Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Vakarėlių žaidimai įdomiam vakarui

2023-04-14

Vakarėlių žaidimai įdomiam vakarui

Galbūt planuojate organizuoti smagų vakarėlį, šventę ar gimtadienį suaugusiems? Smagaus vakarėlio neįsivaizduojame be skanių užkandžių, gėrimų, draugų kompanijos. O kur dar teminės dekoracijos. Tačiau viskas priklauso ne tik nuo skanaus maisto. Juk kartais nutinka taip, kad besėdinti svečiai ima nuobodžiauti, o įdomių temų pokalbiui nebelieka. Kaip išjudinti svečius? Linksmi žaidimai vakarėliams Jus išgelbės! Norite užtikrinti, kad jūsų svečiai gerai praleistų laiką ir turėtų smagių prisiminimų? Tada žaidimai prie stalo arba kitaip vadinami užstalės žaidimai, linksmi žaidimai vakarėliams, žaidimai šventėms ar specialūs gimtadienio žaidimai suaugusiems gali būti puikus pasirinkimas! Šie žaidimai, kurie vyksta tiesiai prie stalo, yra puikus būdas įtraukti vakarėlio dalyvius į bendrą veiklą ir ypatingą vakarėlio atmosferą. Na, o jei norisi su draugais praleisti smagų laiką kitoje aplinkoje, rekomenduojame išbandyti linksmas pramogas, kurias siūlo Geradovana.lt partneriai.  

Šiame straipsnyje pasiūlysime įdomių ir linksmų žaidimų prie stalo idėjų, kurios gali atitikti jūsų vakarėlio temą ir padaryti jūsų šventę nepamirštama. Paruoškite žaidimo atributus, pakvieskite draugus ar šeimos narius prie stalo ir pasinerkite į linksmą žaidimų pasaulį! 

Vakarėlių žaidimai - klausimai atsakymai 

Vienas paprasčiausių ir įdomiausių vakarėlių žaidimų - klausimai atsakymai. Šis žaidimas labai paprastas ir gali būti žaidžiamas keliais būdais. Pirmas, paprastesnis variantas įsigyti korteles, kuriose jau paruošti klausimai ir atsakymai. Tuomet viena dalis žaidėjų ima korteles su klausimais, o kita dalis su atsakymais. Vienas žaidėjas užduoda klausimą ir išsirenka žmogų, kurio atsakymą nori išgirsti. Žaidimas toks linksmas, kad abejingų jam neliks.  

Kitas žaidimo klausimai atsakymai variantas - pasiruošti savo klausimus. Užduodate klausimą visiems vakarėlio dalyviams ir visi bando sugalvoti atsakymą.  

10 klausimų ir atsakymų linksmam vakarėliui 

Kodėl Kalėdų Seneliu turi būti vyras?  

Atsakymas:todėl, kad jokia moteris nesiryžtų dėvėti tų pačių rūbų kiekvienais metais.  

Koks automobilio ratas niekada nesisuka važiavimo metu?  

Atsakymas: atsarginis.  

Auga du ąžuolai. Ant kiekvieno ąžuolo yra po trisdešimt kankorėžių. Kiek iš viso yra kankorėžių?  

Atsakymas: ant ąžuolo kankorėžiai neauga. 

Kas priklauso Tau, bet kiti žmonės juo naudojasi daug dažniau, nei Tu pats?  

Atsakymas: Tavo vardas. 

Vienas kiaušinis verda 5 minutes. Kiek laiko virs 5 kiaušiniai? 

Atsakymas: 5 minutes.  

Pasakyk 5 dienas. Tačiau negali sakyti nei skaičių, nei savaitės dienų pavadinimų.  

Atsakymas: užvakar, vakar, šiandien, rytoj ir poryt.  

Kaip nulaužti medžio šakelę ir neišgąsdinti tupinčio ant jos paukščio?  

Atsakymas: palauk, kol jis nuskris. 

Ką galima paruošti, tačiau valgyti ne?  

Atsakymas: pamokas.  

Koks laikrodis rodo tą patį laiką 2 kartus per parą? 

Atsakymas: sustojęs laikrodis.  

