Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Driftas

Adrenalinas, greitis ir padangų slydimas... Driftas – tai pramoga ir puiki dovana mėgstantiems ekstremalius ir aštrius potyrius! „SIDE to SIDE Drift Team“ – žinoma profesionalių drifterių komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose, kviečia driftinti su bolidu „Nissan S13“. Šis bolidas turi net 300 AG variklį ir galinius varomuosius ratus! Šalia sėdės profesionalus „SIDE to SIDE Drift Team“ instruktorius, kuris praves instruktažą apie driftinimo techniką bei suteiks patarimų, kaip taisyklingai slysti šonu. Po pirmojo važiavimo instruktorius pasakys klaidas bei patars, kaip taisyklingai įveikti trasą. Tuomet laukia du įskaitiniai važiavimai. Trasos konfigūracija paprasta – viena apskritimo formos ir dvi aštuoneto formos trajektorijos, kurias reikės sujungti vienu važiavimu. Ta pati drifterių komanda siūlo išbandyti ir S14 bolidą su 2JZ „Toyotos“ varikliu, kuris išvysto nuo 500 iki 750 AG. Neįtikėtina, ar ne? Tačiau, neverta nerimauti! Automobiliai atitinka visus saugumo reikalavimus ir yra paruošti profesionaliam autosportui. Keleivis dėvės šalmą, bus prisegtas specialiais saugos diržais, o bolidą vairuos profesionalus drifteris. Pats slydimas šonu truks kelias minutes, bet to tikrai pakaks, kad dovanos gavėjas pajustų šio sporto greitį, apkrovas bei išliptų iš bolido kupinas įspūdžių ir adrenalino. Na, o DRIFT TAXI – tai galimybė išbandyti greičiausiai augančią automobilių sporto atšaką paprasčiausiu būdu – iš keleivio vietos! Patyręs drifto pilotas pakvies atvykusįjį išmėginti trasą slystant už sukibimo ribų. Riaumojantis variklis bei rūkstančios padangos užtikrins teigiamas emocijas dar ilgam! Dovanokite naujus potyrius ir adrenalino šėlsmą!

Driftas
Filtrai

Vidutinė kaina 86,64 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Driftas, dar kitaip vadinamas šonaslydžiu, yra vairavimo manevras, kai automobilio vairuotojas tikslingai smarkiai susuka vairą taip sumažindamas automobilio ratų sukibimą su kelio danga. Tokiu būdu išgaunamas didesnis pagreitis posūkių pabaigoje. Tai – išties aktyvi pramoga adrenalino fanams.

Nors gali pasirodyti, kad tai nėra sudėtingas manevras, iš tiesų toks vairavimas reikalauja ne tik žinių, padedančių suprasti, kokia kryptimi judės driftinamas automobilis, bet ir gebėjimo suvaldyti transporto priemonę tinkamu momentu.

Jau kuris laikas Lietuvoje rengiamos drifto varžybos pritraukia vis daugiau šį pavojingą vairavimo metodą praktikuojančių vairuotojų bei manevro gerbėjų, besidominčių šia autosporto dalimi.

Driftas yra puikus pasirinkimas tiems, kuriuos domina ekstremalios, kraują kaitinančios pramogos, greitis bei pavojaus jauduliukas. Šios pramogos kuponas nustebins jūsų draugus ir artimuosius bet kokia proga – gimtadienio, tėčio dienos ar net popierinių vestuvių metinių!