Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Nuotoliniai kursai ir mokymai

Mokytis niekada ne vėlu. O tobulėti dabar galima neišėjus iš namų! Šioje kategorijoje rasite įvairiausias nuotolinio mokymosi galimybes, kurios leis pasirinkti tinkamą laiką, vietą ir mėgstamą temą. Įtraukiantys kursai internetu, pamokos, pokalbiai ir seminarai ne tik leis plėsti turimas žinias, bet ir padės atrasti naujų dalykų. Čia tinkamų nuotolinių mokymų ras įvairių sričių specialistai, pedagogai, mokiniai ir net įmonių vadovai. „Kalba.lt“ pasiūlys išmokti naujų kalbų, pasirengimo tarptautiniams egzaminams kursus arba stovyklas, suteiks korepetitoriaus paslaugas. „Alma master“ pasiūlys mokytis iš Lietuvos lyderių šiuolaikiškai – realiuose kelių valandų mokymuose – arba įsigyti mokymų vaizdo įrašą, kurį galima žiūrėti patogiu metu. „Alma master“ platformoje naudingų kursų ras tiek įmonių vadovai, mokytojai, tėvai, tiek ir besidomintys psichologija ir veidotyra. Karjeros testas „The Bridge“, skirtas 9–12 klasės mokiniams, padės išsiaiškinti arba pasitikrinti savo būsimą karjeros kelią, specialybę ar į kokius dalykus mokykloje sutelkti dėmesį. Taip pat čia rasite mitybos konsultacijas, individualias jogos treniruotes ir net tapybos pamokas.

Nuotoliniai mokymai ir seminarai
Filtrai

Vidutinė kaina 106,59 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Mokytis niekada ne vėlu.

O tobulėti dabar galima neišėjus iš namų! Internetinių mokymų populiarumas nuolat auga. Nuotoliniai seminarai, kursai, paskaitos ar workshop`ai leidžia mokytis patogiau, greičiau ir taupiau, todėl nenuostabu, kad vis dažniau žmonės tradicinius mokymus iškeičia į patrauklesnį internetinį variantą. Šioje kategorijoje rasite įvairiausias nuotolinio mokymosi galimybes, kurios leis pasirinkti tinkamą laiką, vietą ir mėgstamą temą. Įtraukiantys nuotoliniai kursai internetu, pamokos, pokalbiai, seminarai ne tik leis plėsti turimas žinias, bet ir padės atrasti naujas disciplinas. Nuo rankdarbių iki specifinių sričių žinių gilinimo ar savęs pažinimo – įvairūs nuotoliniai mokymai sudomins žmones ieškančius ne tik būdo mokytis, bet ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Norintys išmokti kažko naujo gali rinktis iš daugybės kokybiškų įvairių sričių (asmeninis tobulėjimas, sveika gyvensena, technologijų ir verslo tobulinimas) kursų, mokymų, seminarų.

Online kursai – kokie privalumai?

Nuotoliniai mokymai internetu turi daug privalumų, kuriuos itin vertinti pradėta per pastaruosius porą metų. Galimybė pačiam rinktis laiką, vietą mokslams leidžia žinių bei įgūdžių įgyti patogiau bei sau pačiam priimtinu tempu. Patyrę profesionalūs lektoriai, įdomios temos ir nenuginčijamas patogumas – visa tai jums gali suteikti online mokymai.