Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Superautomobiliai

Daugelis žmonių svajoja apie superautomobilius. Deja, ne visuomet yra galimybė tokį įsigyti, tad kodėl gi nepasidovanojus sau ar kitam progos išbandyti „Ferrari“, „Lamborghini“, „Tesla“ ar „Lotus“ bolidus? Žvėriškas riaumojimas, adrenalino šiurpuliukai ir vėjas plaukuose! Štai kas Jūsų laukia įsigijus pramogą su „Lamborghini Gallardo“ arba „Huracan“. Tai pati geriausia dovana greičio mėgėjui! Šiuos ryškiaspalvius monstriukus galėsite vairuoti Nemuno žiedo trasoje arba mieste. Su „Lamborghini Huracan Super Trofeo“ turėsite galimybę pasiekti net 620 AG. Šis superautomobilis pasižymi ir sportiniais stabdžiais bei pavarų dėže, kuri valdoma svirtele. Salone labai triukšminga – nėra garsą izoliuojančių medžiagų. Padovanokite artimajam galimybę išbandyti „Ferrari“, kuris yra superautomobilių etalonas! Įsigijus pasivažinėjimą mieste, dovanos gavėjas važiuos 7 km atstumą Vilniaus arba Kauno gatvėse, o profesionalus instruktorius sėdės šturmano vietoje ir paaiškins, kaip suvaldyti šį žvėrį. Elektromobiliai daugeliui pirmiausia asocijuojasi su žmogaus ir gamtos harmonija, tyla, ramybe... Tačiau, išmėginę „Tesla“, įgysite naują požiūri į juos! „Tesla“, nors ir elegantiška išorėje, bet ypač galinga viduje. Su „Tesla“ turite galimybę būti šturmanu arba vairuoti pats! Lenktynių entuziastams puikiai žinomi automobiliai „Lotus“ sufleruoja kelis svarbius dalykus – tai vikrumas, tikslumas ir manevringumas. Tad jei ir Jūs ar Jūsų artimasis pasižymi būtent tokiomis savybėmis, pasivažinėjimas šiuo superautobomiliu bus pati geriausia dovana!

Superautomobiliai
Filtrai

Vidutinė kaina 185,80 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Superautomobiliai – tai išskirtinio meistriškumo, prabangūs sportiniai automobiliai, už kurių vairo pasėdėti norėtų kiekvienas. Geriausia žinia ta, kad tai padaryti gali kiekvienas. Pasivažinėjimas sportiniu automobiliu, ypač tokiu, kurį pavydžiu žvilgsniu gatvėje nulydi minios, garantuotai taps neužmirštama patirtimi, kurią tikrai norėsi pakartoti dar ir dar kartą.
„Lamborghini“, „Tesla“, „Ferrari“, o gal „Lotus“? Rinkitės savo nuotykį su išskirtiniais, greitais ir įspūdį visam gyvenimui paliekančiais superautomobiliais!

Pasivažinėjimas „Lamborghini“


Žvėriškas riaumojimas, adrenalino šiurpuliukai ir vėjas plaukuose! „Lamborghini“ – tai sportinis žvėris, kuris suteiks išskirtinį laisvės ir skrydžio pojūtį!
„Lamborghini Huracan Super Trofeo“ – GT klasės lenktyninis automobilis, kuriame naudojamas standartinis „Lamborghini Huracan“ variklis, bet dėl patobulintos kuro padavimo ir išmetimo sistemos šis yra galingesnis ir pasiekiantis 620 AG. Šis automobilis pasižymi ir sportiniais stabdžiais bei pavarų dėže, valdoma svirtele. Dėl garsą izoliuojančių medžiagų nebuvimo, salone labai triukšminga, tik važiuojant su šalmais garsas šiek tiek izoliuojamas.
Pasivažinėjimas tokiu superautomobiliu yra pati geriausia dovana greičio mėgėjui bet kokia proga - nuo gimtadienio, sukaktuvių, iki bernvakario ar tėčio dienos.

Pasivažinėjimas „Ferrari“
Padovanokite artimajam galimybę išbandyti pasivažinėjimą „Ferrari“ – superautomobilių klasika bei etalonu! Leiskite jam ar jai išmėginti itališką velniūkštį arba pasidovanokite tai sau. Tai prabangus automobilis, kurį vairuodami patys pajusite, kokia galia slypi po kapotu: 490 AG, 100 km/h greitis vos per 3,8 s, o maksimalus greitis siekia net 315 km/h! Įspūdinga, ar ne?


Pasivažinėjimas „Lotus“

Lenktynių entuziastams puikiai žinomi automobiliai „Lotus“ sufleruoja kelis svarbius dalykus – tai vikrumas, tikslumas ir manevringumas. Tad jei ir Jūs ar Jūsų artimasis pasižymi būtent tokiomis savybėmis, pasivažinėjimas šiuo superautomobiliu bus pati geriausia dovana!

Pasivažinėjimas „Tesla

Elektromobiliai daugeliui pirmiausia asocijuojasi su žmogaus ir gamtos harmonija, tyla, ramybe... Tačiau galime drąsiai praplėsti šį sąrašą ir pakeisti nuomonę apie elektromobilius! Išbandykite arba dovanokite progą kitam išbandyti pasivažinėjimą „Tesla“ ir įsitikinkite šio automobilio nuostabumu! Padovanoję pasivažinėjimą „Tesla Cybertruck“ elektromobiliu garantuotai nustebinsite ne tik tuos, kurie domisi automobiliais, bet ir tuos, kuriems įdomu naujausios technologijos ir fantastika. Lietuvą pasiekęs išskirtinis, futuristinis elektromobilis „Tesla Cybertruck“ didžiulį dėmesį skiria patvarumui bei saugumui. Automobilio kėbulas pagamintas iš nerūdijančio plieno konstrukcijos yra itin tvirtas bei ištvermingas. Stiprus apsauginis stiklas gali sugerti ir nukreipti smūgio jėgą, taip užtikrinadamas atsparumą pažeidimams. Naujasis futuristinis, į nežemišką mašiną panašus pilnai elektra varomas automobilis gali nuo 0 iki beveik 100 km/h įsibėgėti vos per 2,9 sekundes.

Mūsų partneriai jus kviečia išgyventi savo „Greiti ir įsiutę“ akimirką lenktynių trasoje arba miesto gatvėje – pasirinkimas jūsų. Na o jei vairuoti nemėgstate ar negalite, tačiau vis tiek norėtumėte būti pavėžinti tokiame išskirtiniame automobilyje, galite tapti ir šturmanu, sėdinčiu šalia profesionalaus vairuotojo.