Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2021-05-09

Sveikinimai 30 gimtadienio proga

Per gyvenimą minime daug jubiliejų. Tačiau 30 jubiliejus ypatingas. Tai tarsi antras aštuonioliktas gimtadienis. Tarsi jau žinai, ko nori iš gyvenimo, bet tuo pačiu jame dar laukia daug netikėtumų. Kai kam tai dar tik šeimos kūrimo pradžia, nauji namai ar darbas. Todėl ši proga tokia ypatinga.  

Sveikinimai 30 gimtadienio proga

2021-05-08

Gimtadienio sveikinimai sūnui

Gimtadienis - įsimintiniausia metų šventė, kurios laukia kiekvienas. Gimtadienio dovanos, susirinkę draugai, graži šventė. Visa tai suteikia daug džiaugsmo. Bet tuo pačiu gimtadieniai tarsi nedidelis iššūkis sveikinantiems jubiliatą. Juk norisi atrasti pačius tinkamiausius žodžius brangiam, artimam žmogui. Gražiausi gimtadienio sveikinimai tie, kurie sakomi nuoširdžiai. Norime pasidalinti su Jumis sveikinimais, kurie tinkamiausi sveikinti sūnų gimtadienio proga.  

Gimtadienio sveikinimai sūnui

2021-05-07

18 gimtadienio sveikinimai

Jei paklaustumėte, kelinto gimtadienio žmonės laukia labiausiai, tai būtų 18-asis gimtadienis. Kuris paauglys nesvajoja apie pilnametystę. Ši sukaktis tarsi byloja naują, suaugusio žmogaus gyvenimą, naują pradžią, mokyklos baigimą. O ir gimtadienio dovanos 18-ojo gimtadienio proga tikrai ypatingos. Tėvai stengiasi išpildyti vaikų svajones, dovanoja įspūdingas laisvalaikio dovanas (skrydis oro balionu, šuolis virve ir t.t.), kompiuterį, naują išmanųjį telefoną, o kai kam net automobilį.  

18 gimtadienio sveikinimai

2021-05-06

25 gimtadienio sveikinimai – ko palinkėti?

Nors minime kiekvieną gimtadienį, tačiau ypatingai norisi paminėti jubiliejus. Juk jubiliejai visuomet buvo laikomi išskirtine švente. Tuomet ieškome ypatingos gimtadienio dovanos, norisi išsakyti gražiausius žodžius. O ko palinkėti žmogui, sulaukusiam 25 metų? Tai amžius, kai tarsi žengi pirmuosius tvirtus žingsnius karjeroje, kai galvoji apie šeimos kūrimą. Paruošėme Jums sveikinimus, kurie labiausiai tiks sveikinant 25 gimtadienio proga.  

25 gimtadienio sveikinimai – ko palinkėti?

2021-05-05

Sveikinimai mylimajam gimimo dienos proga

Savo antrąją pusę, mylimiausią žmogų pasaulyje norisi apdovanoti pačiais gražiausiais žodžiais, išreikšti savo jausmus ir priversti pajusti, kaip jį mylite. Žinoma, gimtadienio dovanos paieškos taip pat reikalingos. Sveikinant savo antrąją pusę dovaną išrinkti paprasta. Juk žmogų matote kasdien, žinote jo svajones ir norus. O štai žodžius kartais išrinkti be galo sunku, todėl dalinamės gražiausiais gimtadienio sveikinimais mylimajam.  

Sveikinimai mylimajam gimimo dienos proga