Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Poilsis su nakvyne dviem

Susigrąžinti romantiką, paminėti ypatinPoilsis tik dviese lengvai sugrąžina romantiką – juk tai galimybė skirti dėmesio tik vienas kitam, pasimėgauti pramogomis ir patirti sujungiančias emocijas. Trumpos atostogos pajūryje, svajinga nakvynė gamtos glėbyje, nauji potyriai dar neaplankytame mieste – tai geriausias laikas dviese! Tai ir proga atitrūkti nuo rutinos švenčiant ypatingą progą ar visai be progos, tiesiog norint padaryti staigmeną savo mylimiausiam žmogui.gą progą ar tiesiog skirti dėmesį vienas kitam...

Poilsis dviem
Filtrai

Vidutinė kaina 335,35 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Geriausios poilsio dovanos dviem

Tas saldus žodis „atostogos“... Ilgesnėmis kone visi trokšta mėgautis vasarą, kai laiką nevaržomai galima leisti lauke, kai nuplauti visas bėdas kviečia jūra, įkaitę ežerai ir visada atgaivinančios upės. Tačiau išlaukti vasaros kartais taip sunku! O vasarišką poilsį visus metus siūlo SPA viešbučiai! Jei artėja brangaus žmogaus gimtadienis, artimųjų vestuvės ar sukaktis, o gal ne už kalnų kita svarbi proga, tik pagalvokite, kiek daug smagių įspūdžių ir malonių akimirkų suteiktų dovanų įteiktas kad ir poilsio savaitgalis dviem.

Kartais išrinkti tinkamą dovaną tikrai sudėtinga, ypač jei renkate poilsį dviem – tėvams, seneliams ar kt., tad paruošėme Jums vertingų patarimų, ką pasirinkti. Pirmiausia pagalvokite, kur Jūsų trokštama nustebinti pora įprastai mėgsta lankytis. Gal juodu nuolat traukia į pajūrį? Gal jie – didmiesčių mylėtojai? O gal jie vis užsimena trokštą aplankyti kokį miestą ar miestelį ir pažinti jo istoriją? Tai leis lengviau apsispręsti, kurią dovaną įsigyti. Su įspūdžio dovanų parduotuve „Gera dovana“ galima dovanoti net poilsį užsienyje!

Romantiškas poilsis dviem

Ar tai SPA malonumų kupina diena su nakvyne, ar romantiškas savaitgalis dvare, ar privatus poilsis dviem miško apsuptyje, ar trumpos atostogos prie jūros arba ežero – kiekviena akimirka, praleista su mylimu žmogumi, sustiprins jausmus ir leis iš naujo atrasti vienas kitą. Puikių poilsio pasiūlymų visada turi parengę tokie populiarūs Lietuvos viešbučiai kaip „SPA VILNIUS“, „Vytautas Mineral SPA“, „Gradiali“, „Harmony Park“. Tikrai dėmesio vertos unikalios poilsio dviem dovanos – tai nakvynė rąstų namelyje, medžių viršūnėse, Bistrampolio, Pakruojo, Taujėnų ar kitame dvare. Na o jei nutarėte nustebinti artimuosius poilsiu užsienyje, rinkitės ne tik iš nakvynių Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje, bet ir aristokratiškajame Paryžiuje ar svajingojoje Italijoje!

Poilsis Lietuvoje dviem

Druskininkai, Birštonas, Palanga, Neringa – Lietuvoje dėmesio verti visi kurortai, į kuriuos plūstama pasisemti jėgų ir įkvėpimo ne tik vasaros sezonu. Viena populiariausių krypčių – tai poilsis Druskininkuose. Nenuostabu – tai tikrų tikriausias Lietuvos perlas, vienas gražiausių šalies kurortų. Čia gausu ne tik pramogų, bet ir vietų apsigyventi bei sveikatintis. Verta pagalvoti apie tokias dovanas, kaip poilsis su nakvyne „Grand SPA Lietuva“, „Mineral SPA Draugystė“, „SPA VILNIUS“ viešbučiuose bei „Eglės“ sanatorijoje.

Birštone smagiai praleisti laiką kviečia tokie viešbučiai kaip „Vytautas Mineral SPA“, „Royal SPA Residence“, „Tulpės“ sanatorija, kur be kokybiško poilsio laukia gausybė SPA paslaugų, linksmybių vandens pursluose ir atpalaiduojančių pirtelių, suteiksiančių gyvenimo džiugesio ir leisiančių pamiršti bet kokius rūpesčius! Birštono kurortas puikiai tiks tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto šurmulio, įkvėpti pušynų gaivos nepasiekus jūros. Na o išsiilgusiems Baltijos geresnės dovanos už poilsį Palangoje tikrai nerasite. Jūra tokia nuostabi visais metų laikais!

Kokią dovaną beišrinksite, tegul ji būna apgalvota ir padovanota iš širdies! Dovanokite mylimiems žmonėms laiką kartu, tikro poilsio galimybę ir puikią savijautą, kuriai suteikti pakanka vos kelių dienų, bet kuri džiugina labai ilgai!

Atraskite jums aktualiausius pasiūlymus: