Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-04-18

Laisvalaikio pramogos Kaune

Kaunas tikra pramogų sostinė. Čia įdomios veiklos atras bet kokio amžiaus žmogus. Kaunas yra antras didžiausias Lietuvos miestas. Jis įsikūręs tarp dviejų upių - Nemuno ir Neries. Todėl vandens pramogos Kaune paliks įspūdį ne viena. Įdomios pramogos Kaune nustebins bet kurį miesto svečią ar jo gyventoją. Vaikai taip pat neatsidžiaugs jiems skirtomis erdvėmis, šiuolaikiškais žaidimų kambariais ar nuotykiais parkuose. Papasakosime, ką veikti Kaune ir kokias pramogas rinktis.  

Laisvalaikio pramogos Kaune

2020-04-14

Karantino įtaka viešbučių veiklai

Šis karantino laikotarpis nelengvas visiems. Daug žmonių ir verslų sulaukia vienokių ar kitokių pasekmių. Apie verslo pokyčius, naujus iššūkius ir ateities perspektyvas pasakoja „Gera dovana“ partneriai – viešbučių „Barono vila“, „Atokampis“ ir „Margis“ atstovai.

Karantino įtaka viešbučių veiklai

2020-04-09

„Atokampis Boutique SPA & Resort“ – tobulas poilsis gamtos apsuptyje

Kartais taip norisi kažkur pabėgti, jaukiai įsikurti, mėgautis gamta ir mylimo žmogaus kompanija. Žinoma, yra daug SPA centrų su viešbučiais, kur galima praleisti tikrai puikų laiką. Tačiau dažniausiai ten visiškos ramybės pritrūksta. Ieškantiems poilsio oazės rekomenduojame rinktis „Atokampis Boutique SPA & Resort“. Tai unikali ir vienintelė tokia vieta Lietuvoje, kur poilsis skirtas būtent dviem.  

„Atokampis Boutique SPA & Resort“ – tobulas poilsis gamtos apsuptyje

2020-04-07

Ruošiamės Velykoms – dovanos, kiaušinių dažymas, papročiai

Ar kada Velykos buvo tokios, kaip šiemet? Turbūt ne. 2020 Velykos bus švenčiamos kiekvieno namuose, tarp pačių artimiausių šeimos narių. Puiki proga susikurti jaukią atmosferą ir šventinę nuotaiką! Papasakosime, kaip pasiruošti Velykoms, ką dovanoti, kokiais būdais marginti kiaušinius. Taip pat sužinosite, kokie yra Velykų papročiai.  

Ruošiamės Velykoms – dovanos, kiaušinių dažymas, papročiai

2020-03-31

Išskirtinės vietos, kur galima pavalgyti Vilniuje

Vilnius – Lietuvos sostinė, kurioje gausu ne tik pramogų, bet ir kavinių, restoranų, užkandinių. Tačiau vis tiek iškyla klausimas, kur skaniai pavalgyti Vilniuje? Ypatingai tuo domisi miesto svečiai. Vietiniai gyventojai dažniausiai jau turi savo mėgstamas vietas, kur pavalgyti. Tačiau net ir vilniečiai kartais visai netikėtai atranda naujų vietų, kuriose gali paragauti išskirtinių patiekalų.  

Išskirtinės vietos, kur galima pavalgyti Vilniuje