Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sveikatinimo procedūros

Sveikame kūne – sveika siela, tiesa? Sveikatinimo procedūros padės sumažinti, o galbūt net pašalinti negalavimus ir kamuojančius skausmus, leis sustiprėti ir jaustis puikiai! Įsigiję 4 kiniškų procedūrų abonementą, gausite net 4procedūras: „Jaunystės magija“, „Žaviosios akytės“, „Veido Guaša“ ir „Nugaros Guaša“. Visos šios terapijos yra senovės kinų sveikatinimo procedūros, kurios suteiks daugiau energijos ir sumažins skausmus. Nesvarumo, šviesos ir muzikos terapija yra puikiausias ir maloniausias būdas atsipalaiduoti. Šis būdas skatina labai gilią psichofizinę kūno ir proto relaksaciją. Plūduriavimo terapija kapsulėje yra kiek panaši į prieš tai minėtą procedūrą. Ši terapija skirta giliai atsipalaiduoti bei atstatyti prarastas jėgas. Kapsulėje esantis vanduo yra sušildomas iki žmogaus kūno temperatūros, viduje tvyro tyla ir tamsa. Tai leidžia kūnui plūduriuoti vandens paviršiuje be jokių pastangų ir nerimo. Jei norite pasilepinti kartu su antrąja puse, siūlome išbandyti sveikatinimo procedūrų kompleksą „Tulpės“ sanatorijoje „Poilsis dviem“. Jį sudaro baseino, sūkurinės vonios, pirties, sniego terapijos kompleksas, maudynės perlinėje vonioje, atpalaiduojamasis viso kūno masažas su specialiais aliejais, aromaterapija-muzikos terapija ir žolelių arbatos gėrimas. Na, o jei vis dėlto ieškote būdo, kuris padėtų sustiprinti visos šeimynos sveikatą, išmėginkite individualią haloterapiją šeimai. Haloterapija skirta 3 asmenims. Tai puiki profilaktikos bei atsipalaidavimo priemonė. Kambaryje esanti druska gula ant viso kūno, todėl terapija atliekama vilkint maudymosi kostiumėlį. Įdomus faktas – 20 minučių, praleistų druskų kambaryje, organizmui suteikia poveikį, tarsi būtumėte praleidę 4 dienas pajūryje.

Sveikatinimo procedūros
Filtrai

Vidutinė kaina 308,74 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Sveikatinimo procedūros

Sveikame kūne – sveika siela! Sveikatinimo procedūros padės sumažinti ar pašalinti negalavimus ir skausmus, sustiprėti ir jaustis puikiai.

Tyrimai

Iš tiesų prieš pradedant lankyti sveikatinimo procedūras, rekomenduojama pasidaryti tyrimus, kad išsiaiškintumėte savo organizmo būklę. Geriausia – pilną sveikatos patikrinimą, tačiau jei piniginė to neleidžia, svarbu kasmet pasitikrinti bent kraują. Pilnos sveikatos patikrinime Jūsų laukia kardiologo, neurologo, kineziterapeuto, šeimos gydytojo bei sporto medicinos gydytojo konsultacijos. Taip pat Jums bus atlikta daugiau nei 30 specializuotų laboratorinių bei instrumentinių tyrimų. Na, o galiausiai gausite išvadų ir rekomendacijų kompleksinę ataskaitą, kuria remiantis galėsite ir nutarti kokių gi sveikatinimo procedūrų Jums reikėtų. Kraujo tyrimas leidžia profilaktiškai pasitikrinti nuo visokių organizmo bėdų, juk sakoma, kad profilaktika – geriausias vaistas nuo bet kokios ligos.

Populiariausios sveikatinimo procedūros

4 kiniškų procedūrų abonementą gausite net keletą procedūrų. Abonementą sudaro: jaunystės magija, žaviosios akytės, veido Guaša ir nugaros Guaša. Visos šios terapijos yra senovės kinų procedūros skirtos gerinti sveikatą.

Nesvarumo, šviesos ir muzikos terapija yra ypatingas atsipalaidavimas, kai susipina prisiminimai ir sapnai, kai karštligišką gyvenimo tempą pakeičia emocijos, suteikiančios galimybę skristi... Tai novatoriškas plūduriavimo būdas, skatinantis labai gilią psichofizinę kūno ir proto relaksaciją. Plūduriavimo terapija kapsulėje yra procedūra skirta giliam fiziniam, protiniam ir dvasiniam atsipalaidavimui bei organizmo gyvybinių jėgų atstatymui. Plūduriavimo kapsulėje esantis vanduo yra prisotintas magnio druskos bei sušildomas iki žmogaus kūno temperatūros, viduje joje tvyro tyla ir tamsa. Ši unikali kombinacija leidžia žmogaus kūnui plūduriuoti vandens paviršiuje be jokių pastangų. Pasiekus nesvarumo būseną kūnas visiškai atsipalaiduoja, dingsta emocinė įtampa.

Sveikatinimo programos poroms

Sveikatinimo procedūrų kompleksą „Tulpės“ sanatorijoje „Poilsis dviem“ sudaro baseino, sukūrinės vonios, suomiškos ir turkiškos pirties, sniego terapijos kompleksas, maudynės mineralinio vandens perlinėje vonioje, atpalaiduojantis masažas, aromaterapija-muzikos terapija ir žolelių arbata. Visu šituo gėriu džiaugsitės ir mėgausitės dviese, su antrąja puse.

SPA ritualą dviem „Meilės dvelksmas“ sudaro pirčių ir baseino komplekso malonumai porai, atpalaiduojantis masažas Jam ir Jai bei kvapnios arbatos gėrimas. Tai tikrai atpalaiduojančios akimirkos dviese...

Na, o jei vis dėlto ieškote būdo kaip sustiprinti visos šeimos sveikatą, keliaukite į individualią haloterapiją šeimai. Haloterapija 3 asmenims – tai puiki profilaktikos bei relaksacijos priemonė. Pagrindinis haloterapijos veiksnys – sausas druskų aerozolis, kurio ypatybės atkuria druskų kasyklų mikroklimato sąlygas. „Kristalų namuose“ įrengtoje halokameroje per specialią angą į patalpą pučiamas druskos aerozolis. Druskingas oras įkvepiamas, jis patenka į kvėpavimo takus, juos atpalaiduoja ir saugo nuo infekcijų. Druska gula ant viso kūno, todėl procedūra atliekama vilkint maudymosi kostiumėlį. Manoma, kad 20 minučių, praleistų druskų kambaryje, organizmui suteikia tokį poveikį, kaip praleidus 4 dienas pajūryje. Neįtikėtina, tiesa?

Sveika mityba ir sportas

Jei galvojate, jog vertėtų pradėti labiau rūpintis savo mityba ir sveikata įsigykite Kilo.lt narystę. Kilo.lt – tai mitybos ir sporto konsultantas internetu. Unikali sistema, kuri kartu su profesionalų komanda padės gyventi sveikiau ir susikurti norimas kūno linijas.

Kaip veikia Kilo.lt? Ogi labai paprastai! Jums bus sudaromas asmeninis profesionalus mitybos planas, kurį galėsite nuolat tobulinti kartu su dietologe, taip pat gausite sporto programą (galėsite rinktis ar norite sportuoti namų sąlygomis, ar sporto salėje). Nuolat galėsite konsultuotis su savo sričių profesionalais bei gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus, o visa tai vyks Kilo.lt internetinėje platformoje, kur kiekvienas klientas turi savo individualią paskyrą.