Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Tinklaraštis

2021-10-15

Eiliuoti kalėdiniai sveikinimai

Artėjant šventėms imame dairyti kalėdinių dovanų, pradedame galvoti apie tai, kaip puošime namus. Kalėdinės dovanos turbūt kiek mažesnis galvosūkis nei sveikinimas atviruke. Turbūt retas sugebame būti tokiais kūrybingais, kad parašytume gražų, eiliuotą kalėdinį sveikinimą, tiesa? Todėl norime su jumis pasidalinti gražiausiais eiliuotais kalėdiniais sveikinimais.  

Eiliuoti kalėdiniai sveikinimai

2021-10-14

Geriausi kalėdiniai sveikinimai

Kalėdos visuomet asocijuojasi su šeima, didele gražia švente, skania, gausia vakariene. O prie viso to dar ir kalėdinės dovanos, kurios turbūt vienas svarbiausių šios šventės akcentų. Kiekvienas širdyje tikimės gauti savo išsvajotą dovaną - nuo vaiko iki suaugusio. Be jokios abejonės džiugina ir prasmingi kalėdiniai sveikinimai, kurie atkeliauja iš artimųjų ir draugų. Pasiruoškite ir jūs šioms Kalėdoms - atrinkome geriausius kalėdinius sveikinimus, kurie tikrai padės nudžiuginti ne vieną žmogų. Neužmirškite pasveikinti visų draugų ir artimųjų! 

Geriausi kalėdiniai sveikinimai

2021-10-13

Kalėdiniai video sveikinimai

Ar jau pagalvotoje apie kalėdines dovanas? Dovanų ieškojimas ir pirkimas vienas smagiausių dalykų ruošiantis Kalėdoms. Juk tuo metu galvoji apie kiekvieną žmogų, kuriam ieškai dovanos ir įsivaizduoji reakciją ją išpakuojant. Smagu džiuginti, tačiau ne visus galima pasveikinti tiesiogiai. Visi savo tarpe turime žmonių, kurie gyvena toli. Todėl kalėdiniai sveikinimai dažnai siunčiami atviruke ar žinute socialiniuose tinkluose. Tačiau šiemet būkite originalesni, nusiųskite kalėdinį muzikinį video 

Kalėdiniai video sveikinimai

2021-10-12

Juokingi kalėdiniai sveikinimai

Namai, kvepiantys meduoliais ir mandarinais, taip kvepia Kalėdos, tiesa? Jau vos tik pasibaigus šventiniam laikotarpiui, širdis ir vėl laukia kitų metų. Žmonės tampa šiltesni, vieni kitiems draugiškesni. Juk Kalėdos toks metas, kai norisi daugiau juoktis ir pamiršti visus kasdieninius rūpesčius. O kaip kalėdinės dovanos? Ar jau pasiruošėte? Nors atrodo, kad laiko dar daug, geriau iš anksto pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis ir būti ramiems prieššventiniu laikotarpiu.  

Juokingi kalėdiniai sveikinimai

2021-10-11

Kalėdiniai linkėjimai

Per didžiąsias metų šventes dauguma žmonių tampa laimingesni, atlaidesni ir vieni kitiems linki tik pačių geriausių dalykų. Juk tuomet svarbiausios ne tik kalėdinės dovanos, bet ir dėmesys bei gerumas vienas kitam. Kalėdiniai sveikinimai sušildo kiekvieno žmogaus širdį, tačiau labai svarbu, kad ir sveikinimai keliautų tiesiai iš širdies. Paruošėme jums rinkinį linkėjimų, kurie tikrai privers nusišypsoti kiekvieną skaitantį.  

Kalėdiniai linkėjimai