Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Skrydžiai, oro pramogos

Atsiplėšus nuo žemės, daugelis įprastų dalykų atrodo kitaip... Visi žmonės atrodo kaip skruzdelytės, pastatai kaip Monopolio žaidimo figurėlės, o horizontas, toks beribis. Oro pramogos padės pamiršti kasdienius rūpesčius ir mėgautis įkvepiančiu laisvės pojūčiu bei nuostabiu Lietuvos gamtovaizdžiu! Skrydžiai oro balionu yra itin gerai ir gausiai vertinama pramoga, kurią kaip dovaną renkasi vis daugiau lietuvių. Ši pramoga vyksta virš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Trakų, Palangos, Marijampolės, Utenos ir Molėtų apylinkių. Tokie neįprasti skrydžiai apibūdinami kaip viena nerealiausių patirčių, todėl šią paslaugą verta išbandyti kiekvienam. Skrydis parasparniu suteiks sparnus! Dovanokite juos draugui! Pramoginis skrydis parasparniu dovanos Lietuvos gamtovaizdį iš paukščio skrydžio, plaukus kedenantį vėją, beribį dangų ir adrenalino pliūpsnį. Na, o apžvalginiai skrydžiai lėktuvu – tai nepakartojami Lietuvos vaizdai iš padangių, malonūs adrenalino šiurpuliukai ir polėkis sielai. Lietuva tikrai pilna gražių vietų, kurias pamatyti iš dangaus norėtų kiekvienas! Tad padovanokite artimiesiems tokią progą. Skrydis virš 12 ežerų leis dovanos gavėjui skristi virš 7 km ilgio Vilkokšnio ežero, kurį su daugybe kitų ežerų ir pelkių jungia Verknės upelis. Šiaulių gyventojai gali skristi virš 6 malūnų. O Trakuose galima rinktis skrydį virš 44 ežerų! Šuolis iš didelio aukščio – reikalauja didelės drąsos ir pasiryžimo. Vis dėlto, tie kurie išdrįsta nušokti, mėgaujasi neįtikėtinais pojūčiais, kurių neįmanoma patirti jokiais kitais būdais. Itin drąsus žmonės gali rinktis šuolį parašiutu iš 3 arba 1 kilometro, o kuklesni – šuolį virve.

Oro pramogos
Filtrai

Vidutinė kaina 286,11 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Oro pramogos

Atsiplėšus nuo žemės, daugelis įprastų dalykų atrodo kitaip... Oro pramogos padės pamiršti kasdienius rūpesčius ir mėgautis įkvepiančiu laisvės pojūčiu bei nuostabiu Lietuvos gamtovaizdžiu!

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu yra vienareikšmiškai viena įspūdingiausių ore vykstančių pramogų, kuri tikrai taps įsimintinu nuotykiu visam gyvenimui. Ši pramoga vyksta virš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Trakų, Palangos, Marijampolės, Utenos ir Molėtų apylinkių. Tad akivaizdu, jog tikrai išvysite pačius gražiausius Lietuvos vaizdus, nuo kurių net kvapą užgniauš.

Skrydžiai oro balionu yra itin gerai ir gausiai vertinama pramoga, kurią kaip dovaną renkasi vis daugiau lietuvių. Skrydžių dalyviai pasakoja, jog prieš pakylant visuomet jaučiamas nedidelis jaudulys, tačiau tai natūralu! Juk greit patirsite kažką nepakartojamo! Skrendant oro balionu, patariama apsirengti šilčiau, kadangi viršuje, kaip žinia, oras kiek vėsesnis. Na, o skrendant labai karštą vasaros dieną patartina pasirūpinti pečių apsauga nuo degiklio skleidžiamos kaitros. Skrydžio dalyviai taip pat pasakoja apie įdomius ir linksmus profesionalių pilotų pasakojimus, jaukią atmosferą skrydžio metu ir specialią programą, dėl kurios skrydis tampa dar nuostabesnis. Tokie neįprasti skrydžiai apibūdinami kaip viena nerealiausių patirčių, todėl šią pramogą verta išbandyti kiekvienam – tiek jaunam, tiek vyresniam asmeniui.

