Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Tinklaraštis

2023-11-30

Dovanos mokytojams Kalėdų proga

Kalėdų laikotarpis - tai metas, kai aplink vyrauja šventinė nuotaika ir gerumo dvasia. Tai sveikinimų, dovanų ir gerumo laikas. Tai taip pat yra puiki proga išreikšti dėkingumą tiems, kurie nuolat įkvepia ir moko - mokytojams. Mokyklose taip pat jaučiasi ypatinga šventinė atmosfera, vaikai sveikina vieni kitus, taip pat ir mokytojus. Žinoma, šventiniai sveikinimai mokytojai yra mielas gestas, tačiau dėkingumą dažniausiai išreiškiame dovanomis. Kaskart renkant dovaną tenka pasukti galvą, kokia dovana mokytojai patiktų.  Jei ieškote kalėdinės dovanos mokytojai, šiame straipsnyje pateikiame dovanų idėjas, kurios tikrai nustebins kiekvieną mokytoją. Tegul dovana ir padėka mokytojai suteikia dar daugiau šventinės nuotaikos ir jaukumo. 

Dovanos mokytojams Kalėdų proga

2023-11-27

Kalėdiniai patiekalai

Kalėdos yra ne tik dovanų ir sveikinimų metas, bet ir ypatingas laikas, kai susirenka visa šeima ir artimiausi žmonės prie bendro stalo bei mėgaujasi kompanija ir skaniu maistu. Kalėdinis stalas dažniausiai būna nukrautas įvairiausiais gardžiais patiekalais. Kalėdų patiekalai ant daugelio stalo vis dar išlikę tradiciniai. Lietuviams įprasta gaminti įvairius užkandžius, būtinas karštas patiekalas bei desertai. Tačiau, šiame nuolat skubančiame pasaulyje, kai visi pervargę nuo darbų ir nori pailsėti, o ne darbuotis prie viryklės, vis daugiau žmonių renkasi šventinę vakarienę restorane. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie kalėdiniai patiekalai yra populiariausi. Taip pat papasakosime kur galima gardžiai papietauti ar pavakarieniauti per Kalėdas, jei nuspręstumėte šventiniais patiekalais pasimėgauti restorane. 

Kalėdiniai patiekalai

2023-11-25

Jaukios kalėdinės dovanos

Kalėdos - šilta ir jauki šeimos šventė. Tai metas, kai norime leisti laiką su artimaisiais, mėgautis šventine atmosfera ir gardžiu maistu. Daugeliui Kalėdos yra ne tik apie laiką su brangiausiais žmonėmis, nuoširdžius sveikinimus, bet ir apie dovanas. Kalėdinės dovanos džiugina tiek vaikus, tiek suaugusius. Kaskart norisi nustebinti artimuosius, ieškomos originalios dovanos. Jei Jums Kalėdos yra apie jaukumą, tuomet šioms Kalėdoms puikiai tiks jaukios kalėdinės dovanos. Kas tai galėtų būti? Tai dovanos, kurios suteikia daugiau jaukumo ir šilumos.  Šiame straipsnyje pateiksime keletą jaukių dovanų idėjų. Išrinkite mylimiems žmonėms tai, kas jiems suteiks daugiau jaukumo ir gerų emocijų.

Jaukios kalėdinės dovanos

2023-11-23

Kalėdiniai sveikinimai 2023

Jau visai netrukus mus aplankys vienas gražiausių metų laikų - žiema. O su ja, žinoma, ir gražiausios metų šventės - Kalėdos. Vos pagalvojus, mus apima šventinis jaudulys ir geros emocijos. Tačiau neretai vis labiau artėjant šventiniam laikotarpiui visi pradedame skubėti, jaučiame stresą, norime suspėti visiems nupirkti dovanas, kad tik ko nepraleistume. Tad, kad stresas dėl dovanų nesugadintų šventinės nuotaikos, pasirūpinkite dovanomis iš anksto. Taip pat nepamirškite iš anksto pasirūpinti ir Kalėdiniais sveikinimais. Kalėdiniai sveikinimai – neatsiejama šių švenčių dalis, tai tarsi priminimas, kad žmogus, kuriam siunčiame sveikinimą, yra mums svarbus. Taigi, paruošėme Jums rinkinį, kuriame sudėti gražiausi ir naujausi Kalėdiniai sveikinimai 2023 metams. Tegul šie sveikinimai su Kalėdomis sušildo Jūsų artimųjų širdis ir pakelia šventinę nuotaiką.

Kalėdiniai sveikinimai 2023

2023-11-21

Prasmingi sveikinimai gimtadienio proga

Gimtadienis – nuostabi šventė, kurios metu jubiliatas sulaukia labai daug dėmesio, dovanų bei gražių žodžių. Šią dieną, sveikinant gimtadienį švenčiantį žmogų, norisi nustebinti ypatingai ir pasakyti jam pačius gražiausius palinkėjimus. Prasmingi palinkėjimai gimtadienio proga visuomet įkvepia ir džiugina. Ypač vertinami prasmingi žodžiai jubiliejaus proga. Šiame rinkinyje – gražūs ir trumpi prasmingi gimtadienio sveikinimai, tad jie puikiai tiks norintiems, kad sveikinimas būtų su prasme. Išsirinkite palinkėjimą, kurį labiausiai norisi skirti sukaktuvininkui. Tegul prasmingi ir nerealūs gimtadienio sveikinimai bei dovanos nudžiugina jubiliatą jam svarbią dieną. 

Prasmingi sveikinimai gimtadienio proga