Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Nuotoliniai mokymai – efektyvus mokymosi procesas

2021-01-31

Nuotoliniai mokymai – efektyvus mokymosi procesas

Nuotoliniai mokymai „online“ ir seminarai yra neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalis. Jie tapo populiarūs dar gerokai iki karantino, o šiuo metu vienas svarbiausių ir efektyviausių tobulėjimo būdų. Šiuolaikiniam žmogui dažnai pritrūksta laiko, o norint išmokti kažko naujo tikrai sunku atrasti laiko vykti į mokymus organizuojamus gyvai. Technologijos padėjo išspręsti šią bėdą - nuotoliniai mokymai įmanomi būnant bet kuriame pasaulio kampelyje. Užtenka turėti išmanųjį įrenginį ar kompiuterį ir Tu gali semtis žinių!  

Na, o mokytis juk niekada ne vėlu. Nesvarbus Tavo amžius ar išsilavinimas - išsirink sritį, kurioje norėtume įgyti žinių ar net pakeisk savo profesiją. Tam nereikės net išeiti iš namų. Nuotoliniai kursai vyksta kone kasdien. O kurioje srityje tobulėsi Tu?  

Išmok naujų kalbų 

Mokėti ne vieną kalbą būtina. Žmonės nuolat keliauja, sutinka kitataučių ir turi mokėti bendrauti ne tik savo kalba. Be to, darbdaviai taip pat dažnai kelia reikalavimą mokėti ne tik savo gimtąją kalbą, bet ir bent vieną ar dvi užsienio kalbas. Edukacinės įmonė „KALBA“ kviečia išmokti pačių įvairiausių kalbų. Šiuo metu rengiami ir nuotoliniai kalbų kursai. Tad mokytis galėsi net neišeidamas iš namų. Tereikia išsirinkti kalbą, kurią norite išmokti ir pasinerti į žinių pasaulį. Kalbos pravers visada! 

Sportas „online“? Įmanoma! 

Svarbu tobulėti visose srityse, taip pat ir lavinti bei stiprinti savo kūną. Dabar dailinti kūną gali ir namuose. Junkis į individualias treniruotes, kurių metų geriausi savo srities specialistai skirs visą dėmesį tik Tau. Ne ir nuotoliniu būdu įmanoma sportuoti ir pasiekti puikių rezultatų.  

Sveikatingumo studija „MoVictuS“ rengia individualias „online“ treniruotes, kurias sudaro testas, nustatantis raumenų jėgą, pusiausvyrą, koordinaciją. Taip pat atliksite pratimus dirbant su savo kūno svoriu ir įvairiomis pagalbinėmis priemonėmis. Treniruotė bus skirta Jums, pagal Jūsų norimą pasiekti tikslą ir galimybes.  

Išreikšk save tapydamas 

Jei manai, kad negali tapyti ir būti menininku – klysti. Visi turime kūrybinę pusę, tereikia ją atskleisti. Tapybos studija „Dvi taurės meno“ kviečia tapyti neišeinant iš namų! Viskas ko reikia, tai išsirinkti paveikslą, kurį norėsi nutapyti ir vadovautis vaizdo įrašu, kuriame paaiškintas kiekvienas žingsnis. Na, o jei prireiks konsultacijos iš menininkės, ji su Tavimi bendraus vaizdo skambučiu ir pasidalins geriausias patarimais. Tapyti galėsi tuomet, kai to norėsi. Tai puikus atsipalaidavimo būdas, kuris suteiks džiaugsmo pamačius galutinį rezultatą.  

Valdyk socialinius tinklus! 

Socialiniai tinklai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis - čia bendraujame, kuriame, perkame, parduodame, net mokomės. Todėl būtina mokėti juos tinkamai valdyti. Tai ypatingai aktualu turintiems savo verslą ar mylimą veiklą, kuriai norisi daugiau dėmesio. Išmok valdyti socialinius tinklus, kurti strategijas, tapk guru! Tokią galimybę Tau siūlo „Venudu“. Platformoje rengiami įvairūs „online“ kursai, skirti pažinti socialinius tinklus, kurti reklamas.

Kulinarinis „online“ vakarėlis?  

Mokytis ir įgyti žinių smagu. Tačiau gali mokytis ne tik kalbų ar kitų naudingų dalykų, bet ir kulinarijos. Čiop Čiop“ kulinarijos studijų tinklas suteikia galimybę vilniečiams sudalyvauti kulinariniame online“ vakarėlyje. Vakarėlis trunka iki 3 valandų. Išmoksi maisto ruošimo principų, iš karto pritaikysi šefo patarimus. Galėsi bendrauti su kitais mokymų dalyviais nuotoliniu būdu. Kiekvienas kurso dalyvis gauna dėžutę, kurioje sudėti visi reikiami ingredientai bei pakvietimas į „online“ renginį. Galima užsisakyti rinkinį vienam arba dviem. Puiki galimybė įdomiau praleisti laiką namuose.  

