Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Tinklaraštis

2023-01-31

Valentino diena 2023 (dovanų idėjos)

Vasario 14 diena – Valentino diena. Tai diena kai įsimylėjeliai švenčia meilę. Porelės šiai dienai ruošiasi iš anksto, organizuoja kaip drauge praleisti laiką, ieško būdų kaip nustebinti mylimą žmogų. O Jūs ar jau pasiruošėte šiai dienai?Valentino dienos dovanos įprastai būna apie meilę. Šią dieną taip pat dovanojamos gėlės, sveikinimai. Tačiau jei norisi ko nors ypatingo, gali tekti rimtai pagalvoti. Žinoma, vertėtų nepamiršti, kad geriausia dovana – tai laikas dviese. Tam, kad būtų lengviau išrinkti dovaną antrai pusei, paruošėme Jums šių metų populiariausias dovanų idėjas Valentino dienai. Išsirinkite labiausiai patinkančią ir nustebinkite savo išradingumu mylimąjį (-ą).

Valentino diena 2023 (dovanų idėjos)

2023-01-29

Ką padovanoti per Valentino dieną?

Vos už kelių savaičių bus švenčiama tarp visų įsimylėjelių populiari šventė - Valentino diena. Šią dieną meilė sklando ore. Mylimieji stengiasi nustebinti vienas kitą išskirtinėmis dar labiau meilę įrodančiomis dovanomis, skiria meilės sveikinimus, siunčia širdeles. Kuo daugiau romantikos šią dieną – tuo geriau. Kaip jau minėjome, Valentino dienos dovanos būna ypatingos, kadangi jomis siekiama parodyti savo meilę, atskleisti jausmus. Šiame straipsnyje dalinamės patarimais ką padovanoti per Valentino dieną mylimam žmogui.

Ką padovanoti per Valentino dieną?

2023-01-28

Muzikiniai sveikinimai su Valentino diena

Jau visai netrukus, vos už kelių savaičių, švęsime visų įsimylėjelių dieną. Valentino diena – tai šventė, kai poros ar įsimylėjeliai dar kartą pripažįsta savo meilę antrajai pusei. Žinoma, o kaip tokia šventė be dovanų ir gražių žodžių? Valentino dienos dovanos įprastai būna su daug meilės, širdelių ir gėlių. Turbūt geriausia dovana – laikas kartu. Sveikinimai ir meilės kupini žodžiai - taip pat būtina Valentino dienos dalis. Gražūs žodžiai mylimam žmogui tikrai paglosto širdį. O jei sveikinimas būtų muzikinis? Muzikiniai Valentino dienos sveikinimai nustebins savo išskirtinumu. Šiame straipsnyje mūsų atrinkti gražiausi muzikiniai sveikinimai su Valentino diena. Tegul meilės žodžiai liejasi kartu su nuostabia muzika.

Muzikiniai sveikinimai su Valentino diena

2023-01-26

Sveikinimai su Valentino diena (GIF)

Valentino diena – dar viena proga įsimylėjeliams švęsti meilę. Tai diena, kuri kupina romantikos, gėlių ir meilės žodžių. O jų tikrai niekada nebus per daug. Valentino dienos dovanos įprastai būna ypatingos, jomis stengiamasi parodyti savo meilę, nustebinti mylimą žmogų pramogomis dviese ar romantiška vakariene. Žinoma, vertėtų nepamiršti ir sveikinimų. Su Valentino diena paveiksliukai taip pat puikus būdas pasveikinti mylimus žmones. Na, o jei norisi išskirtinės atvirutės, atrinkome specialius paveikslėlius gif Valentino dienos proga. Išsirinkite labiausiai patinkantį paveikslėlį ir pasveikinkite mylimą žmogų meilės dienos proga.

Sveikinimai su Valentino diena (GIF)

2023-01-25

Valentino dienos paveiksliukai

Meilės diena – Valentino diena, jau visai netrukus. Daugelis šiai dienai ruošiasi iš anksto, renka dovanas, kuriomis nustebins antrąją pusę. Valentino dienos dovanos dažniausiai būna skirtos parodyti savo meilę brangiam žmogui.  Žinoma, vertėtų nepamiršti ir Valentino dienos sveikinimų. Jie vis dar išlieka populiarūs tarp porų ar norinčių prisipažinti meilėje. Sveikinimus taip pat vertėtų pasiruošti iš anksto. O, kad sveikinimas būtų gražesnis, rekomenduojame prie jo pridėti ir gražų paveiksliuką. Paveiksliukai Valentino dienos proga suteiks savo žavesio ir romantikos. Tad čia atrinti gražiausi su Valentino diena paveiksliukai, išsirinkite labiausiai patinkantį ir pasveikinkite antrąją pusę mielu sveikinimu.

Valentino dienos paveiksliukai