Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Muziejų bilietai

Dovanokite pažinimo džiaugsmą ir turiningą laisvalaikį! Bilietai į muziejus – tai visapusiškai vertinga dovana, leisianti pagilinti istorijos žinias, susipažinti su moderniuoju menu, stebėti naktinio dangaus objektus ir tiesiog šauniai praleisti laiką su artmaisiais.

Muziejai
Filtrai

Vidutinė kaina 59,23 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Jei norite dovanoti naudingas patirtis, pažinimo džiaugsmą ir turiningai praleistą laisvalaikį, dovanokite apsilankymus muziejuose. Tai puiki dovana tiek draugams, mylimiesiems ar šeimos nariams.

Muziejų bilietai – įdomi bei vertinga dovana, leisianti ne tik pagilinti jau turimas žinias, bet ir atrasti naujus pasaulius, praplėsti akiratį, iš arčiau susipažinti su menais bei mokslais.

Pavyzdžiui, Etnokosmologijos muziejus sužavės kosmoso, fizikos mokslų mylėtojus, o Kauno muziejai, tokie kaip Maironio lietuvių literatūros muziejus, patrauks rašytinio žodžio fanus.

Norintiems geriau pažinti sostinę ir jos kultūrą, muziejai Vilniuje siūlo įvairias programas – nuo meno iki mokslo, leidžiančias solidžiai praplėsti žinių bagažą bei puikiai praleisti laisvalaikį.