Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kino filmų bilietai ir rinkiniai

Kinas – viena populiariausių visų laikų pramogų, mėgstama ir vaikų, ir suaugusiųjų. Nukeliavę į kiną, trumpam nusikeliame į kitą realybę, patiriame naujų įspūdžių ir praturtiname savo laisvalaikį. Geri kino filmai suteikia naujų idėjų ir leidžia kitaip pažvelgti į gyvenimą, o kino bilietai – viena universaliausių dovanų visiems ir visomis progomis.

Kinas
Filtrai

Vidutinė kaina 15,21 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Kino teatrų bilietų kuponai

Bene daugiausiai pasiūlymų kino mėgėjams paruošė kino teatras „Forum Cinemas“, įsikūręs penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Vilniuje žiūrovų laukia ypatingasis „Multikino Ozas“. Galima įsigyti kino kuponus vienam, dviem asmenims, vaikams, komedijų kino kuponus, BONUS ir net baro kuponus. Ypatingą dėmesį „Forum Cinemas“ repertuare užima filmai vaikams: kone kiekvieną savaitę vyksta vaikiškų animacinių filmų premjeros. Šiame kino teatre rodomi ir naujausi geriausių pasaulio režisierių kurti filmai suaugusiems. Šio tipo bilietai į kiną – išties magiška ir apgalvota dovana.

Išskirtinių pasiūlymų tiems, kurie domisi kinu ar virtualios realybės pramogomis, paruošė ir „5D Cinema“, Kauno kino centras „Romuva“, kino teatras „Pasaka“, „VRcafe“, „Žmonės Cinema“ ir kt. 

„Forum Cinemas“ ir kitų kino teatrų dovanų kuponai, kuriuos įsigysite iš „Gera dovana“, galios net iki 12 mėn., tad dovanos gavėjas tikrai ras laiko pasinaudoti pramoga. Turiningas laisvalaikis kine – garantuotas!