Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-01-07

Dovanos merginai: su ir be progos

Surasti dovaną moteriai išties sunku. Dar sunkiau jei tai mylima moteris. Katastrofiškai sudėtinga jei ta moteris Jūsų žmona... Kiekvienam norisi išrinkti geriausią dovaną damai – siurprizą, kuris sužavės ir pradžiugins ją. Su kiekvienais metais naujų dovanų idėjų, deja, vis mažėja, kaip gi ją nustebinti?

Dovanos merginai: su ir be progos

2019-12-12

Teatras: ką verta pamatyti Vilniuje ir Kaune?

Teatras yra tikriausiai labiausiai kultūrą puoselėjanti vieta, kur kiekvienas lankytojas bent trumpam pasijaučia lyg kitame pasaulyje. Stebint muzikinį koncertą, ar šimtą kartų atreperuotą spektaklį, profesionalų darbas užgniaužia kvapą, o pasibaigus pasirodymui norisi atiduoti jiems visą pagarbą už nuostabiai ir prasmingai praleistą laiką. Tad kokius teatrus verta aplankyti Vilniuje bei Kaune ir kokie spektakliai nusimato naujais, 2020-ais, metais?

Teatras: ką verta pamatyti Vilniuje ir Kaune?

2019-12-09

Valentino dienos dovanos Jai ir Jam + romantiškų išvykų idėjos

Artėjant Valentino dienai daugelis susimąsto, kuo šiemet pradžiuginti savo mylimuosius. Kruopščiai parinkta ir apgalvota dovana niekada nenuvils nei Jo, nei Jos. Tad dovanų džiunglėse paklydusiems ir vis dar neradusiems tos tinkamiausios, siūlome pasižvalgyti po šias idėjas...

Valentino dienos dovanos Jai ir Jam + romantiškų išvykų idėjos

2019-12-06

Valentino diena: dovanos dviem

Artėjant meilės dienai, norisi dovanoti šilumą ir dėmesį ne tik išrinktajam, bet ir kitiems, pavyzdžiui, tiems, kurie išmokė mus, kas yra meilė – tėvams. O galbūt nusibodo rinkti dovaną antrajai pusei ir keistis dovanomis tarsi tai būtų Kalėdos? Norite kažko kitokio, labiau suartinančio, t. y. vienos dovanos dviem? Pateiksime Jums geriausius pasiūlymus 2020-ųjų metų Valentino dienai.

Valentino diena: dovanos dviem

2019-12-04

Romantiškos vakarienės idėjos

Nesvarbu, kiek laiko judu esate pora, kiek turite vaikų ar net anūkų – romantiška vakarienė visada yra jaudinanti, ypač, jei atsiranda proga pabūti dviese vienumoje. Taigi, šiandien pateiksime Jums keletą idėjų, kaip ir kur romantiškai pavakarieniauti su mylimu žmogumi.

Romantiškos vakarienės idėjos