Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pažintinis nėrimas

Nežemiški potyriai nuo galvos iki kojų pirštų galiukų išbandant vandens stichiją! Nardymas suteiks galimybę pažvelgti į supančią aplinką visai kitomis akimis ir dovanos išskirtinius pojūčius. Ypatingas potyris – povandeninė ekspedicija. Ši dovana – tai prisilietimas prie XV a. Lietuvos istorijos po vandeniu! Jūsų artimas žmogus pasiners į istorines Platelių ežero gelmes, kur pamatys kadaise Pilies salą ir Šventorkalnį jungusio tilto polius. Kai ežero paviršius lygus, kai kurių polių viršūnės matosi iš valties, bet ežero gylis šioje vietoje siekia 13 metrų, todėl apžiūrėti juos iš arčiau galima tik pasinėrus po vandeniu. Prieš nėrimą bus išdėstomi nardymo pagrindai, suteikiamas trumpas instruktažas. Profesionalaus instruktoriaus pagalba bus panyrama į 10 metrų gylį, kur lauks apsilankymas vandens išsaugotame istorijos muziejuje. Nėrimas truks apie 1 valandą, su instruktažu – 3 val. Instruktorius padės jaukiai jaustis po vandeniu, prižiūrės ir valdys įrangą, tad Jūsų artimam žmogui nereikės daryti nieko sudėtingo – tik plaukti, žvalgytis aplinkui, grožėtis povandeniniu pasauliu ir šypsotis į objektyvą! Akimirkos bus įamžintos skaitmeninėse nuotraukose. Na, o norintiems tiesiog išskirtinės fotosesijos taip pat turime pasiūlymą! Pažintinį nėrimą su fotosesija! Išklausęs teorinį kursą, Jūsų artimasis gaus nardymo pradžiamokslį ir po keleto pratimų po vandeniu, lydint instruktoriams, jau galės žavėtis povandeninio pasaulio grožiu ir pozuoti prieš fotoaparatą. Nardykite su skuteriu Baltijos jūroje! Tai neeilinė galimybė panirti ir pamatyti Baltijos jūros gyvenimą. Juk tik asmeninė gamtos patirtis suteikia suvokimą, kokia ji svarbi ir verta išsaugojimo. Atvykusieji galės išbandyti nepaprastą pramogą – plaukimą ir nardymą vandens paviršiumi su greitu, tačiau labai tyliu skuteriu. Ši pramoga leidžiama nuo 16 metų.

Nardymas
Filtrai

Vidutinė kaina 88,00 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Nardymas - unikali galimybė iš arčiau pamatyti magišką povandeninį pasaulį. Tai aktyvios vandens pramogos, tinkančios tiek patyrusiems entuziastams, tiek pirmą kartą sužinantiems kas gi yra tas pažintinis nėrimas.

Pažintinis nardymas Lietuvoje patiks gamtą bei veiklų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms, nebijantiems vandens ar jame besislapstančios gyvūnijos. Tai puiki proga pamatyti nuostabią Lietuviškų vandenų florą ir fauną. Nardymo užsiėmimai vyksta įvairiuose Lietuvos miestuose, gražiuose ežeruose.

Norintiems šiuo sportu užsiimti rimčiau tikrai patiks nardymo kursai. Jų metu patyrę instruktoriai išsamiau papasakos apie nardymą, pasidalins patarimais.

Tad jei norite pasidžiaugti įdomiomis vandens pramogomis ar ieškote netradicinės dovanos, nardymo užsiėmimų kuponai yra kaip tik jums.