Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sveikatinimas

Kartą senovės graikų filosofas Sokratas yra pasakęs, jog sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko. Na, ir juk iš tiesų, sveikata yra viena iš žmogaus didžiausių vertybių, o juos puoselėjimui ir stiprinimui svarbu nuolat lankyti sveikatinimo procedūras, sportuoti bei nepamiršti pailsėti nuo darbų. Visa tai padės gyventi kokybiškiau. Kaip žinia, nuovargį ir skausmus geriausiai šalina masažai bei SPA procedūros, o norint pabėgti nuo rutinos ir nesibaigiančių darbų rekomenduojama keliauti į geriausius Lietuvos kurortus: Druskininkus, Birštoną ar Palangą. Čia Jūs ne tik pamiršite rūpesčius, bet ir išgirsite gydytojų rekomendacijas, kaip geriausia tausoti sveikatą bei ją stiprinti. Nuo pat mažų dienų mums kalama į galvą, jog sportas – sveikata. Su tuo tikrai neverta ginčytis, tačiau svarbiausia, jog sportas teiktų malonumą. Todėl kuo įvairesni sporto užsiėmimai, tuo daugiau ne tik sveikatos, bet ir laimės. Rinkitės iš įvairiausių sporto šakų: savigynos treniruočių, teniso, svorių kilnojimo sporto klube ir pan. Tereikia atrasti tai, kas Jums arčiausiai širdies! Kenčiantiems nuo viršsvorio dažniausiai sunku prisiversti sportuoti, tad siūlome pirmiausia išmėginti liekninamuosius masažus su „Roll Shaper“. Įrodyta, jog šią procedūrą galima drąsiai lyginti su masažuotojų rankomis atliekamais limfodrenažiniais masažais, tačiau su „Roll Shaper“ odos stangrėjimo rezultatai akivaizdesni ir greitesni.

Sveikatinimas
Filtrai

Vidutinė kaina 260,15 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko. 

Sveikata – vienas iš žmogaus laimės komponentų ir viena iš didžiausių vertybių. Sveikatinimas padės ją tausoti ir gyventi kokybiškiau. Nuovargį ir skausmus šalinantys bei jėgas padedantys atgauti masažai, poilsio ir gydomosios programos Lietuvos sveikatinimosi kurortuose, bendrą savijautą gerinantys SPA malonumai, gydytojų konsultacijos ir daug kitų pasiūlymų gerai savijautai!

Sportas – sveikata

Ne veltui sakoma, kad sportas – tai sveikata. Tačiau tik tuomet, kai jis teikia malonumą. Todėl kuo įvairesni sporto užsiėmimai, tuo daugiau ne tik sveikatos, bet ir laimės. Jei mėgstate kilnoti svorius ir dirbti su treniruokliais, siūlome įsigyti abonementą į „Savicko sporto klubą“. Tačiau, jei toks sportas ne Jums, o labiau mėgstate kontaktą su žmogumi, rinkitės Kung Fu treniruotes, teniso pamoką arba kardo valdymo užsiėmimus. Tai puikus laiko praleidimas, kuomet sportuojama kartu su kitais žmonėmis, tad čia ne tik gerinsite savijautą, bet ir susirasite naujų draugų. Taip pat jei itin aktyviai sportuojate siūlome pasidaryti sveikatos patikrinimą, kurio metu bus atlikti išsamūs tyrimai: 30 specializuotų laboratorinių tyrimų, kardiologo, neurologo, kineziterapeuto, šeimos gydytojo konsultacijos ir t. t.

Sveikatinimo procedūros

Jei norite bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės ir pasilepinti įvairiomis procedūromis, kurios ne tik suteiks grožio, atpalaiduos ir nuramins organizmą, bet ir suteiks daugiau energijos ir pagerins pašlijusią sveikatą, rekomenduojame išbandyti sveikatinimosi procedūras.

Plūduriavimo terapija kapsulėje tai unikali paslauga, kuri skirta giliam fiziniam, protiniam ir dvasiniam atsipalaidavimui bei organizmo gyvybinių jėgų atstatymui. Panaši yra nesvarumo, šviesos ir muzikos terapija, kuri atpalaiduoja visus raumenis, stuburo slankstelius sudėlioja į teisingą padėtį, šalina stresą, įtampa, pervargimą bei padeda kenčiantiems dėl nugaros skausmo.

Kenčiantiems nuo viršsvorio siūlome išmėginti liekninančius masažus su „Roll Shaper“.Pagal judesių pobūdį ir sistemą – tai yra limfos masažas. Labiausiai šiuos masažus būtų galima palyginti su masažuotojų rankomis atliekamais masažais. Tik lieknėjimo ir odos stangrėjimo rezultatai akivaizdesni, nes ši procedūra intensyvesnė. Na, o jei vis kovojate su celiulitu išbandykite anticeliulitinį masažą. Celiulito gydymo procesas vyksta veikiant kraujotakos, limfotakos sistemas bei po oda esantį jungiamąjį audinį, kuris dėl celiulito formavimosi susilpnėja. Anticeliulitinio masažo metu audiniuose stimuliuojama kraujotaka, kuri padeda pašalinti riebalus iš riebalinių ląstelių. Suaktyvinta kraujotaka aprūpina audinius deguonimi bei maisto medžiagomis, pašalinamas anglies dvideginis bei toksinai.

Na, o jei norite pasilepinti kartu su antrąja puse rekomenduojame SPA ritualą dviem „Meilės dvelksmas“. Ritualą sudaro pirčių ir baseinos komplekso malonumai, atpalaiduojantys masažai abiems bei arbatos gėrimas.

Sveikatinimo poilsis

Ypatingam sveikatinimuisi siūlome įsigyti sveikatinimo poilsį su nakvyne viename iš Lietuvos kurortų. Palangoje net 3 dienas galėsite mėgautis sveikatos stiprinimo programa. Sveikatos centras ,,Energetikas“ – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis centras, kuriame gydosi ne tik lietuviai, bet ir užsienio svečiai. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai. Procedūras atlieka profesionalūs įstaigos specialistai, dirbantys klientų sveikatai, grožiui ir gerai nuotaikai! Druskininkuose siūlome 3 dienų gydomąją programą. Viešbutyje „Regina“ kasdien būsite lepinami įvairiomis procedūromis, kurios Jums padės atgauti prarastas jėgas. Na, o „Tulpės“ sanatorijoje Birštone galite rasti pačių įvairiausių programų, tačiau jei pasirinksite 3 dienų poilsį, kiekvieną dieną gausite net po 5 procedūras, maitinimą ir, žinoma, gydytojo konsultaciją.