Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-09-20

Skrydis oro balionu - ką būtina žinoti?

Skrydis oro balionu - išskirtinė ir nepakartojamus įspūdžius paliekanti pramoga. Tokia pramoga gali būti ir kaip itin originali dovana gimtadienio proga. Argi neapsidžiaugtumėte gavę tokią progą pakilti į dangų ir pamatyti pasaulį iš aukštai. Tas nuostabus jausmas, kai balionas atsiplėšia nuo žemės ir lėtai kyla. Žmonės likę apačioje pamažu virsta mažais taškeliai, o įprastai atrodantys laukai sudaro be gali gražius raštus.  

Tačiau, prieš renkantis šią pramogą būtina žinoti tam tikrus dalykus, kad skrydis būtų sklandus ir be didelių netikėtumų. Ypatingai tai svarbu tiems, kas oro balionu kyla pirmą kartą. Tad apie viską iš pradžių.  

Skrydis oro balionu - ką būtina žinoti?

2020-09-19

Dovanos moterims - originalios idėjos ir patarimai

Kartais išrinkti dovaną moteriai gali būti tikras iššūkis. Tam būtina žinoti jos pomėgius, slaptas svajones ir net norus. Juk visuomet lengviau dovanoti, kai žinai, kad žmogų tai nudžiugins, o jei dar išpildysi seną svajonę. Kalbant apie dovanas moterims reikėtų nepamiršti - svarbu ir kokia proga dovana renkama bei koks ryšys su ja sieja. Dar sunkiau išrinkti dovaną, kai jai galima skirti nedidelį biudžetą. Nusprendėme pasidalinti su Jumis dovanų idėjomis moterims. Sužinosite, ką dovanoti moterims įvairiomis progomis, kas tinkama, o ko geriau vengti.  

Dovanos moterims - originalios idėjos ir patarimai

2020-09-09

Šuolis parašiutu - ką būtina žinoti?

Nors kai kuriems žmonėms šuolis parašiutu, virve ar kitos ekstremalios pramogos atrodo pernelyg baugiai, kai kuriems tai gyvenimo svajonė. Turbūt net ir savo draugų tarpe atrastumėte ne vieną, kuris tyliai svajoja apie šuolį parašiutu, laisvę ir pasipriešinimą gravitacijos jėgai. Tai tokia pramoga, kuri reikalauja drąsos, didelio noro ir tinkamo pasiruošimo. Todėl jei dar neteko šokti parašiutu, bet vis svajoji tai padaryti, būtinai paskaityk. Pasidalinsime svarbiausia informacija, kurią būtina žinoti prieš pirmąjį šuolį.  

Šuolis parašiutu - ką būtina žinoti?

2020-09-08

Vilniaus TV bokštas - išskirtinis objektas menantis mūsų istoriją

bet ir dėl istorinių įvykių, kurie buvo svarbūs Lietuvai. Vilniaus TV bokšto statybos pradėtos dar 1974 metais. Bokštą projektavo Vladimiras Obydovas ir du inžinieriai Davidas Basiladzė ir Davidas Dortmanas. Statybos užbaigtos 1981 metais. Beje, vos metais anksčiau durys atvertos Taline pastatytame televizijos bokšte, kuris pramintas mūsų Vilniaus TV bokšto dvyniu. Žinoma, skirtumų jie turi, bet kadangi projektuotojai tie patys, tikrai daug ir panašumų. 

Vilniaus TV bokštas - išskirtinis objektas menantis mūsų istoriją

2020-09-03

Lietuvos dvarai ir pilys – TOP 7 lankomiausių

Lietuvos dvarai ir pilys tampa vis didesniu traukos centru lankytojams. Dvarai Lietuvoje jau senai nebe ta vieta, kurioje galima apsilankyti tik kaip muziejuje. Dvarai bei pilys modernėja ir prisitaiko prie visuomenės poreikių - juose rengiamos įvairios šventės, parodos, koncertai, teatralizuoti pasirodymai. Daugelyje galima ir apsistoti, poilsis dvaruose jau nieko nenustebins. Paruošėme Jums TOP 7-uką lankomiausių Lietuvos dvarų ir pilių. Sužinosite, kurie Lietuvos dvarai gražiausi ir ką įdomaus juose galima nuveikti.  

Lietuvos dvarai ir pilys – TOP 7 lankomiausių