Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Tinklaraštis

2022-09-22

Linksmi kalėdiniai sveikinimai

Nors už lango dar ruduo, tačiau turbūt širdyje visi jau laukiame Kalėdų. To magiško laiko, dėmesio vienas kitam ir, žinoma, dovanų. Juk kalėdinės dovanos vienas didžiausių iššūkių ir malonumų. Tenka pasukti galvą, ką dovanoti savo vyrams, sužinoti apie kokias vaikiškas kalėdines dovanas svajoja atžalos. Na, o vyrai ieško ypatingų dovanų 

Linksmi kalėdiniai sveikinimai

2022-09-21

Kalėdiniai sveikinimai

Iki Kalėdų liko mažiau nei 100 dienų. Tad turbūt jau pats metas pradėti galvoti apie kalėdines dovanas. Juk norisi būti pasiruošus, kai Kalėdos užklups netikėtai. Ką dovanoti šiais metais? Nesuklysite jei dovanosite laiką, pramogas ir kažką naujo, dar neišbandyto. Žinoma, kalėdiniu laikotarpiu ne visiems perkame dovanas. Daugelį pažįstamų sveikiname tiesiog žinute ar atviruku. Tad paruošėme Jums kalėdinių sveikinimų rinkinį.  

Kalėdiniai sveikinimai

2022-09-19

Su boso diena atvirukai

Tarptautinė boso diena – tai ypatinga diena įmonių vadovams, kai darbuotojai išreiškia dėkingumą. Boso diena švenčiama kiekvienais metais spalio 16 dieną visame pasaulyje. Geriausias būdas pasveikinti vadovą – įteikti bosui ar bosei dovanų ir išsakyti nuoširdžius žodžius ar padovanoti atvirutę. Kartais graži nuotaikinga atvirutė geriau už visus sveikinimus ir linkėjimus. Tad paruošėme Jums atvirukų rinkinį boso dienai. Nusiųskite linkėjimus mylimam viršininkui ir pradžiuginkite parodytu dėmesiu.  

Su boso diena atvirukai

2022-09-16

Originalūs sveikinimai su boso diena

Kiekvienais metais spalio 16 dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė boso diena. Tai puiki proga išreikšti nuoširdų dėkingumą savo viršininkui. O geriausias būdas tai padaryti – įteikti bosui ar bosei dovanų ir išsakyti nuoširdžius žodžius bei sveikinimus. Ieškantiems originalių širdžiai mielų sveikinimų, sudarėme tokių sveikinimų rinkinį. Išsirinkite patinkantį originalų sveikinimą viršininkui ir taip parodykite dėmesį bei dėkingumą.

Originalūs sveikinimai su boso diena

2022-09-14

Sveikinimai su boso diena

Spalio 16-oji – ypatinga diena visiems įmonių vadovams. Ar žinote kodėl? Todėl, kad ši diena - tarptautinė boso diena. Šios dienos proga visas kolektyvas stengiasi nustebinti savo bosus ar boses simbolinėmis dovanomis ar gėlėmis. Vis tik svarbiausia parodytas dėmesys viršininkui. Todėl bet koks dėmesys pradžiugins bosą. Ne ką mažiau svarbūs šią dieną ir pasakyti žodžiai. Todėl paruošėme Jums sveikinimų rinkinį boso dienos proga. Išsirinkite gražiausią sveikinimą ir pradžiuginkite viršininką. 

Sveikinimai su boso diena