Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Tinklaraštis

2021-07-13

Trumpi gimtadienio sveikinimai sesei

Sesė - vienas artimiausių žmonių. Juk tai tarsi Tavo antra pusė, draugė, žmogus, į kurį visuomet gali kreiptis bet kokiu klausimu. Gimtadienio dovanos sesei visuomet kruopščiai apgalvotos, sudėliotos. Tačiau turbūt sunkiausia norint išreikšti savo mintis ir išsakyti palinkėjimus. Gimtadienio sveikinimai dažnai pernelyg ilgi, eiliuoti. O kartais norisi viską išreikšti trumpesniais žodžiai. Paruošėme Jums sveikinimų rinkinį sesei, kuriame rasite trumpus, tačiau nuoširdžius sveikinimus.

Trumpi gimtadienio sveikinimai sesei

2021-07-12

Sveikinimai 16 gimtadienio proga

16 – tai jaunystės, energijos ir džiaugsmo tarpsnis. Kai žmogus jau lyg vienu žingsniu nuo suaugusiojo gyvenimo, bet tuo pačiu dar ir pašėlusioje paauglystėje. Gimtadienio dovanos 16-ojo gimtadienio proga dažniausiai susijusios su aktyvumu, mėgstama veikla. Norisi dovanoti galimybę išbandyti gyvenimą ir jo siūlomas pramogas. O ko gi palinkėti tokia proga? Gražiausi sveikinimai gimtadienio proga tokie, kurie motyvuoja siekti, atrasti ir gyventi laimės kupiną gyvenimą. Sudėjome gražiausius ir prasmingiausius 16-ojo gimtadienio sveikinimus.  

Sveikinimai 16 gimtadienio proga

2021-07-02

Gimtadienio sveikinimai broliui

Brolis – vienas artimiausių žmonių pasaulyje. Jis visuomet šalia, kai reikia pagalbos ar tuomet, kai džiaugiatės gražiausiomis akimirkomis. Gimtadienio proga norisi brolį nustebinti. Gimtadienio dovanos broliui tinkamiausios pagal jo pomėgius. Tai gali būti aktyvus laisvalaikis ar kursai tobulėti norimoje srityje. O gal laikas kartu prabangiame restorane.  

Gimtadienio sveikinimai broliui

2021-06-30

Gimtadienio sveikinimai tetai

Ar dažnai kyla klausimas - ką padovanoti teta ir kokius linkėjimus jai nusiųsti? Kaip ir kiekvienai moteriai, gimtadienio dovanos tetai turėtų būti skirtos pasilepinimui, naujų įspūdžių atradimams. Puikiai tiks masažas, SPA procedūros. O gal teta mėgsta iššūkius? Dovanokite jai skrydį oro balionu, pasiplaukiojimą laivu.  O ko palinkėti? Gražiausi gimtadienio sveikinimai linkintys meilės, sveikatos ir laimės. Tačiau linkėjimus norisi išreikšti gražiai. Tad dalinamės su Jumis sveikinimų idėjomis! 

Gimtadienio sveikinimai tetai

2021-06-09

Sveikinimai 40 gimtadienio proga

40 metų - tai ypatingas jubiliejus! Dar pati jaunystė, bet tuo pačiu ir gyvenimiška patirtis. Gimtadienio dovanos tokia proga turėtų būti tokios, kurios leistų išbandyti kažką nepatirto, įgyvendinti senas svajones. Juk gyvename tik kartą! Žinoma, kartu su dovanomis skrieja ir gražiausi gimtadienio sveikinimai. O kad nereikėtų sukti galvos, ko palinkėti, pasidalinsime idėjomis. 

Sveikinimai 40 gimtadienio proga