Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Plaukimas baidarėmis

Šią paprastą ir genialią vandens transporto priemonę mėgsta visi – ir maži, ir dideli, nes ją lengva valdyti, o malonumas plaukiant – didžiulis! Plaukimas baidare suteiks įsimintinų akimirkų ir aktyvaus poilsio mylėtojams, ir ieškantiems ramybės gamtoje.

Plaukimas baidare
Filtrai

Vidutinė kaina 58,18 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Plaukimas baidarėmis nacionaliniuose parkuose

Štai norintiems pamatyti Aukštaitijos parką kitomis akimis, siūlome išbandyti žygį baidarėmis po Aukštaitijos parką. Aukštaitijos nacionalinis parkas – seniausias ir didžiausias nacionalinis parkas Lietuvoje. Čia gausu vandens turizmo maršrutų upėmis ir ežerais, lankytinų objektų, vietų nakvynei su palapine arba kaimo turizmo sodybose. Turėsite galimybę pamatyti išskirtinę stepių, tundrų augaliją ir netgi nykstančias paukščių ir gyvūnų rūšis!

Plaukimas baidare naktį

Ištrūkite į vakaro gaiva alsuojančią ir nepamirštamų įspūdžių kupiną plaukimą baidare po naktinį Vilnių! Atidėkite į šalį nesibaigiančius darbus, palikite namuose slegiančius rūpesčius ir blogą nuotaiką – gėrėkitės Verkių regioninio parko peizažu bei neapsakomu naktinio Vilniaus grožiu. Naktinis plaukimas baidarėmis puikiai tiks tiek norintiems atsipalaiduoti ar romantiškai praleisti vakarą, tiek ištroškusiems neregėtų įspūdžių. Juk daugelis žinomų Vilniaus vietų, žvelgiant iš upės, naktį atrodo visiškai kitaip nei dieną.

Baidarių turas Nemunu

Taip pat kviečiame išbandyti naktinį plaukimą po Nemuno upę. Labai patogu tai, jog plaukimas vyksta mieste – nereikės planuotis ilgų išvykų į tolimiausius Lietuvos kampelius. Tai ypač svarbu užimtiems ir savo laisvą laiką planuojantiems žmonėms. Iriantis baidarėmis per Lietuvos upių tėvą – Nemuną – dalyviai pamatys, kaip skirtingai gali atrodyti miestas stebint jį iš upės. Plaukdami ~15 km maršrutu dalyviai iš apačios pažvelgs į Kauno hidroelektrinę, pasigrožės Panemunės šilu ir Jiesios piliakalniu, dar vadinamu Napoleono kalnu. Ypač rekomenduojama plaukti po truputį temstant – vakarėjančio Kauno panorama savo grožiu stebina net pačius kauniečius.

Daugiau aktyvių vandens pramogų rasite čia.