Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Tinklaraštis

2023-05-23

TOP 5 dovanų idėjos tėčio dienai

 

Jau visai netrukus, birželio pirmą sekmadienį (2023 metų birželio 4 dieną) sveikinsime savo tėčius su jų diena. Šią dieną visi sveikinimai ir dovanos bus skirti tėčiui. Norisi ir jam atsidėkoti ir palepinti dėmesiu bei nustebinti išskirtine dovana. Jei žinote, ką mėgsta tėtis, sunku išrinkti dovaną tikrai nebus. Tačiau kartais atrodo, kad jis jau viską turi ir yra daug ką išbandęs, todėl norint nustebinti reikės pasukti galvą. Mes išskyrėme populiariausių ir mėgstamiausių tarp vyrų dovanų TOP penketuką. Galbūt atrasite tai, ko norėtųsi mylimam tėčiui. Užtikriname, kad šios pramogos tikrai nepaliks abejingų. Tad išsirinkite ir nustebinkite brangų tėvelį. 

 

TOP 5 dovanų idėjos tėčio dienai

2023-05-21

Sveikinimai su tėvo diena

Tėvo diena ne ką mažiau svarbi šventė kaip ir mamos diena. Jau visai netrukus, 2022 metais birželio 6 dieną sveikinsime brangius tėvelius su jų diena. Tėtis taip pat nusipelnė dėmesio ir gražių žodžių. Šią dieną galime nustebinti mylimą tėtį bei gražiais žodžiais. Tėtis tikrai neliks abejingas nuoširdžiam sveikinimui, todėl atrinkome gražiausius sveikinimus, skirtus tėčiams. Išsirinkite ir apdovanokite šiltais žodžiais savo mylimą tėtį.

Sveikinimai su tėvo diena

2023-05-19

Tėvo diena: kaip nustebinti?

Neseniai visi skubėjome sveikinti vienus brangiausių ir artimiausių žmonių savo gyvenime su mamos diena, o dabar artėja diena, kai reikės prisiminti ir tėvus – palepinti juos ypatingu, nekasdieniu dėmesiu ar mielai nustebinti. Rodos, vyrą pasveikinti yra paprasčiau nei moterį, juk būtent pastarosios yra išrankios ir, kaip daugelis sako, pačios nežinančios ko nori asmenybės. Tačiau nustebinti artimą vyrą gali tapti taip pat sudėtinga užduotimi. Gal jis ekstremalas ir oro pramogos jam būtų tinkama dovana? O gal jis kaip tik vertina kuklų pasveikinimą? Aptarsime įvairius dovanų tėčiams variantus, o jūs išsirinkite tinkamiausią savo mylimiausiam tėveliui!

Tėvo diena: kaip nustebinti?

2023-05-17

Su tėvo diena (atvirukas)

Jau visai netrukus švęsime dar vieno artimiausio žmogaus - tėčio dieną. Šią dieną norisi skirti visą savo dėmesį mylimam tėveliui. Kadangi laiko liko tikrai nedaug, jau reikėtų apgalvoti ir dovaną tėčiui. Žinoma, jei dovaną dovanos vaikas, idealiausia dovana - su tėvo diena piešiniai nupiešti pačio mažylio ir dovanoti iš visos širdies. O jei dar ir gražūs pasakyti žodžiai - tėtis tikrai bus laimingas. Vyresni jau stengiasi būti išradingesni ir piešinukais nebeapsiriboja. Šiais laikais kai vis daugiau laiko praleidžiame virtualioje erdvėje, puikus sveikinimas tėčiui gali būti nusiųstas mielas elektroninis atvirukas su gražiais žodžiais. Ypač jei mylimas tėtis yra toli. Atrinkome gražiausius atvirukus Tėvo dienos proga, Jums tereikia išsirinkti ir nusiųsti jį tėčiui.  

Su tėvo diena (atvirukas)

2023-05-13

Kur pavalgyti Kaune: kavinės ir restoranai, kuriuos aplankyti būtina!

Kartais net ir gyvenančiam daug metų tame pačiame mieste iškyla klausimas – kur skaniai pavalgyti ar jaukiai pasėdėti su draugais. Žinoma, toks pat klausimas iškyla žmonėms, kurie mieste lankosi pirmą kartą ar atvyksta itin retai. Tuomet tikrai nesinori nusivilti maistu. Šį kartą apžvelgsime, kur pavalgyti Kaune, kokie geriausi restoranai Kaune. Šis miestas tikrai turi ką pasiūlyti net ir patiems išrankiausiems! Jus nustebins ne tik jaukios kavinės Kaune, bet ir skaniausios vietos pavalgyti. Kauno kavinės turi savo išskirtinumo ir žavesio.

Kur pavalgyti Kaune: kavinės ir restoranai, kuriuos aplankyti būtina!