Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kartingai

Kartingai – itin žaisminga, azartiška ir nuotaiką kelianti pramoga! Šios mažos transporto priemonės suteiks daug pozityvių emocijų ir leis pajusti lenktynių dvasią. Tai puiki pramoga, kuri patiks tieks vaikams, tiek suaugusiems, tad jei ieškote simboliškos dovanos – kartingai yra geriausias pasirinkimas! Tai pramoga, kuria galima pasinaudoti bet kokiu oru, nes „Vilniaus kartlandas“ siūlo kartingus po stogu! Tačiau neapsigaukite! Trasa yra net 350 metrų ilgio, o vienu metu joje lenktyniauti gali 12 kartingų. Kartodrome įrengta profesionali laiko matavimo sistema, realiu laiku rodanti visą informaciją televizoriuose. Atvykusiajam bus išduodama asmeninė kortelė su kodu, kuri leis sekti savo rezultatus vietoje ir internete. Beje, svarbu paminėti, jog kartingai čia varomi elektra! Tad jei dar neteko vairuoti elektromobilio, išbandykite bent elektrinius kartingus! Na, o norintiems pramogų lauke, „SpeedWay“ siūlo pasivažinėjimą kartingais gryname ore! Strategiškai patogioje vietoje, tarp Vilniaus ir Kauno, įsikūręs kartodromas „Speedway“ – tikras rojus adrenalino mėgėjams. Net 900 metrų ilgio ir 8 metrų pločio trasa su Lietuvoje dar nematytomis konfigūracijomis ir siūloma galinga technika suteiks malonių potyrių ir pradedantiesiems, ir jau pažengusiems kartingo sporto aistruoliams. Taip pat čia galite įsigyti abonementą veikiantį net žiemą, kurio metu gausite 10 važiavimų, po 10 min. pramoginiu 2 klasės kartingu „Rimo Evo“ su 9 AG „Honda“ varikliu. Nelaukite ir mėgaukitės greičiu!  

Kartingai
Filtrai

Vidutinė kaina 28,82 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Kartingai – jau klasika tapęs laiko praleidimo būdas, tobulas draugų ar įmonių vakarėliams, gimtadienių šventėms ar tiesiog smagiam laikui su šeima. Pasivažinėjimas kartingais, atviromis keturratėmis transporto priemonėmis, yra azartiška ir jaudulį kelianti pramoga, nepaliksianti abejingų. O norint ją išbandyti tikrai nebūtina būti pamišusiam dėl automobilių ar lenktynių, nebūtinas net ir vairuotojo pažymėjimas!

Skirtingi kartingai – skirtingiems vairuotojams

Net jei kažkada jau ir išbandėte kartingus, Jūsų vis dar laukia kiti kartingų modeliai:

Sportiniai kartingai. Profesionalūs sportiniai kartingų modeliai, tokie kaip KZ2, sužavės kiekvieną greičio bei adrenalino mėgėją. Šie kartais gali iki 100 km/h įsibėgėti vos per 3 sekundes ir pasiekti net iki 140 km/h greitį!

„Drifto“ kartingai. Tai kartingai, naudojami specialiai tam pritaikytose šonaslydžio, t. y. „drifto“ trasose. Tai greiti, manevringi kartingai, skirti neįtikėtiniems triukams atlikti: slysti šonu ar kampais, važiuoti atbulomis.

Elektriniai kartingai. Tvarūs bei modernūs elektriniai kartingai užtikrina maksimalų saugumo jausmą, o skriejant trasoje Jūsų netrikdys triukšmas ar kvapai.

Dviviečiai kartingai. Šio modelio kartingai yra valdomi vieno žmogaus, tačiau šalia sėdintysis taip pat gali jaustis tikru lenktynininku – turi identišką vairą, pedalus. Tai puikus būdas kartingai pasidžiaugti mažyliams, dar negalintiems vairuoti kartingo.

Kartingai vaikams ir jų tėvams

Kartingai yra saugi bei smagi pramoga, tinkama įvairaus amžiaus asmenims, – tiek vaikams, tiek ir jų tėveliams. Tai galimybė neužmirštamai paminėti vaiko gimtadienį, išleistuves ar bet kokią kitą progą. Prieš išbandydami kartingus jaunieji vairuotojai yra supažindinami su vairavimo teorija, taisyklėmis, o į visus jų klausimus atsako bei pagalbą suteikia patyrę instruktoriai. Jie užtikrina, kad pirmieji vaikų ratai vairuojant būtent jiems pritaikytus kartingus trasose bus neužmirštami ir saugūs.

Kur išbandyti kartingus?

Lietuvoje šią pramogą išbandyti galima didesniuose miestuose. Kartingai Vilniuje miestiečius bei svečius džiugina net keliose vietose – „Plytinės kartodrome“, „Kartlande“, „E Power Arenoje“. Kaune greičio entuziastus traukia „Kartlando“ kartingai. Klaipėda ir kiti pajūrio miestai šią pramogą siūlo „Pajūrio kartingai“ kartodromuose. Norintys išbandyti tokį nuotaikingą laisvalaikio praleidimo būdą gali rinktis vairuoti trasose po stogu arba gryname ore.

Ši neužmirštama pramoga tikrai nenuvarys jūsų į bankrotą. Viskas priklauso nuo Jūsų norų – skirtingi poreikiai, skirtingi ir kartingai. Kaina už tokią pramogą svyruoja nuo itin nedidelės už kelis ratus trasoje iki solidesnės, už kurią galėsite išbandyti skirtingus sportinius kartingus.