Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Tinklaraštis

2022-06-22

Poilsis prie ežero

Poilsis prie ežero - geriausias pasirinkimas, norintiems atitrūkti nuo miesto šurmulio ir kasdienybės. Tai puikus būdas pasimėgauti gamta, pabūti romantiškai su antrąja puse, smagiai praleisti laiką su draugais ar pasimėgauti laiku su šeima.  Lietuvoje turime daug ežerų, todėl poilsiui prie ežero galima rinktis tiek arčiau esančias vietoves, tiek aplankyti naujus kraštus. Visai nesvarbu ar vyksite savaitgalio atostogoms ar vienai nakvynei, o gal ilgesniam poilsiui, prie ežero veiklos tikrai netrūks. Galima mėgautis įvairiais lauko žaidimais, žvejyba, pasiplaukiojimu vandenyje, o kur dar gardus griliuje keptas maistas. Taigi, neišdildomų įspūdžių ir veiklos prie ežero ir jo apylinkėse užteks visiems.  

 

Poilsis prie ežero

2022-06-19

Ką veikti per Jonines?

Jau vos už kelių dienų bus graži, gilias tradicijas turinti šventė - Joninės. Trumpiausia metuose naktis įprastai švenčiama gamtoje, susirinkus dideliam būriui draugų ar giminaičių. Šią dieną sveikinami Jonai ir Janinos, ieškoma paparčio žiedo, kuriami laužai bei pinami vainikai. Ne visi turi galimybę šią šventę praleisti kažkur gamtoje, tačiau beveik visuose šalies miestuose organizuojamos ir švenčiamos Joninės rengiant koncertus bei tradicinius žaidimus, todėl nebūtina išvykti iš miesto norint atšvęsti. Na, o kadangi šiais metais Joninės bus švenčiamos ketvirtadienio vakarą, tai šį ilgąjį savaitgalį galite paminėti įvairiai, net gi susiorganizuoti trumpas atostogas kitame mieste ar pailsėti SPA centre.  

Šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, ką galite nuveikti per Jonines.  

Ką veikti per Jonines?

2022-06-18

Prasmingi sveikinimai gimtadienio proga

Gimtadienis – nuostabi šventė, kurios metu jubiliatas sulaukia labai daug dėmesio, dovanų bei gražių žodžių. Šią dieną, sveikinant gimtadienį švenčiantį žmogų, norisi nustebinti ypatingai ir pasakyti jam pačius gražiausius palinkėjimus. Prasmingi palinkėjimai gimtadienio proga visuomet įkvepia ir džiugina. Tad jei norite, kad sveikinimas būtų su prasme, paruošėme Jums prasmingų sveikinimų gimtadienio proga rinkinį. Išsirinkite palinkėjimą, kurį labiausiai norisi skirti sukaktuvininkui ir pasveikinkite jį šia gražia proga. 

Prasmingi sveikinimai gimtadienio proga

2022-06-13

Mergvakario idėjos, dovanos ir žaidimai

Mergvakaris yra būtina šventė prieš vestuves ir sena tradicija, kurios užuomazgos, teigiama, siekia net gūdžiausius senovės istorijos laikus. Simbolinė mergvakario reikšmė ir tikslas yra nuotakos atsisveikinimas su nesantuokiniu gyvenimu ir jos pasirengimas santuokai. Tai tarsi linksmas išbandymas, patikrinimas, ar ji tikrai nori ir yra pasiruošusi ištekėti.

Mergvakario idėjos, dovanos ir žaidimai

2022-06-10

Joninių sveikinimai (paveikslėliai)

Joninės - dar viena nuostabi vasaros šventė. Ši diena priklauso visiems Jonams ir Janinoms. Taip pat šią dieną minima ir vasaros saulėgrįža – tai ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties metas, dar nuo seno vadinama Rasos šventė. Šią dieną įprasta paminėti gamtoje, linksmoje draugų kompanijoje. Per Jonines deginamas laužas, ieškoma paparčio žiedo bei pinami vainikai Jonams ir Janinoms. Šią dieną taip pat stengiamasi pasveikinti visus varduvininkus nustebinant juos ne tik linksmomis dovanomis, bet ir gražiais žodžiais. Jei negalite pasveikinti gyvai, nusiųskite gražų sveikinimą elektroniniu laišku ar žinute. Paruošėme Jums gražių paveikslėlių su sveikinimais, kurie tikrai pradžiugins Joną ar Janiną.

Joninių sveikinimai (paveikslėliai)