Atvirumo žaidimas drąsiems 

Vakarėlių žaidimai už stalo gali būti ne tik linksmi, bet ir kompromituojantys. Žinoma, kartu su vakarėlio dalyviai turite sutarti, kad visi sutinka žaisti šį žaidimą ir atvirai atsakys į užduodamus klausimas. Pačio žaidimo eiga labai paprasta. Tereikia sugalvoti, ar atsakinėsite atsitiktine tvarka ar tiesiog iš eilės. Kad būtų įdomiau, galima netgi sukti butelį. Ant stalo pasidėkite paruoštas korteles su klausimais. Ir tiesiog imkite nuo viršaus, skaitykite klausimą ir į jį atsakykite. 

Kokius klausimus rašyti? Jie gali būti labai paprasti: „Koks gėdingiausias įvykis Tavo gyvenime?“, „Kokios savo savybės labiausiai nemėgsti?“, „Ką dabar norėtum pabučiuoti?“, „Kada paskutinį kartą dainavai sau ar kitiems?“, „Jei vieną dieną galėtum turėti super galią, kokią pasirinktum?“. Daugiau klausimų idėjų galima rasti interneto platybėse.  

Galima įsigyti ir iš karto paruoštas korteles su paruoštais atsakymais. Tik tokiu atveju žaidimas bus daugiau juokingas nei atviras.  

Linksmas žaidimas - kas jis būtų?  

Dar vienas įdomus vakarėlio žaidimas, kuris tikrai sukels daug emocijų - kas jis būtų? Tai labai įdomus žaidimas, kuris padės pažinti ne tik kitus, bet ir save. Sužinosi, ką apie Tave galvoja Tavo draugai. Žaidimo eiga labai paprasta. Vienas žmogus išeina už durų. Likę kambaryje išrenka vieną iš jų tarpe esančių žmonių, kurį turės atspėti išėjęs. Sugrįžęs žmogus turi užduoti klausimą: „Kas jis būtų, jeigu būtų...?“ Ir tuomet sugalvokite: transporto priemonė, gėlė, filmo herojus, medis, stichija ir t.t. O tada svečiai atsakinėja: „Jei jis būtų medis, būtų liepa?“ (pavyzdys). Kiekvienas pritaiko atsakymą taip, kaip galvoja apie tą žmogų, jo charakterį. Svarbi detalė žaidime, kad tas žmogus, apie kurį visi kalba taip pat turi atsakinėti. Taip nesukels įtarimų spėliojančiam žmogui.  

Juokingos ir įdomios vietos 

Vakarėlių žaidimai ir užduotys nebūtinai turi būti sudėtingi. Štai labai paprastas ir be galo juokingas žaidimas. Jis labiausiai tinka didesnei kompanijai. Išrinkite 3 – 4 dalyvius, kuriems ant nugaros bus užklijuoti lapai su vietų užrašais. Tai gali būti bet kokia vieta, o kuo ji juokingesnė, tuo geriau. Pavyzdžiui: „Miškas“, „Žaidimų kambarys“, „Tualetas“ ir panašiai. Na, o tada žmonės uždavinėja klausimus: „Kodėl Tau ten patinka?“, „Ar dažnai ten lankaisi?“, „Ar ten eini vienas?“. Viskas priklauso tik nuo fantazijos. Juoko dozė garantuota! 

Atspėk, kas tai?  

Sugalvokite įvairių daiktų, gyvūnų pavadinimų. Juos užrašykite ant lapelio. Tuomet pakvieskite drąsiausią, kuris bandys suvaidinti ištrauktą daiktą ar gyvūną. Tai turi padaryti be jokio garso. Žmogus turi suvaidinti, o likusieji atspėti. Žaidimas padės išjudinti vakarėlio dalyvius ir privers pasukti galvas.  

Jei norisi dar daugiau juoko, galima žaisti žaidimą ir kitaip. Daiktą ar gyvūną duoti ne traukti, o iš karto paduoti užrašą, kurio atsakymą žino visi likusieji svečiai. Tas, kuris vaidins, nė nenutuoks, kad kiti žino atsakymą. O visi apsimes, kad niekaip negali atspėti ir sakys pačius juokingiausius atsakymus.  

