Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Tinklaraštis

2022-01-25

Valentino dienos staigmenos

Dažniausiai Valentino dieną poros renkasi romantišką vakarienę, laiką dviese užsiimant SPA malonumais, įvairias pramogas: kinas, boulingas ir panašiai. Valentino dienos sveikinimai kaip ir gėlės, taip pat vis dar populiarūs. Tačiau jei visa tai jau pabodo ir atrodo banalu, o norisi nustebinti kažkuo nauju, pateiksime Jums penkias originalias dovanas – staigmenas. Išsirinkite, tai ko dar neišbandėte ir nustebinkite mylimą žmogų nepamirštamais įspūdžiais. 

Valentino dienos staigmenos

2022-01-24

Populiariausios Valentino dienos dovanos

Jau visai netrukus švęsime tarp įsimylėjėlių populiariausią šventę - Valentino dieną. Šią dieną bus daug širdelių, gėlių, Valentino dienos sveikinimų ir staigmenų. Romantiška vakarienė, laikas dviese ir, žinoma, dovanos.  

Valentino dieną dovanos dažniausiai būna ypatingos. Jomis norime dar labiau atskleisti savo jausmus ir parodyti meilę. Ar jau turite dovaną mylimam žmogui? Jei dar nežinote ką dovanoti Valentino dienos proga, kviečiame išsirinkti ir nustebinti antrąją pusę.  

Populiariausios Valentino dienos dovanos

2022-01-17

Valentino dienos atvirukai

Valentino diena – puiki proga ne tik parodyti savo meilę brangiam žmogui, bet ir atskleisti jausmus žmogui, kuriam jaučiate simpatijas tik iki šiol nedrįsote pasakyti. Valentino dienos atvirukai vis dar išlieka labai populiarūs kaip ir Valentino dienos sveikinimai. Čia pateikiami gražūs atvirukai su Valentino diena, kuriuos galite prisegti prie nuoširdaus sveikinimo. Nustebinkite dėmesiu savo antrąją pusę mielu atviruku. 

Valentino dienos atvirukai

2022-01-16

Valentino dienos sveikinimai draugams

Jau visai neužilgo, vasario 14 dieną, švęsime Valentino dieną. Ši diena ypatinga, turintiems antrąją pusę. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad Valentino dieną galime sveikinti tik savo mylimą žmogų. Parodyti dėmesį galime ir draugams. Tiesiog nusiųskite sveikinimą šia proga ir garantuojame, kad draugas ar draugė tikrai liks maloniai nustebinti.

Valentino dienos sveikinimai draugams

2022-01-15

Eilėraščiai apie meilę

Artėjant Valentino dienai įsimylėjėliai suskumba ieškoti būdų kaip pasveikinti savo mylimą žmogų. Vienas iš populiariausių būdų pradžiuginti antrąją pusę Valentino dienai yra sveikinimai ir Valentino dienos atvirukai. Gražiais žodžiais išreikšti jausmai nelieka nepastebėti. O jei dar tie žodžiai - eilės apie meilę, romantiška nuotaika garantuota. Trumpi eilėraščiai apie meilę padės ne tik atskleisti savo jausmus, bet ir nuteiks jaukiam ir romantiškam laikui su mylimąja (-uoju). Taigi, išsirinkite gražiausią eilėraštį apie meilę ir apdovanokite mielais žodžiais brangų žmogų. 

Eilėraščiai apie meilę