Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Boulingas

Turiningas laisvalaikis mieste, kai nereikia niekur skubėti ir galima pasimėgauti kokybiškai praleistu laiku su draugais ar artimaisiais... Boulingas – tai ne tik linksmas, bet ir itin azartiškas žaidimas, suteiksiantis daug laimės hormonų!  

Boulingas
Filtrai

Vidutinė kaina 29,45 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Boulingo pramogos

O‘Learys“ – amerikietiško stiliaus sporto baras ir restoranas, kuris vienija įvairiausių sporto šakų sirgalius, šeimas, draugus ir kolegas! Boulingas Vilniuje užtikrins azartišką vakarą su draugų kompanija, kėglių bildesys, „strike‘ų“ euforija ir stalo kerlingas leis pamiršti dienos rūpesčius.

Klaipėdos boulingo klube „Honolulu“ lauks žaisminga ir spalvinga aplinka bei 1 val. boulingo ir 1 val. biliardo žaidimo. „Honolulu“ – vienas didžiausių ir moderniausių boulingo klubų Klaipėdoje, kuris įsikūręs pačiame uostamiesčio centre, antrame „Amberton Hotel Klaipėda“ K-centro korpuso aukšte. Erdviame boulingo klube įrengta net 16 boulingo takelių, 5 smiginių lentos, 5 rusiško biliardo ir 5 biliardo stalai. Sezono metu žmonės čia susiburia stebėti sporto varžybas, o krepšinio ir futbolo čempionatų metu boulingo klube įsikuria sirgalių štabai, taigi atmosfera čia nuolat kaista!

Sporto ir laisvalaikio centras „Neo Kaunas” įsikūręs pačioje judriausioje Kauno miesto gatvėje. Jūsų laukia net 8 boulingo takeliai, kurie pritaikyti žaisti ir vaikams, ir suaugusiesiems. Boulingas Kaune bus azartiškas ir kupinas gerų ilgai išliekančių emocijų.

Klaipėdos ir Šiaulių „Apollo boulinge“ yra didžiausias boulingo takelių skaičius visame mieste. Boulingas yra Akropolyje, todėl jį rasti nesunku. Vaikams čia įrengti specialūs boulingo takeliai, kad žaisti būtų įdomu, o įmušti „straiką“ – nesudėtinga!

Boulingo kuponai yra puiki dovana aktyviai praleisti laiką su šeima ar draugų kompanija.