Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sanatorijos prie jūros

Kiekvienais metais tūkstančiai turistų iš Lietuvos ir užsienio patraukia į Lietuvos pajūrį. Bangų ošimas, nuostabi gamta, gyvi miestai ir miesteliai paskatina atostogoms rinktis būtent pajūrį. Kol vieni didžiausią dėmesį skiria pramogoms ar laikui paplūdimiuose, kiti atostogų metą nusprendžia praleisti skirdami dėmesio savo sveikatai bei gerai savijautai. Įvairiuose miestuose įsikūrusios sanatorijos prie jūros yra puikus būdas pabėgti nuo rutinos, atsipalaiduoti ir tuo pat metu pagerinti savo savijautą.

Filtrai

Vidutinė kaina 275,45 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

90 kilometrų smėlėtos pakrantės, kerintys gamtos stebuklai, unikalios kultūrinės erdvės - visa tai ir daugiau telpa po Lietuvos pajūrio vardu. Kasmet tūkstančius keliautojų pritraukiantis regionas kviečia pailsėti nuo kasdienės rutinos atostogaujant prie galingos Baltijos jūros. Nors pajūryje gausu įvairiausių pramogų, vienos patraukliausių yra su sveikatingumu bei gera savijauta susiję laiko praleidimo būdai.

Sanatorijos prie jūros

Esant gydymo ar reabilitacijos poreikiui, sanatorija prie jūros gali tapti raktu į sėkmingą atsigavimą. Profesionalų teikiamos paslaugos ir užsiėmimai, nuolatinė priežiūra bei išskirtinis dėmesys jūsų poreikiams garantuos, kad po atostogų į kasdienybę kibsite išties atsigavę.
Mūsų partnerių sanatorijos Palangoje bei Klaipėdoje siūlo išskirtinę kokybė bei atsakingą pažiūrį į klientų potyrius. Jūsų lauks gydytojų konsultacijos, sveikatingumo procedūros, SPA zonos, masažai bei užsiėmimai - visa ko tik gali prireikti norint išties atgaivinti kūną bei protą.
Nepaisant to, kad pasilepinimas pajūryje yra nuostabi dovana sau, kelialapiu į sanatoriją Palangoje nudžiuginti galite ir draugus ar artimuosius. Galite būti tikri, kad tokios dovanos jie tikrai nepamirš dar ilgai.