Atspėk, kokia aš žvaigždė! 

Dar vienas linksmas vakarėlio žaidimas, kuris puikiai tinka susipažinimui. Sugalvok visiems savo svečiams žvaigždės vardą. Tada kiekvienam nežiūrinti užklijuok juos ant nugarų. Kiekvienas gali užduoti klausimus. Aiškintis - ji moteris ar vyras, kokios tautybės, dainininkas ar aktorius ir panašiai. Įdomu tai, kad žaidimas vyksta tol, kol kiekvienas atspėja, kas jis per žvaigždė.  

Sukurkite detektyvinę istoriją 

Jei patinka galvosūkių kambariai, tai tikrai patiks detektyvinis žaidimas. Turbūt nustebinsite ir ne vieną savo svečią. Žaidimo esmė - vienas žmogus yra žudikas. Tačiau niekas nežino, kas jis. Visi svečiai tampa ir detektyvais, ir įtariamaisiais. Žmogus, kuris yra žudikas vakarėlio metu prieina ir tyliai ištaria: „Tu miręs“. Taip vis daugėja aukų. Kartais vakarėlio metu yra perskaitomos sugalvotos užuominos, kurios padėtų atspėti, kas yra tas žudikas. Kiekvienas vakarėlio dalyvis spėti gali tik vieną kartą. Žaidžiama tol, kol įvardijamas žudikas.  

Dar vienas detektyvinis žaidimas galimas žaidžiant kortomis. Tai žaidimas, kuris kupinas įtampos. Sutarkite, kokia korta reikš, kad tai žudikas. Tarkime, kad tai bus Kryžių Karalius. Visiems išdalinamos kortos. Niekam negalite parodyti savo kortos. Žudikas turi nužudyti kitus. Tai jis gali padaryti mirktelėdamas norimam asmeniui. Tas asmuo turi atversti savo kortą ir padėti ant stalo. Visi kiti turi stengtis pastebėti, kada mirktelės žudikas ir jį įvardinti. Žaidimas baigiamas tuomet, kai žudikas atspėjamas. Žinoma, spėti negali asmuo, kuriam žudikas mirktelėjo.  

Kas daugiau?  

Dar vienas įdomus žaidimas, kuris savotiškai padės pažinti vieniems kitus ir sužinoti, kas daugiau nuveikęs įdomių dalykų. Kiekvienas svečias susigalvoja savo frazę apie tai, ko nėra darę. Tai gali būti: „niekada gyvenime nešokau parašiutu“, „niekada gyvenime nesu buvusi kino teatre“, „niekada gyvenime neragavau kalmarų“. Vienu metu vienas žmogus pasako frazę. Tuomet, jei atsiranda žmogus, kuris tai darė, gauna tašką. Laimėtojas tas, kuris yra nuveikęs daugiausiai dalykų, kuriuos paminėjo kiti svečiai. Smagu, jei žaidėjas pasidalins ir savo įspūdžiais apie tą įvykį. Juk tam, kuris nėra kažko bandęs bus tikrai įdomu išgirsti kitų žmonių patirtis. Kas žino, gal tai pastūmės išbandyti šuolį su virve nuo tilto, o gal šuolį parašiutu? Nerkitės į nuotykių pasaulį visi kartu.  

Jei vakarėlių stalo žaidimai ir pasiruošimas jiems per daug sudėtingas, rinkitės paprastus stalo žaidimus, kuriuos galima įsigyti parduotuvėje. Štai keli stalo žaidimai vakarėliui, kurie padės užimti svečius iki paryčių: „5 sekundės“, „Dixit“, „Mafija“, „Alias“, „Monopolis“ ar „Tiktai vienas“. Visi išvardinti stalo žaidimai suteiks daug emocijų, privers pasukti galvas ir patikrinti savo sumanumą.  

Muzikiniai vakarėlių žaidimai  

Vakarėlių žaidimai gali būti ir visiškai kitokie. Išbandykite muzikinius žaidimus, o gal net šokio pamokas. Štai kelios idėjos, kurios padės išjudinti visus svečius!  