Veido joga – jaunystei ir grožiui  

Tikrai girdėjai apie jogą ir jos poveikį mūsų organizmui, bet ar teko girdėti apie veido jogą? Taip, yra ir tokia. O jos mokytis gali „online“! Veido jogos pamokoje išmoksi atlikti specialius veido jogos pratimus, akupresūrą, išmoksi kvėpavimo technikos ir atsipalaidavimo. Veido joga padeda mažinti raukšleles, oda tampa lygesnė, gražesnė, suaktyvėja kraujotaka, išmoksi efektyviai naudoti veido serumus pritaikant jogos pratimus. Be viso to oda tonizuojama, stangrinama ir sulėtinami senėjimo procesai. 

 

Užsiėmimus veda mokytoja Ieva Belevičiūtė – Aštanga Vinijasa, Šri ŠriYin (Jin), atstatomosios, veido, porų ir vaikų tarptautinė jogos mokytoja. Ieva joga užsiima apie septyniolika metų. Pajutusi didžiulę šios praktikos naudą, panoro ja dalytis, todėl atsisakiusi modelio karjeros bei verslo, baigė Aštanga Vinijasa, Šri Šri jogos mokytojų kursus Indijoje, Sampoornos jogos mokytojų mokykloje ir Hatha Yoga Bangalore Šri Šri jogos mokykloje, ašrame. Mokykis iš geriausių! 

Kur studijuoti baigus mokyklą?  

Vienas didžiausių galvosūkių besimokantiems paskutinius metus mokykloje - kokią studijų kryptį pasirinkti. Karjeros testas „The Bridge“ atliekamas nuotoliniu būdu padės 9-12 klasių mokiniams išsiaiškinti savo būsimos karjeros kelią ir atskleisti į kokius dalykus mokykloje turėtų sutelkti savo dėmesį. Testas puikiai atskleidžia įsivaizduojamą ir realų karjeros pasirinkimą. Testas padės nustatyti sritis, kuriose jis galėtų atsiskleisti geriausiai. Toks testas gali tapti puikia dovana Jūsų vaikui, kuris nori sužinoti, kokį tolimesnį kelią rinktis.  

Testas yra sukurtas ir išbandytas Olandijoje. Jo kūrėjas psichologijos mokslų daktaras Thomas Sitser. Pats testas yra sprendžiamas internetu 1 val. Na, atsakymą sudaro net 14 puslapių, kuriuose pateikiamos rekomendacijos kokią studijų krypti reikėtų rinktis ir koks darbo pobūdis būtų tinkamiausias. Tai iš ties didelė pagalba jaunuoliams, kurie turi žengti vieną svarbiausių žingsnių savo gyvenime.  

Kaip sukurti ir išlaikyti meilės ryšį? 

Meilė įkvepia, moko, suteikia gyvenimui gražių spalvų, o kartais tampa ir kančia bei nusivylimu. Poroje labai svarbu mokėti ne tik sukurti, bet ir išlaikyti meilės ryšį. Poroms norinčioms sužinoti, kaip tai padaryti rengiami nuotoliniai mokymai, kuriuose veda dr. Julius Neverauskas. Jis padės atsakyti į klausimus kokių rūšių būna, kaip įsimylėti, kaip išlaikyti ir atnaujinti meilę, kaip nesužlugdyti ryšio užklupus negandoms ir kaip spręsti problemas santykiuose. Tai iš ties išsamus ir naudingas kursas, kuris puikiai tiks tiek naujai porai, tiek ilgai kartu gyvenantiems sutuoktiniams. Gal būt sužinosite atsakymus į klausimus, kurie Jūsų galvoje kirba jau ne vienus metus. Sužinosite kaip sukurti tvirtą ryšį ir jį išlaikyti visą gyvenimą.  

Atraskite muzikos pasaulį 

„Modernioje muzikos studijoje GSC“ gitaros, klavišinių, pučiamųjų, mušamųjų, vokalo ir solfedžio pamokos vedamos ir internetu. „International“ muzikos pamokos vedamos net ir rusų ar anglų kalbomis.  

Šiose pamokose galite išmokti groti įvairiausiais muzikos instrumentais, programuoti muziką, režisuoti garsą. Mokysitės iš geriausių, kadangi „Moderni muzikos studija GSC“ dirba naudodama pažangiausias ir šiuolaikiškiausias UK ir JAV metodikas. Mokymai vedami ir vaikams, ir suaugusiems. Pažinkite nuostabų muzikos pasaulį.  

Išskirtiniai MasterClass“ vaizdo mokymai 

„Alma Master“ – tai unikali platforma inovatyviam tobulėjimui. Čia galėsite mokytis iš Lietuvos lyderių. Mokymus veda geriausi savo srities specialistai – verslininkai, menininkai, psichologai ar net šou pasaulio atstovai.  Prie lektorių bendruomenės yra prisijungusios gerai žinomos Lietuvos asmenybės – Ilja Laursas, Austėja Landsbergienė, Eugenijus Laurinaitis, Arūnas Valinskas, ir kiti. Nepraleiskite galimybės tobulėti ir semtis žinių iš pačių geriausių.  

Nuotoliniai mokymai ir seminarai suteikia galimybę šiuolaikiniam žmogui įgyti žinių net ir iš užsienio specialistų, išmokti visiškai naujas sritis ar net pakeisti savo profesiją. Kai kurie tiesiog gilina žinias savo dabartinėje profesijoje. Mokytis gali bet kokio amžiaus žmogus, o kažką keisti savo gyvenime nereikia niekada bijoti. Mokytis ir tobulėti galima visą gyvenimą!  

Atgal