Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-06-28

Poilsis Palangoje – geriausi SPA ir vietos nakvynei

Lietuvos pajūris puiki vieta poilsiui ir pramogoms. Vienas didžiausių traukos centrų - Palangos miestas. Tai tarsi pajūrio sostinė, kurią mielai renkasi ne tik lietuviai, bet ir užsienio turistai. Mieste galima ne tik papramogauti, pasimėgauti naktiniu gyvenimu bulvare. Šį miestą renkasi ir norintys poilsio, atpalaiduojančių procedūrų ar ramių pasivaikščiojimų pajūriu. Žinoma, renkantis vietą poilsiui svarbu pasidomėti, ar ji atitiks Jūsų poreikius. Paruošėme Jums TOP geriausias vietas poilsiui Palangoje.  

Poilsis Palangoje – geriausi SPA ir vietos nakvynei

2020-06-26

Ką veikti Klaipėdoje: žymiausi objektai ir įdomiausios pramogos

Klaipėda - vienas iš didžiausių Lietuvos miestų, įsikūręs pajūryje. Šis miestas išsiskiria ne tik savo grožiu, bet yra svarbus Lietuvos pramonės centras. Juk tai uostamiestis! Atvykusiems į Klaipėdą tikrai neteks sukti galvos, ką veikti šiame mieste. Klaipėdoje rasite pramogų visai šeimai. Papasakosime, ką galima pamatyti Klaipėdoje, kur papramogauti.  

Ką veikti Klaipėdoje: žymiausi objektai ir įdomiausios pramogos

2020-06-24

Geriausios vandens pramogos Lietuvoje, kurias turi išbandyti

Nors Lietuva nėra didelė šalis, pramogų joje tikrai netrūksta. Kiekviename Lietuvos mieste tikrai rasite, ką nuveikti ir kur papramogauti. O dažnai tam neužtenka net dienos ar dviejų. Artėjant vasaros sezonui norime pasidalinti su Jumis, kur geriausios vandens pramogos Lietuvoje. Kiekvienas miestas turi išskirtinių vietų, kur galimos pramogos ant vandens.  Štai TOP 5 Lietuvos miestų, kuriuose laukia nepamirštami nuotykiai vandenyje!  

Geriausios vandens pramogos Lietuvoje, kurias turi išbandyti

2020-06-15

Joninės - kur švęsti?

Jau visai netrukus minėsime gražiausią vasaros šventę - Jonines. Ši šventė dar vadinama Rasos arba Kupolinių švente. Tai saulės grąžos šventė, kai diena ilgiausia, o naktis trumpiausia. Joninės minimos birželio 24-ąją. 2020 Joninės švenčiamos trečiadienį. Nors pačios šventės dažniausiai rengiamos išvakarėse - birželio 23-iąją.  

 
Joninės - kur švęsti?

2020-06-08

Atostogos Palangoje – kur apsistoti, ką aplankyti ir kokias pramogas išbandyti?

Šią vasarą atostogas tenka planuoti kitaip nei įprasta. Tie, kas rinkosi keliones užsienio šalyse, dabar turi būti atsargesni ir rimtai apsvarstyti, ar verta vykti atostogauti svetur. Visame pasaulyje padėtis dar nėra stabili, rizika užsikrėsti svetur išlieka nemaža. Todėl rekomenduojama jei tik įmanoma atostogas planuoti savo šalyje. Vienas didžiausių traukos centrų - Palangos miestas. Papasakosime, ką nuveikti Palangoje, kur apsistoti ir kokias pramogas išbandyti.  

Atostogos Palangoje – kur apsistoti, ką aplankyti ir kokias pramogas išbandyti?