Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-04-30

Joga: nuo pradėti ir kas svarbiausia

Kiekvienas ieškome sau tinkamiausių treniruočių. Vieniems patinka aktyvus sportas, cardio pratimai, kitiems reikia kažko, kas padėtų ne tik stiprinti kūną, bet ir atsipalaiduoti, nuraminti sielą. Paskutiniu metu ypatingai išpopuliarėjo joga. Jogą būtų galima įvardinti ne kaip sporto šaką, bet gyvenimo būdas. Norime plačiau papasakoti apie tai, kas yra joga, kokia jos nauda mūsų kūnui. Taip pat pasidalinsime pagrindinėmis jogos pozomis – asanomis 

Joga: nuo pradėti ir kas svarbiausia

2020-04-30

„Vytautas Mineral SPA“ - ypatinga vieta poilsiui

Kaip įsivaizduojate tobulą poilsį? Tikriausiai ne kartą teko pasvajoti apie laiką SPA namuose. Kur įvairūs SPA ritualai leidžia atsipalaiduoti, pagerinti savijautą, atgauti jėgas ir pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Išduosime paslaptį, Lietuvoje turime ypatingą vietą, kuri vienintelė tokia visame Baltijos šalių regione. Tai „Vytautas Mineral SPA“ - ypatingų mineralų SPA namai. Čia kokybiškai laiką praleis visa šeima.  

„Vytautas Mineral SPA“ - ypatinga vieta poilsiui

2020-04-30

Asmeninis tobulėjimas namuose

Šiuo metu daugiau laiko praleidžiame namuose. Todėl tą laiką reikėtų išnaudoti prasmingai. Labai svarbu, kad pavyktų neatitrūkti nuo įprasto gyvenimo rėžimo ir stengtis tobulėti namuose. Svarbu išmokti naudingai susiplanuoti savo laiką, išsikelti kasdieninius tikslus. Dabar puiki proga daugiau laiko skirti savo pomėgiams, meditacijai, skaitymui ar naujų dalykų mokymuisi. Štai keli patarimai, kaip naudingai praleisti laiką namuose.  

Asmeninis tobulėjimas namuose

2020-04-28

Ką įdomaus nuveikti Panevėžyje - pramogų TOP 10

Panevėžys - miestas įsikūręs abipus Nevėžio. Šiame mieste tikrai yra ką pamatyti. Žmones čia traukia įdomios lankytinos vietos: Aukštaitijos siaurasis geležinkelis, nuostabaus grožio Skaistakalnio parkas, kultūros ir poilsio parkas, čia rasite net raktų medis! Todėl, ką veikti Panevėžyje atras ir didelis, ir mažas. Sudarėme Jums TOP 10 pramogų sąrašą Panevėžyje.  

Ką įdomaus nuveikti Panevėžyje - pramogų TOP 10

2020-04-28

Stresas ir jo įveikimo būdai

Šiuolaikinis gyvenimo tempas be gali didelis. Kartais atrodo, kad paroje pritrūksta valandų atlikti ne tik visus darbus, bet ir praleisti daugiau laiko su artimaisiais, draugais. O jei dar kokia nesėkmė darbe... Dėl to stresas tampa beveik neatsiejama tokio gyvenimo dalimi. Ar žinojai, kad stresas yra tokia pat dažna sveikatos problema, kaip ir nugaros skausmas? Jei jauti, kad ir Tu patiri stresą, būtinai perskaityk šį straipsnį. Išsamiai papasakosime ne tik apie tai, kas yra stresas, bet ir būdus, kaip jį įveikti.  

Stresas ir jo įveikimo būdai