Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Tinklaraštis

2024-05-08

TOP 5 dovanų idėjos tėčio dienai

 

Jau visai netrukus, birželio pirmą sekmadienį (2024 metų birželio 2 dieną) sveikinsime savo tėčius su jų diena. Šią dieną visi sveikinimai ir dovanos bus skirti tėčiui. Norisi ir jam atsidėkoti ir palepinti dėmesiu bei nustebinti išskirtine dovana. Jei žinote, ką mėgsta tėtis, sunku išrinkti dovaną tikrai nebus. Tačiau kartais atrodo, kad jis jau viską turi ir yra daug ką išbandęs, todėl norint nustebinti reikės pasukti galvą. Mes išskyrėme populiariausių ir mėgstamiausių tarp vyrų dovanų TOP penketuką. Galbūt atrasite tai, ko norėtųsi mylimam tėčiui. Užtikriname, kad šios pramogos tikrai nepaliks abejingų. Tad išsirinkite ir nustebinkite brangų tėvelį. 

 

TOP 5 dovanų idėjos tėčio dienai

2024-05-06

TOP pavasario pramogos 2024

Pavasaris – tai metas kai atbunda gamta ir vis daugiau laiko pradedame leisti gamtoje. Tai taip pat metas, kai tampame energingesni, norisi aktyvios veiklos bei pramogų. Šiame straipsnyje paruošėme populiariausių pavasario pramogų sąrašą. Jei pritrūksite idėjų, ką nuveikti su šeima ar draugais šį pavasarį, čia rasite ką išsirinkti. Pavasarį itin populiarios oro pramogos, pasivažinėjimai superautomobiliais ar kitomis transporto priemonėmis. Žinoma, ir kaip be išvykų į kitus Lietuvos miestus. Taigi, kviečiame susipažinti su TOP 2024 metų pavasario pramogomis.

TOP pavasario pramogos 2024

2024-04-21

Su mamos diena paveiksliukai

Pavasarį švenčiame gražią, kupiną dėkingumo ir meilės dieną - Mamos dieną. Šią dieną visi sveikina brangiausią žmogų žemėje - mamą. Stengiamės mamą apdovanoti ne tik gražiausiomis gėlėmis, dovanomis, bet ir žodžiais. Juk mamos dieną norisi padėkoti mamai už gyvenimą bei palinkėti viso, kas geriausia. Paruošėme Jums paveiksliukus mamos dienai, kad papuoštumėte savo sveikinimus. Išsirinkite labiausiai patinkantį ir nusiųskite mylimai mamai kartu su nuoširdžiu sveikinimu.  

Su mamos diena paveiksliukai

2024-04-17

Su mamos diena sveikinimai

Mamos diena – viena gražiausių pavasario švenčių. Šią dieną visi nuoširdžiausi sveikinimai ir palinkėjimai bei dėkingumo žodžiai sakomi brangiausiam žmogui - mamai. Mylimas mamas apdovanojame gėlėmis, dovanomis ir kupinais meilės žodžiais. Geriausios dovanos mamai - žinoma, parodytas dėmesys ir laikas kartu su ja. Jei sunku išsakyti savo jausmus ar atrasti gražius žodžius palinkėjimui - siūlome išsirinkti iš jau paruoštų sveikinimų. Su mamos diena gražūs žodžiai vienoje vietoje Jūsų patogumui. Jums tereikia išsirinkti labiausiai patinkantį sveikinimą ir juo apdovanoti mamą. 

Su mamos diena sveikinimai

2024-04-10

„Action! by Apollo“ – interaktyvios pramogos ir nesibaigiančios linksmybės!

Pramogos – neatsiejama gyvenimo dalis, paįvairinanti kasdienybę, suartinanti šeimos narius, draugus ar bendradarbius, leidžianti nors trumpam pamiršti rūpesčius ir patirti neišdildomų įspūdžių. Nors dažnas renkasi praleisti laisvą laiką žiūrėdamas su artimaisiais kino filmus ar žaisdamas stalo žaidimus, yra kur kas smagesnių veiklų, kurias verta išbandyti savaitgaliais. Padovanokite brangiems žmonėms galimybę apsilankyti didžiausiame pramogų centre Lietuvoje „Action! by Apollo“ ir pasinerti į tokias linksmybes, kurioms atsispirti neįmanoma!

„Action! by Apollo“ – interaktyvios pramogos ir nesibaigiančios linksmybės!