Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Gurmaniškos dovanos

Gurmaniškos dovanos – universalus pasirinkimas, kuris negali nenustebinti ir nenudžiuginti. Romantiška vakarienė – tobula dovana dviem, o ypač švenčiant ypatingas poros sukaktis, šeimos šventes ar vasario 14-ąją. Kvieskite savo artimąjį romantiškos vakarienės ir visiškai be progos – juk daryti staigmenas taip gera... Norėdami, kad vakaras būtų dar įspūdingesnis, rinkitės vakarienę kokiame nors ypatingame, pavyzdžiui, prancūziškų, kartveliškų patiekalų ar Televizijos bokšto restorane. Įdomios vakarienės dar labiau praplečia mūsų akiratį, leidžia pažinti kitas kultūras. Vienos naujausių dovanų gero skonio kategorijoje – degustacinės vakarienės, leisiančios paragauti talentingiausių Lietuvos restoranų šefų kulinarinių šedevrų. Degustacinė vakarienė – tai nauja skonio patirtis. Rinkdami bet kokią gurmanišką dovaną, prisiminkite dovanų gavėjo pomėgius. Gal jis – aistringas desertų gerbėjas ir jam galėtų patikti desertų degustacija, o gal jis dievina šokoladą? Tuomet verta dovanoti šokolado fondiu. Beje, kai kurios pramogos, pavyzdžiui, šokolado fondiu ar belgiškų vafliukų degustacija, puikiai tinka ir vaikams, kurie yra didžiausi saldumynų mėgėjai. Nepamirškite ir gėrimų degustacijų: moterų dėmesį turėtų patraukti kavos ar vyno degustacija, vyrų – alaus degustacija arba viskio degustacija. Degustacinių vakarų metu šių pramogų dalyviai paragaus ne tik išskirtinių gėrimų, bet ir sužinos daug įdomybių apie savo pamėgtus gėrimus. Kvieskite savo brangiausius žmones vakarienės – „Gera dovana“ drauge su geriausiais šalies restoranais padės juos nustebinti gurmaniškais šedevrais, dovanokite degustacijas ir unikalius ritualus.  

Restoranai ir degustacijos
Filtrai

Vidutinė kaina 93,09 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dovanos gurmanams

Tikrus gurmanus visuomet nudžiugina gardžios dovanos, tad įteikite jiems dovanų čekį romaniškai vakarienei, įmantrių patiekalų ar gėrimų degustacijai, pagal senovinius papročius paruoštoms maisto ir gėrimų gaminimo ceremonijoms, kulinariniams kursams ir kitoms gurmaniškoms dovanoms.

Gurmaniškos dovanos, ant kurių aukščiausio laiptelio neabejotinai puikuojasi romantiškos vakarienės, – vienos universaliausių, nes nerastume nė vieno žmogaus, kuris atsisakytų gardžių pietų. O kur dar galimybė apsilankyti gerame restorane, paragauti aromatingų bei gomurį kutenančių desertų bei turiningai praleisti vakarą smagioje draugijoje.

Romantiška vakarienė – tobula dovana dviem

Vakarienė restorane idealiai tinka kaip dovana dviem, tačiau restorane galima susitikti ir su seniai matytais draugais, pažįstamais, organizuoti verslo susitikimus, švęsti šventes.

Dovanų čekį vakarienei įprasta dovanoti dviem asmenims, šeimai, o jei pastaruoju metu artėja moters ar vyro gimtadienis, taip pat dovanokite dviem skirtą dovaną – juk tai galimybė porai drauge praleisti daugiau kokybiško laiko. Romantiškos vakarienės suteikia būtent tokią progą.

Ieškodami vakarienės kaip dovanos, pasidairykite unikalesnio varianto: pasaulio virtuvės atveria kaip niekada daug pasirinkimo galimybių. Dovanokite progą paragauti gruziniškų, korėjietiškų, prancūziškų, totoriškų patiekalų ar mums jau įprastesnių japonų, kinų, italų ir kitų tautų kulinarinių šedevrų. Rinkdami dovaną, atkreipkite dėmesį ir į patį restoraną. Pavyzdžiui, smagi vakarienė net 165 m aukštyje Vilniaus televizijos bokšte galėtų būti smagi atrakcija kiekvienam dovanos gavėjui. Išrinkti šio tipo dovaną bus dar paprasčiau, jei žinosite, kad dovanos gavėjas dievina jūros gėrybes arba puikiai paruošus kepsnius.

Tačiau renkant gurmanišką dovaną nebūtina ieškoti konkrečiai vakarienės: dovanų čekis – kvietimas papusryčiauti tingiais savaitgalio rytais gali būti ne mažiau įspūdinga dovana!

Fondiu

Fondiu – tai iš Prancūzijos kilęs vaišinimosi būdas šildant specialų indą ir mirkant į, pavyzdžiui, šokoladą maisto gabalėlius. Patys populiariausi ir seniausiai atsiradę – šokolado fondiu. Nemėgstantieji saldumynų gali rinktis sūrio ar net žuvies / mėsos fondiu. Šie gurmaniški fondiu galėtų tapti įdomios vakarienės idėja. Kvietimas pasimėgauti šokolado fondiu gali tapti ir puikia dovana vaikams – jie niekada neatsisako galimybės pasmaližiauti.

Degustacinės vakarienės

Degustacinė vakarienė leidžia paragauti naujų, įdomių patiekalų, o gal net atrasti savo jau pamėgto maisto naujas rūšis. Degustacinių vakarienių metu ragausite kelis patiekalus, tiesa, nedideliais kiekiais. Taip pat galėsite rinktis ir dovanoti išskirtinių valgių – austrių ar ikrų – degustacijas. Tradicijų mėgėjus galima pakviesti į sūrio ar kibinų degustaciją, o dar viena išties puiki dovana smaližiams – saldžių kepinių ir desertų degustacijos.

Gėrimų degustacijos ir ceremonijos

Vyno mėgėjams puikia dovana galėtų tapti vyno degustacija: galima rinktis šampano ir putojančių vynų degustaciją, o galima įsigyti dovanų čekį vynų ir sūrių degustacijai.

Vyrams dovanai labai tiktų alaus degustacija arba viskio degustacija. Alaus degustacijos metu sužinoma daug įdomių faktų apie šį itin plačiai pamėgtą gėrimą, aludariai atskleidžia jo gamybos paslaptis ir papasakoja įdomiausias istorijas. Tuo tarpu unikali viskio degustacija priskiriama prie išskirtinių ir prabangių dovanų vyrams.

Gurmaniškų dovanų gavėjai, negalintys gyventi be kavos ar arbatos, nudžiugs gavę kvietimus į arbatos, kavos ir kitų populiariųjų gėrimų ceremonijas.

O gal manote, kad dovanos gavėjui metas pačiam pramokti kulinarijos paslapčių? Tuomet dovanokite kvietimą į sušių, sūrių ar tikro sviesto gamybos pamokėlę ar net 10 dienų trunkančius kulinarijos kursus.

O jei šiuo metu sudėtinga išrinkti dovaną, tačiau vis tiek norėtumėte dovanoti kuponą vakarienei, kviečiame įsigyti gurmanams skirtus dovanų rinkinius. Gardžiausių potyrių!