Skrydžiai su parasparniais

Tai tikras paukščio skrydis... Lengvas ir tylus sklendimas gėrintis Lietuvos gamtovaizdžiu ir neaprėpiamu horizontu. Skrydis parasparniu suteiks sparnus!

Pramoginis skrydis parasparniu dovanos Lietuvos gamtovaizdį iš paukščio skrydžio, plaukus kedenantį vėją, beribį dangų ir adrenalino pliūpsnį. Skrydis parasparniu – lengvu nešiojamuoju sklandytuvu – neabejotinai patiks aštresnių pojūčių mėgėjams. Specialūs įgūdžiai nereikalingi, į dangų po trumpo instruktažo kilsite su patyrusiu pilotu.

Apžvalginiai skrydžiai lėktuvu

Potyriai pakylės iki dangaus! Apžvalginiai skrydžiai lėktuvu – tai nepakartojami Lietuvos vaizdai iš padangių, malonūs adrenalino šiurpuliukai ir polėkis sielai.

Lietuva tikrai pilna gražių vietų, kurias pamatyti iš paukščio skrydžio norėtų kiekvienas! Tad padovanokite artimiesiems tokią pramogą. Skrydis virš 12 ežerų leis dovanos gavėjui skristi virš 7 km ilgio Vilkokšnio ežero, kurį su daugybe kitų ežerų ir pelkių jungia Verknės upelis.

Šiaulių gyventojai gali skristi virš 6 malūnų. Skrydžio metu bus galima pamatyti Baltąjį, Šeduvos, Paežerių, Alksnupių, Šniukonių ir Kleboniškių malūnus. Visi jie Šeduvos apylinkėse. Tai unikali galimybė ne tik pamatyti, kaip šie malūnai atrodo iš oro, bet ir pasigrožėti Šeduvos, Raudondvario, Arimaičių ežero apylinkėmis bei Daugyvenės kraštovaizdžio draustiniu.

Trakai didžiuojasi ne tik gražia bei didinga pilimi, bet ir supančia gamta, ežerais. Žmonės teigia, jog pasakiškas jausmas apima atsiplėšus nuo žemės ir pakilus į padebesius, o dar didesnė palaima pajaučiama išvydus 44 ežerus! Taip! Teisingai! Net 44 ežerai Trakų apylinkėse! Be jų, skrydžio metu akis lepins Galvės ežero saloje stūksanti Trakų pilis, Užutrakio bei Lentvario dvarų didybė bei kiti gamtos sukurti stebuklai: kalvų reljefai, įvairiausių formų salos ir Trakų istorinis parkas.

Ekstremalūs šuoliai

Šuolis parašiutu iš didelio aukščio reikalauja didelės drąsos ir pasiryžimo. Vis dėlto, tie, kurie išdrįsta nušokti, mėgaujasi neįtikėtinais pojūčiais, kurių neįmanoma patirti jokiais kitais būdais.

Šuolis dviviečiu parašiutu „Tandem“ – tai lengvas būdas pajusti laisvą kritimą mažiausiai laiko skiriant pasiruošimui. Tai išties unikali galimybė, o patyrusio profesionalo buvimas šalia ne tik užtikrins maksimalų saugumą, tačiau ir nuramins tuos, kurie šia pramoga mėgaujasi pirmą kartą. Šis šuolis vyksta iš 3 kilometrų aukščio.

Jei dar nesate šokęs parašiutu, rinkitės sparno tipo parašiutą, kuris garantuos nuostabias akimirkas, – šis parašiutas itin tinkamas pirmajam kartui. Toks šuolis vyksta iš 1 kilometro aukščio.

Na, o tiems, kuriems tokie atstumai per dideli, gali rinktis šuolį su virve. Tai šansas patirti laisvo kritimo jaudulį! Neprireiks nei ilgo instruktažo, nei lėktuvo – šuoliui su sertifikuota įranga per keletą minučių paruoš ir saugumo taisykles paaiškins ilgametę alpinistinę patirtį turintis profesionalus instruktorius. Šuolis vyks nuo Trijų mergelių tilto, kurio aukštis – apie 32 metrai – daugmaž toks pat, kaip 11 aukštų namo. Tad adrenalino tikrai netrūks!