Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Šuolis parašiutu

Šuolis parašiutu – tai pramoga tikriems ekstremalams! Paskutinės sekundės lėktuve, adrenalinas, prakaituojantys delnai... Viena trumpa akimirka, žingsnis ir... Jūs jau krentate iš milžiniško aukščio! Tai neapsakomas laisvės pojūtis, kurį vargu ar dar kažkaip įmanoma patirti! Būtent tokį jausmą patirsite šuolio su parašiutu metu. Na, o geradovana.lt siūlo kelių tipų šuolius parašiutu: tandeminį šuolį su instruktoriumi, šuolį su sparno tipo parašiutu ir šuolį su kupolo tipo parašiutu. Pirmasis – tai šuolis su patyrusiu instruktoriumi, dviviečiu parašiutu. Tai yra lengviausias šuolis tiems, kurie tai darys pirmą kartą. Čia viskuo pasirūpins profesionalas, krentantis su Jumis, tad Jums beliks tik mėgautis akimirkomis. Šuolis vyks iš 3 km aukščio, o laisvas kritimas truks apie 25–30 sekundžių! 1,5 km aukštyje profesionalas išskleis parašiutą ir Jūs maždaug 5 minutes sklęsite ore, kol pasieksite žemę. Beje, šio šuolio metu pagausite net 200 km/h greitį, kuris suteiks išties daug adrenalino. Tai unikali pramoga, kuri patiks kiekvienam ekstremalių pojūčių mėgėjui! Antrasis būdas atlikti šuolį – jau kiek sudėtingesnis, nes šoksite vieni, be instruktoriaus. Jums reikės išklausyti kelias valandas trunkantį instruktažą, kurio metu profesionalas Jums parodys ir paaiškins svarbiausius dalykus. Tai pat turėsite galimybę pasitreniruoti užsidėję specialią parašiuto sistemą. Vėliau šuolis vyks specialiu mokomuoju sparno tipo parašiutu. Toks parašiutas lengvai leidžiasi žemyn ir sklendžia į priekį, tad valdyti jį itin paprasta. Garantuojame, jog trečiasis variantas – šuolis su kupolo tipo parašiutu – Jums suteiks neišdildomų įspūdžių ir emocijų! Šis šuolis atliekamas iš 800 m aukščio be instruktoriaus, tačiau neverta bijoti, nes profesionalas per ausines Jums viską paaiškins: kaip, kur ir kada leistis.

Šuolis parašiutu
Filtrai

Vidutinė kaina 307,63 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Skrydis parašiutu – ekstremalių pojūčių mėgėjams!

Paskutinės akimirkos lėktuve, adrenalinas veržiasi per kraštus, galbūt ir delnai šiek tiek prakaituoja... Vienas mirksnis, vienas žingsnis ir... Neapsakomas laisvės pojūtis! Būtent tokią būseną pajusite šuolio parašiutu metu – nepamirštama dovana!

Tandeminis šuolis su parašiutu

Tandeminis šuolis – tai šuolis su instruktoriumi dviviečiu parašiutu. Tai yra lengviausias būdas patirti laisvą kritimą, mažiausiai laiko skiriant pasiruošimui. Šie šuoliai dar vadinami „kengūra“ – tai sistema, kuri skirta dviem asmenims: instruktoriui ir keleiviui. Kupolas yra dvigubai didesnis už įprastinį, jis lengvai valdomas, tad instruktoriaus padedamas Jūs lengvai jį nuvairuosite į reikiamą nusileidimo vietą.

Šuolis vyks iš 3 000 m aukščio, o laisvas kritimas truks apie 25–30 sekundžių! 1500 metrų aukštyje instruktorius išskleis parašiutą ir Jūs maždaug 5 minutes sklęsite žemyn. Kadangi nuo pat iššokimo iš lėktuvo iki nusileidimo instruktorius rūpinsis skrydžiu, Jūs neturėsite jokių rūpesčių ir galėsite mėgautis šuoliu.

Šuolis „Tandem“ jau praktikuojamas apie 16 metų, o įgyta parašiutininkų patirtis leidžia pramogauti saugiai bei su didžiausiu malonumu. Instruktažas prieš tai vyksta apie 20 min. O krisdami iš 3 km aukščio, įgausite net 200 km/h greitį. Tai išties unikali pramoga, o patyrusio profesionalo buvimas šalia ne tik užtikrins maksimalų saugumą, bet ir nuramins tuos, kurie šia pramoga mėgaujasi pirmą kartą.

Taip pat verta paminėti, jog po pramogos galėsite įsigyti ir savo šuolio vaizdo įrašą, kuriame bus užfiksuotos visos Jūsų reakcijos. Dažnai dalyviai sako, jog po pramogos nė neatsimena, kaip viskas vyko dėl didelio adrenalino kiekio, tad toks įrašas tikrai atgaivins Jūsų atmintį.

Šuolis sparno tipo parašiutu

Tai puikus būdas atlikti savo pirmąjį šuolį. Jums reikės išklausyti kelių valandų instruktažą, kurio metu instruktorius Jums parodys ir paaiškins šuolio sparno tipo parašiutu teoriją: galimas ypatingas situacijas ir kaip jų metu elgtis, kaip teisingai iššokti iš lėktuvo, kaip valdyti parašiutą ir svarbiausia – kaip tinkamai nusileisti. Turėsite galimybę pasitreniruoti užsidėję parašiuto sistemą.

Šoksite specialiu mokomuoju „sparno“ tipo parašiutu. Tokie parašiutai pradedančių parašiutininkų mokymui naudojami visame pasaulyje ir yra pakankamai saugūs. Kitaip nei kupolo parašiutas, toks parašiutas ne tik leidžiasi žemyn, bet ir sklendžia į priekį, todėl galite nusileisti norimoje vietoje.

Po 10 minučių skrydžio lėktuvu iššoksite 1000 metrų aukštyje. Iššokus iš lėktuvo parašiutas skleidžiasi automatiškai, Jums nereikės traukti parašiuto skleidimo žiedo. Išsiskleidus parašiutui, Jūs galėsite laisvai sklęsti į pasirinktą nusileidimo vietą. Nusileidimo metu Jums padės klubo instruktorius, kuris per radijo stotį patars, ką reikia daryti. Na, o įveikę šį iššūkį gausite šuolio parašiutu pažymėjimą.

Skrydis kupolo formos parašiutu

Garantuojame, kad ši pramoga Jums suteiks neišdildomų emocijų ir įspūdžių! Šuolis kupolo tipo parašiutu atliekamas iš 800 m aukščio be instruktoriaus. Parašiutas išsiskleidžia automatiškai po kelių sekundžių, todėl tai yra paprastas ir saugus būdas atlikti šuolį.

Jums reikės išklausyti 1,5 val. instruktažą, kurio metu instruktorius parodys ir paaiškins šuolio parašiutu teoriją. Nusileidę gausite parašiutininko paruošimo kursų baigimą patvirtinantį diplomą.

Apribojimai

Šuoliams parašiutu taikomi svorio apribojimai. Šokančiojo svoris neturėtų viršyti 100 kg, tačiau dėl galimybės atlikti šuolį galutinį sprendimą priims instruktorius.