Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-04-27

Kaip švęsti gimtadienį namuose?

Jau kelias savaites Lietuvoje žmonės turi rinktis nuotolinį bendravimą bei darbą iš namų. Tačiau socialinė atskirtis neturėtų užgožti gimtadienių ir kitų šeimai svarbių švenčių. Pristatome jums 5 būdus, kaip tai padaryti, nepažeidžiant rekomenduojamų saugumo reikalavimų.

Kaip švęsti gimtadienį namuose?

2020-04-23

Geriausios dovanų idėjos mamos dienai

Liko vos savaitė iki gražiausios pavasario šventės. Taip, tai motinos diena. Lietuvoje  ši šventė ypatinga ir jai ruošiamasi atsakingai. Dovanos mamai mamos dienos proga visada ypatingos, apgalvotos ir rinktos su meile. Žinoma, kasmet tai tikras galvosūkis. Juk norisi mamą nustebinti, palepinti ir dovanoti tai, kas ją nudžiugins. Paruošėme Jums idėjų, ką padovanoti mamai per motinos dieną! 

Geriausios dovanų idėjos mamos dienai

2020-04-21

5 būdai, kaip nustebinti mamą

Artėja viena gražiausių švenčių - mamos diena. Tokia proga norisi savo mamą palepinti, nustebinti ir parodyti jai dėmesį. O tai tikras galvosūkis, tiesa? Pasiūlymų lyg ir daug, tačiau vis tiek kiekvieną kartą tenka pasukti galvą, kas tinkamiausia mamai ir kaip ją nudžiuginti. Norime pasidalinti 5 idėjomis, kaip nustebinti mamą ir kokios dovanos mamai tinkamiausios.  

5 būdai, kaip nustebinti mamą

2020-04-18

Laisvalaikio pramogos Kaune

Kaunas tikra pramogų sostinė. Čia įdomios veiklos atras bet kokio amžiaus žmogus. Kaunas yra antras didžiausias Lietuvos miestas. Jis įsikūręs tarp dviejų upių - Nemuno ir Neries. Todėl vandens pramogos Kaune paliks įspūdį ne viena. Įdomios pramogos Kaune nustebins bet kurį miesto svečią ar jo gyventoją. Vaikai taip pat neatsidžiaugs jiems skirtomis erdvėmis, šiuolaikiškais žaidimų kambariais ar nuotykiais parkuose. Papasakosime, ką veikti Kaune ir kokias pramogas rinktis.  

Laisvalaikio pramogos Kaune

2020-04-14

Karantino įtaka viešbučių veiklai

Šis karantino laikotarpis nelengvas visiems. Daug žmonių ir verslų sulaukia vienokių ar kitokių pasekmių. Apie verslo pokyčius, naujus iššūkius ir ateities perspektyvas pasakoja „Gera dovana“ partneriai – viešbučių „Barono vila“, „Atokampis“ ir „Margis“ atstovai.

Karantino įtaka viešbučių veiklai