Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Paslaptis atskleista. Ką vyrai labiausiai norėtų gauti dovanų bet kokia proga?

2020-02-27

Paslaptis atskleista. Ką vyrai labiausiai norėtų gauti dovanų bet kokia proga?

Keliose šalyse, tarp kurių ir Lietuva, buvo atlikta vyrų apklausa, kurios metu buvo mėginama išsiaiškinti, kokios yra geidžiamiausios dovanos jiems bet kokia proga. Brostick.com pateikė visą ataskaitą. Joje paaiškėjo svarbus atsakymas į klausimą – ką dovanoti vyrui, kad šis liktų patenkintas ir laimingas, o dovana būtų praktiška. Tad šiandien apie tai...

Praktiškos dovanos

Kokios yra naudingos dovanos vyrams? Kaip numeris vienas, daugelis vyrų, įvardijo elektronikos prekes, tokias kaip išmanieji telefonai, laikrodžiai, žaidimų konsolės, planšetės, virtualios realybės akiniai ir dar begalė kitų prietaisų. Verta pripažinti, jog tai išties praktiškos prekės, kurios tikrai bus naudojamos, saugomos ir branginamos. Nors tokių dovanų kaina kartais gali būti nemenka, vis dėlto dėl mylimų vyrų kartais verta susiveržti diržus!

Kartais sakoma, kad vyrams neverta dovanoti grožio rinkinių, nes šie jų nevertina. Tačiau tai netiesa. Jie mielai gautų prabangius kvepalus, skutimosi rinkinį ar įvairius grožį bei jaunystę puoselėjančius kremus.

Taip pat galvojant apie juokingas dovanas vyrui, puikiai tinka marškinėliai. Ypač personalizuoti. Jei norite tikrai praktiško rūbo, geriausia pirkti tai, ko jam iš tiesų reikia: marškiniai, sportinė apranga, šortai ir pan. Tačiau, jei Jūsų vyras – „linksmų plaučių“ žmogus, puikiai tiks ir linksmi, personalizuoti marškinėliai su juokingais užrašais.

Įspūdžio dovanos

Nors vyrai kartais nori ir materialų dovanų, vis dėlto išties didelė dalis jų, apklausos metu paminėjo įspūdžio dovanas, staigmenas ir kt.

Visi žino posakį, kad tiesiausias kelias į vyro širdį – per skrandį. Ir tai iš dalies yra tiesa! Tai jokiais būdais nereiškia, jog jį suvylioti galite tik nuolat sėdint virtuvėje, bet esant svarbiai progai pagaminti vakarienę arba tiesiog nusivežti vyrą į įdomią degustaciją – puiki idėja.

Degustacijų yra pačių įvairiausių, pradedant kavos degustacija, baigiant prabangiais patiekalais. Tačiau pačios populiariausios yra alaus, viskio, vyno su sūriu, šokolado, prancūziškų desertų, austrių bei karališkoji 7 patiekalų degustacija, kuri vyksta restorane „Imperial“.

Taip pat puiki dovana – SPA malonumai. Jų yra pačių įvairiausių: atpalaiduojančių, energizuojančių, gerinančių sveikatą, jauninančių, liekninančių ir t. t. Tad sau tinkamą ritualą ras kiekvienas, net išrankiausias, vyras.

Nepamirštamos dovanos

Unikali dovana – visuomet išliks nepamirštama. Vyrams siūlome įspūdžio dovanas, kurios suteiks naujos patirties. Viena populiariausių dovanų – pasivažinėjimas su Lamborghini automobiliu. Sakoma, jog tai – žvėriški potyriai su žvėrišku automobiliu! Techninės šio automobilio savybės išties atima žadą:

  • 520 AG, 5 l V10 variklis;
  • 100 km/h per 4 sekundes;
  • maksimalus greitis iki 314 km/h;
  • 4 varomi ratai.

Dar viena ideali dovana – skrydis oro balionu. Ypač rekomenduojame rytinį skrydį. Jis ypatingas tuo, kad skrendama ankstyvą rytą, kai gamta būna apgaubta tylos, ramybės, kartais rūko... O miestai dar tik pradeda po truputį busti. Tokiu metu pasaulis atrodo kaip niekada harmoningas – po kojomis atsiveria nuostabūs kraštovaizdžiai, pastebimos pradedančios šurmuliuoti žmonių figūrėlės, išraiškingi miestų žemėlapiai ir beribis rytinės saulės apšviestas horizontas. Tai išties nepaprasta patirtis!

Na, o norinties šiek tiek paprastesnių, bet neprastų įspūdžių, rekomenduojame skrydį virš 12 ežerų. Pakilę lėktuvu, iš paukščio skrydžio susipažinsite su ežeringiausia vietove Lietuvoje. Skrisite virš įspūdingojo Vilkokšnio ežero, kurį su daugybe kitų ežerų ir pelkių jungia Verknės upelis. Na, o viso skrydžio metu susipažinsite net su 12 ežerų!

 

Tad, jei artėja svarbi mylimo vyro proga, atsižvelkite į jo norus bei mūsų pateiktą sąrašą. Taip tiek jis, tiek Jūs liksite patenkinti galutiniu rezultatu.

Atgal