Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Masažai vyrams

Mediciniškai įrodyta, jog tiek moterims, tiek vyrams masažų poveikis yra vienodas. Tad vyrai turėtų nedvejoti ir visa galva nerti į malonumų ir atsipalaidavimo pasaulį masažų salone! Masažai padeda atgauti jėgas po sunkios treniruotės. Aktyviems vyrams masažai yra būtinybė! Tokios procedūros ne tik palengvina raumenų skausmą, bet ir gali padėti raumenims greičiau atsigauti po fizinio kūrvio – masažų metu suaktyvinama kraujotaka. Sportinis masažas skirtas ne tik aktyviai sportuojantiems ar patiriantiems didelį fizinį krūvį, jis taip pat tinka ir tiems, kurie jaučia nuolatinę fizinę įtampą visame kūne. Tai stiprus, tonizuojantis bei visas raumenų grupes išmankštinantis masažas, atliekamas lėtais, giliais ir stipriais judesiais. Masažai taip pat gerina miego kokybę. Net apie 20 % pasaulio vyrų kenčia nuo nemigos, tad jei ir Jūs ar Jūsų vyras kankinatės bandydami užmigti, įteikite jam masažų rinkinį. Gavęs rinkinį vyras galės pats išsirinkti, kokio tiksliai masažo jis norėtų. Masažai taip pat gerina nuotaiką. Jei pastebėjote, jog vyras nuolat piktas, nuliūdęs, sunerimęs, nuveskite jį į artimiausią masažų saloną, kuriame jam bus atliktas SPA procedūrų kompleksas. Po jo jis jausis kur kas laimingesnis, kupinas optimizmo ir geros nuotaikos! Na, o po masažų dar bus mėgaujamasi arbata, kuri tonizuos ir suteiks jėgų naujiems darbams. Sunku patikėti, bet masažai atitolina žilų plaukų radimąsi. Tad vyrai, jei norite ilgiau išlikti jaunatviškesni, dažniau mėgaukitės masažais!

Masažai vyrams
Filtrai

Vidutinė kaina 84,22 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

SPA ir masažai vyrams

Dažnai žmonės galvoja, kad masažais lepintis gali tik moterys, tačiau tai visiškas mitas. Juk ir vyrams kartais reikia pasilepinti ir atsipalaiduoti. Mediciniškai įrodyta, jog tiek moterims, tiek vyrams masažų poveikis yra vienodas, tad jis veiksmingas abiems lytims.

Kodėl vyrams verta eiti į masažus?

Masažai padeda atgauti jėgas po sunkios treniruotės. Sportuojantiems ir aktyviems vyrams masažai yra būtinybė! Tokios procedūros ne tik palengvina raumenų skausmą, bet ir gali pagreitinti skausmo nykimą, nes masažų metu suaktyvinama kraujotaka. Pavyzdžiui, „Azia SPA“ Jums gali būti atliktas sportinis masažas ar net masažų kursas. Sportinis masažas skirtas ne tik aktyviai sportuojantiems ar patiriantiems didelį fizinį krūvį, jis taip pat tinka ir tiems, kurie jaučia nuolatinę fizinę įtampą visame kūne. Tai stiprus, tonizuojantis bei visas raumenų grupes išmankštinantis masažas, atliekamas lėtais, giliais ir stipriais judesiais, pasitelkiant į pagalbą alkūnes ar dilbius.

Masažai gerina miego kokybę. Net apie 20 % pasaulio vyrų kenčia nuo nemigos, tad, jei ir Jūs ar Jūsų vyras kenčia nuo šio reiškinio, įteikite jam masažų rinkinį. Gavęs rinkinį vyras galės pats išsirinkti, kokio tiksliai masažo jis norėtų.

Gerina nuotaiką. Jei pastebėjote, jog vyras nuolat piktas, nuliūdęs, sunerimęs, nuveskite jį į „East Island“ masažų saloną. Čia jam bus atliktas visas SPA procedūrų kompleksas. Viena populiariausių ir vyrų mėgiamiausių SPA procedūrų – hamamas (30 min.), kur turkiškos pirties tradicija susipina su atsipalaidavimo magija. Nuo kūno šiurkščiomis pirštinėmis pašalinami susikaupę nešvarumai, o su muilo putomis pamaitinama ir lepinama kūno oda. Po to atliekamas stimuliuojamasis viso kūno aliejaus masažas (45 min.), kuris suteiks energijos ir žvalumo, o galvos masažas (10 min.) harmonizuos išsiblaškiusias mintis. Po masažų mėgaujamasi arbata, kuri tonizuos ir suteiks jėgų naujiems darbams.

Masažas atitolina žilų plaukų radimąsi. Sunku patikėti, tiesa? Tačiau taip yra! Tad jei norite ilgiau išlikti jaunatviškesni, dažniau mėgaukitės masažais. Štai „SPA Shanti“ profesionalai atliks Jums karališką ritualą. Pirmiausia tik atvykęs vyras bus pasitiktas „Karališkuoju Shanti pasisveikinimu“, po to jis mėgausis viso kūno, veido masažais, maudynėmis raudonojo vario vonioje ir pabaigoje išgėręs ajurvedinio gėrimo dar išspręs žmogaus prigimties testą pagal ajurvedą. Atlikus testą, bus suteiktos praktinės instrukcijos ir rekomendacijos kasdienei sveikai gyvensenai pagal nustatytą došą.