai, reikalingi norint užsiimti šiuo sportu, yra jėgos aitvarai. Būtent jais pagaunamas vėjas ir yra pagrindinė varomoji jėga, leidžianti netrukdomai judėti vandens paviršiumi ir atlikti įspūdingus triukus. Kadangi kaitavimas jėgos aitvarais vis tik yra laikomas ekstremaliu sportu, naujai juo susidomėję asmenys pirmiausia turėtų išmokti pažaboti aitvarus. Tai labai patogu ir lengva padaryti įsigijus jėgos aitvaro valdymo pamokos ar kursų kuponą. O tada, jau pramokus kaitavimo subtilybių, galima ir savarankiškai skrosti bangas tiek jūroje, tiek ežeruose.

Kaitavimas
Filtrai

Vidutinė kaina 113,94 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Kaitavimas – sportas kiekvienam ekstremalių pojūčių entuziastui

Kaitavimas – sportas, suteikiantis nevaržomą laisvės pojūtį. Vėjas, bangos, greitis – visa tai jau ne vienerius metus žavi sporto entuziastus visame pasaulyje. Sporto šakos koncepcija užgimė dar 1970–1980 metais, tačiau plačiosios publikos akį jis patraukė devintajame dešimtmetyje, kuomet ekstremalių pojūčių fanatikai pastebėjo sporto potencialą. Kaitavimas Lietuvoje pirmąsias šaknis išleido 2001 metais, kai šia sporto šaka užsiimti pradėjo pirmieji kaituotojai. Netrukus ėmė steigtis kaitavimo klubai, mokyklos, kuriose rinkosi sportui neabejingi asmenys, buvo rengiamos kaitavimo pamokos. Kadangi šis jėgos aitvarų sportas reikalauja didelio vėjo, juo dažniausiai užsiimama pajūryje. Todėl nenuostabu, kad kaitavimas tapo viena labiausiai Klaipėdos miesto svečių pamėgtų ekstremalių pramogų. Tačiau jūros bangos kaitavimui nėra būtinos – šiuo sportu užsiimti galima ir mariose, ežeruose. Ką svarbu žinoti? Norintieji užsiimti šiuo sportu turi pasirūpinti specialia, būtent šiai sporto šakai skirta įranga – jėgos aitvaru bei vandenlente (arba snieglente, jei sportu užsiimama žiemos metu, kai yra sniego). Jėgos aitvarai yra pagrindinė varomoji jėga kaituojant, leidžianti netrukdomai judėti vandens paviršiumi ir atlikti įspūdingus triukus, mat būtent jais yra pagaunamas vėjas. Iš pirmo žvilgsnio sudėtingas sportas nereikalauja išskirtinio fizinio pasiruošimo ar didelės ištvermės. Nepaisant to, kaitavimas yra laikomas ekstremaliu sportu, todėl prieš brendant į vandenį vos pakilus vėjui privalu detaliai, prižiūrint profesionalui susipažinti su sportu iš arčiau, suprasti jo mechaniką bei tai, kaip kaituoti saugiai. Norinčius išmokti kaitavimo sporto paslapčių kviečiame sau ar draugams padovanoti ekstremalią patirtį besimokant pažaboti vėją, vandenį ir greitį.