Karaokė 

Na kaip gi galima apsieiti be šio smagaus užsiėmimo. Juk kiekvienas širdyje svajoja dainuoti, kaip žymiausi pasaulio dainininkai. Išbandykite karaokė! Viskas paprasta, tereikia pasiruošti vietą ir aparatūrą. O aparatūra paprasta – mikrofonas, kolonėlė ir ekranas, kuriame matomi žodžiai. O jei žmogus moka dainą mintinai, galima paleisti tik muzikinį foną. Žinoma, išdrįsti dainuoti prieš kitus gali tikrai ne kiekvienas. Tačiau tai puiki proga išbandyti ir įveikti save. Ypatingai jei vakarėlio kompanija sava. Tuomet galima ir linksmai vienas iš kito pasijuokti. Kas žino, o gal atsiras tokių, kurie nustebins savo vokaliniais sugebėjimais.  

Sugalvok dainas 

Žaidimas labai paprastas ir privers palavinti atmintį. Vakarėlių dalyviai pasiskirsto į dvi ar net tris komandas. Tuomet sugalvojama tema (meilė, gėlės, mėnesių pavadinimai ir t.t.). Duodama minutė sugalvoti ir užsirašyti kuo daugiau dainų pavadinimų su ta tema. Po to komandos viena po kitos sako po vieną dainos pavadinimą. Laimi ta komanda, kuri sugalvos daugiausiai pavadinimų. Svarbu tai, kad jei kita komanda pasako dainos pavadinimą, kurį jau sugalvojo kita, turite sakyti kitą pavadinimą.  

Atspėk dainą 

Dar vienas muzikinis žaidimas, kurį reikėtų pasiruošti iš anksto. Surinkite 10 muzikinių dainų ir pasiruoškite jas leisti vieną po kitos. Puiku, jei pavyktų paleisti tik tam tikrą dainos dalį, iš kurios būtų sunkiau atspėti, kas tai per daina. Tuomet trumpam paleiskite dainą, o kiti vakarėlio dalyviai tegul spėlioja. Laimi tas, kuris atspėja daugiausiai dainų.  

Šokiai  

Jei Jūsų vakarėlis didesnis ir norisi nustebinti svečius - suorganizuokite šokių pamoką! Pasikvieskite šokių mokytoją į vakarėlį. Tai padės įtraukti visus svečius. Gal tai bus baleto pamoka, o gal pilvo šokis? Gera nuotaika garantuota!  

Ramesni vakarėlio žaidimai 

Ne visiems patinka aktyvūs žaidimai ar tokie, kai reikia pasakoti apie save. Tuomet galima sugalvoti kiek ramesnes pramogas. Surenkite svečiams degustaciją. Svarbiausia sugalvoti norimą tematiką - gal tai bus šokolado degustacija, o gal sūrių, vyno, jūros gėrybių, kavos, tortų degustacijos. Beje, nereikia būti puikiu kulinaru, kad paruoštum degustacinį vakarą. Galima užsisakyti maisto į namus. Puikiai tiks net sushių degustacija. Degustacijos metu galite paspėlioti su vakarėlio dalyviais, iš ko pagamintas tam tikras patiekalas. O gal net užrišti kažkuriam dalyviui akis, o jis paragavęs turės įvardinti, ką valgo. 

Turbūt pats ramiausias vakarėlio užsiėmimas - filmo žiūrėjimas. Juk ne visiems patinka šurmulys. Ypatingai tokia pramoga tiks, jei vakarėlyje dalyvauja nedaug asmenų. Visi kartu nuspręskite, kokį filmą norėtumėte pažiūrėti. Teliks pasiruošti skanių užkandžių ir ramiai žiūrėti filmą.  

Svarbiausia planuojant vakarėlius namuose apgalvoti, kokie svečiai susirinks. Žaidimai turėtų tikti visiems svečiams. Taip pat turėtumėte pasirinkti tik 2 – 3 žaidimus vienam vakarui. Kadangi kitu atveju vakarėlio dalyviai tiesiog pervargs. 

Atgal