Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdinės dovanos vaikams

Kalėdų labiausiai laukia mažieji, o jei ir šiemet laužote galvą, ką padovanoti vaikui, kurio kambaryje lentynos tiesiog lūžta nuo žaislų, dovanokite įspūdžio dovanas! Būtent įspūdžio kalėdinės dovanos vaikams – kažkas naujo ir netikėto, nenuspėjamo, originalaus, suvirpinančio mažą širdutę.  

Kalėdinės dovanos vaikams
Filtrai

Vidutinė kaina 57,69 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Kalėdinės dovanos vaikams ir paaugliams

Tai vaikai ir jų tikėjimas stebuklu sukuria tikras Kalėdas! Nors vaikas gyvena kiekviename žmoguje, prie eglutės Kalėdų rytą pirmiausia atbėga mažiausieji šeimos nariai. Bet juk ir paūgėjusių širdys – kupinos mažų norų ir didžiulių svajonių, o Kalėdos – metas joms išpildyti!

Prieš rinkdami kalėdines dovanas vaikams ir paaugliams būtinai įvertinkite, koks dovanos gavėjo amžius. Juk kas tiks ikimokyklinukui, gali nuvilti ūgtelėjusį... Mergaičių ir berniukų pomėgiai gali skirtis, bet kiekvienas trokšta vieno – patirti stebuklingų įspūdžių ir leistis į magiškus nuotykius! Kad Kalėdų dovanas vaikams būtų lengviau išrinkti, pateikiame geriausių kalėdinių dovanų idėjų vaikams ir paaugliams.

Universaliausios dovanos, tinkamos kone kiekvienam vaikui, – tai, pirmiausia, laikas vandens pursluose ir vasarą, ir net žiemą! Per ilgąsias žiemos atostogas drauge su visa šeima galima apsilankyti didžiuosiuose vandens parkuose – „Vichy“ ar Druskininkų vandens parke. Juk visi tėveliai žino – vaikams ir paaugliams vandens parke nepabosta pliuškentis net ir visą dieną... Visada smagu pašėlti ir nuotykių, batutų parke ar pamatyti naują, ilgai lauktą filmą. Tai pramogos, praturtinančios kiekvieno vaiko ar paauglio laisvalaikį judriomis ir linksmomis veiklomis!

 

Kalėdinės dovanos mergaitėms

Ieškančius tobulos kalėdinės dovanos mergaitei „Gera dovana“ kviečia rinktis tokias pramogas kaip baleto, tapymo ant vandens pamokas, bilietus į vaikų teatrą, šokolado gamybos dirbtuves ar belgiškų vaflių degustaciją. Aktyvias veiklas mėgstanti ir gyvūnus mylinti mergaitė tikrai nudžiugs gavusi galimybę sėsti ant ponio, susitikti su haskiais ar net danieliais! Išskirtinė dovana jaunajai panelei – veido priežiūros pamoka, o mėgstamo mergaitiško žurnaliuko prenumerata pamalonins tikrai kiekvieną mažąją skaitytoją.

 

Kalėdinės dovanos berniukams

Linksmiesiems nenuoramoms dovanokite laipiojimo ar virtualios realybės pramogas, jaunojo šaulio iššūkį ar galimybę ištrūkti iš teminio pabėgimo kambario! Elektrinės gitaros ar ukulelės pamokos atskleis jaunojo talento gebėjimus, o apsilankymas zoologijos parke ne tik paliks malonių įspūdžių, bet ir ugdys meilę gyvūnams. Ką jau bekalbėti apie tokią dovaną kaip skrydis virš Lietuvos ežerų ar oro balionu, vaiko svajones nuskraidinančiu link debesų!

 

Kalėdinės dovanos paaugliams

Populiariausios kalėdinės dovanos paaugliams – tai pasivažinėjimas kartingu ar boulingas. Jauniesiems adrenalino mėgėjams kvapą gniaužiančio azarto suteiks dažasvydžio nuotykis, o patirti šį tą naujo padės interaktyvaus biliardo žaidimas ar teminė fotosesija!

 

Džiuginkite vaikus bei paauglius dovanomis, kurios yra originalios ir suteikia daugybę įspūdžių! Kurkite naujas dovanojimo tradicijas!