Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2021-02-24

Akropolio dovanų čekis: universali dovana, kuri patiks kiekvienam!

AKROPOLIS – tai vienas didžiausių ir populiariausių prekybos centrų tinklas. Kiekvienas toks prekybos centras tarsi atskiras miestas mieste. AKROPOLYJE žmonės susirenka pramogauti, apsipirkti, papietauti ar pažiūrėti kino. Čia pramogų ir parduotuvių apstu tiek suaugusiems, tiek vaikams. Todėl kai sunku nuspręsti, ką žmogui padovanoti – AKROPOLIO dovanų čekis geriausias pasirinkimas. Tai visiškai universali dovana bet kokio amžiaus žmogui, kuri suteikia progą išsirinkti tai, ko trokšti labiausiai. 

Akropolio dovanų čekis: universali dovana, kuri patiks kiekvienam!

2021-02-23

Ką dovanoti merginai, kad ją nustebintum?

Artėja merginos gimtadienis ar nori ją nustebinti be progos, bet nežinai kaip? Būk išradingas ir rinkis tokias dovanas, kurios atitinka jos pomėgius ir slaptas svajones. Dovana merginai be progos padės parodyti, kaip ją myli ir, kad visuomet apie ją pagalvoji. Tačiau didžiausias galvosūkis, kokios dovanos mylimai merginai pačios maloniausios. Atskleisime paslaptį - moterys ir merginos dievina dėmesį ir tokias dovanas, kurios parodo, kad galvojate apie ją ir žinote, kas jai patiktų.

Ką dovanoti merginai, kad ją nustebintum?

2021-02-22

Ką dovanoti tėčiui - geriausios dovanų idėjos bet kokia proga

Artėja tėčio gimtadienis ar tiesiog norisi jį nustebinti ir padėkoti, kad yra Jūsų gyvenime? Išreikškite savo meilę ir padėką dovanodami išskirtines dovanas. Taip, tikrai žinome, kad dovanos tėčiui tikrai atsakingas momentas. Tėčiui norisi padovanoti kažką ypatingo, tokio, kas jam suteiktų daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Todėl rekomenduojame dovanoti laisvalaikio, skonio dovanas, tai, kas padeda atsipalaiduoti. Štai Jums geriausios dovanų tėčiui idėjos.  

Ką dovanoti tėčiui - geriausios dovanų idėjos bet kokia proga

2021-01-31

Nuotoliniai mokymai – efektyvus mokymosi procesas

Nuotoliniai mokymai „online“ ir seminarai yra neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalis. Jie tapo populiarūs dar gerokai iki karantino, o šiuo metu vienas svarbiausių ir efektyviausių tobulėjimo būdų. Šiuolaikiniam žmogui dažnai pritrūksta laiko, o norint išmokti kažko naujo tikrai sunku atrasti laiko vykti į mokymus organizuojamus gyvai. Technologijos padėjo išspręsti šią bėdą - nuotoliniai mokymai įmanomi būnant bet kuriame pasaulio kampelyje. Užtenka turėti išmanųjį įrenginį ar kompiuterį ir Tu gali semtis žinių!  

Nuotoliniai mokymai – efektyvus mokymosi procesas

2021-01-29

Poilsis dviems - kodėl tai svarbu ir kur geriausia poilsiauti dviese?

Turbūt vieni dažniausi poilsio pasiūlymų dviem asmenims. Tačiau kodėl? Pirmiausia, jaunos poros dažnai nori pabūti dviese, pasimėgauti vienas kito dėmesio. Vyrui ir žmonai tai puiki galimybė atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, pabūti vieniems, be vaikų ir prisiminti, kad svarbu laiko skirti ir vienas kitam. Papasakosime ne tik kodėl svarbu pailsėti dviese, bet ir išduosime jaukiausias vietas porų poilsiui! 

Poilsis dviems - kodėl tai svarbu ir kur geriausia poilsiauti dviese?