Tinklaraštis

2020-03-31

Išskirtinės vietos, kur galima pavalgyti Vilniuje

Vilnius – Lietuvos sostinė, kurioje gausu ne tik pramogų, bet ir kavinių, restoranų, užkandinių. Tačiau vis tiek iškyla klausimas, kur skaniai pavalgyti Vilniuje? Ypatingai tuo domisi miesto svečiai. Vietiniai gyventojai dažniausiai jau turi savo mėgstamas vietas, kur pavalgyti. Tačiau net ir vilniečiai kartais visai netikėtai atranda naujų vietų, kuriose gali paragauti išskirtinių patiekalų.  

Išskirtinės vietos, kur galima pavalgyti Vilniuje

2020-03-31

SPA – poilsis kūnui ir sielai

Imunitetas ir jo stiprinimas svarbus norint puikiai jaustis. Tačiau svarbu atminti, kad ne sveikatos stiprinimas apsiriboja ne tik mityba ar maisto papildais. Labai svarbus ir kokybiškas poilsis. Kartais tiesiog būtina atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių, pakeisti aplinką ar pasilepinti atpalaiduojančiomis SPA procedūromis. Lietuvoje turime ne vieną SPA centrą, viešbutį ar sanatoriją, kur galite praleisti nepamirštamą laiką ir kokybiškai pailsėti.  

SPA – poilsis kūnui ir sielai

2020-03-30

Geriausi veiksmo filmai įdomiam vakarui TOP 10

Šiuo metu leidžiant laiką namuose sunku atrasti daug veiklos. Todėl vakare rekomenduojame pažiūrėti veiksmo filmus, kurie tikrai įneš į Jūsų gyvenimą bent šiek tiek adrenalino ir nuotykių. Veiksmo filmų žanras prikausto dėmesį ir dažniausiai išlaiko iki pat filmo pabaigos. O veiksmo filmas tuo pat metu gali būti ir puiki komedija. Filmų kūrėjai ne kartą sugebėjo suderinti šiuos du žanrus, kur kartais įsipina net ir meilė. Paruošėme Jums įdomiausių veiksmo filmų TOP 10. 

Geriausi veiksmo filmai įdomiam vakarui TOP 10

2020-03-30

Grožio dovanos sau – kaip pasilepinti namuose?

Kaip atrodo Tavo grožio ritualai? Juk taip gera, kai vakare įsijungi mėgstamą serialą, užsidedi veido kaukę ir bent trumpam atsipalaiduoji. Dabar, kol karantino metu negalime apsilankyti pas grožio specialistus, visas procedūras tenka atlikti pačioms. Norime Tau papasakoti, kokiomis grožio procedūromis gali pasilepinti namų sąlygomis. Juk rūpinti grožiu privaloma kasdien, tiesa?  

Grožio dovanos sau – kaip pasilepinti namuose?

2020-03-29

Ką įdomaus nuveikti Šiauliuose?

Ar teko kada lankytis Šiauliuose? Tai vadinamas saulės miestas, kuriame tikrai yra ką pamatyti ir ką veikti. Čia netrūksta lankytinų vietų ir pramogų. Miestas išskirtinis savo grožiu, aplink netrūksta vandens telkinių bei įdomių objektų. Norime pasidalinti įdomiais atradimais ir idėjomis, ką veikti Šiauliuose.  

 Ką įdomaus nuveikti Šiauliuose?