Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Fotosesijos

Nuotraukos suteikia galimybę prisiminti ypatingas ir gražiausias gyvenimo akimirkas, o fotosesijos padeda atskleisti galbūt dar neatrastą grožį. Ši įsimintinų akimirkų ir naujų potyrių kelionė prieš objektyvą bus nepamirštama dovana!

Fotosesijos
Filtrai

Vidutinė kaina 113,98 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Asmeninė, poros ar šeimos fotosesija

Asmeniui, mėgstančiam pozuoti, maivytis ir kitaip demonstruoti savo gražiąsias puses dovanokite asmeninę fotosesiją! Jauki studijos aplinka, profesionalus fotografų darbas ir patarimai padės geriau jaustis prieš objektyvą, o padarytos nuotraukos džiugins ilgai. Savo darbą išmanantys fotografai padės atskleisti Jūsų grožį ir asmenybę, o gera nuotaika lydės Jus visos fotosesijos metu.

Kuriant šeimą, puiki dovana poros ar šeimos fotosesija. Tokio tipo fotosesiją galite atlikti kas metus ir stebėti, kaip keičiasi šeimos narių skaičius, išvaizda, kaip auga vaikai ir t. t. Tai nepamirštama dovana, galinti tapti kasmetine tradicija, kurią kas kartą pamačius nuotraukų albume sukils patys gražiausi atsiminimai.

Taip pat, jei pažįstate kokią būsimą mamą, nėštukę, dovanokite nėščiosios fotosesiją Kaune ar Vilniuje, kuri, praėjus keliems metams po šio nuostabaus etapo, leis atsiminti ir iš naujo patirti visą tuo metu supusį džiugesį. Per devynis nėštumo mėnesius nėščios moters kūnas įgauna gražias formas ir linijas. Mitas, kad dauguma to pakęsti negali. Kiekviena moteris myli savo kūną, nes myli laukiamą vaikelį. Todėl ir nuotraukos, įamžintos nėštumo metu, saugomos, o dažnai ir namų sienas papuošia.  

Na, o jau gimus vaikeliui įamžinkite jį kūdikio fotosesijoje Vilniuje. Juk mažyliai greitai auga, ir taip norėtųsi sustabdyti tas pirmąsias akimirkas...

Atminkite, jog akimirkos nėra amžinos, todėl turite išsaugoti galimybę džiaugtis šypsena iš praeities.