Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pramogų parkai

Kas gali būti smagiau nei praleisti laiką su šeima ar artimiausiais draugais gryname ore bandant įveikti įvairiausių rūšių kliūtis! Šimtai rungčių su iššūkiais, drąsos ir stiprybės išbandymai bei daug geros nuotaikos! Štai ką siūlo pramogų ir nuotykių parkai, kurių Lietuvoje tikrai nemažai!

Pramogų parkai
Filtrai

Vidutinė kaina 33,24 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Populiariausi pramogų parkai Lietuvoje

Tarzanija“ kviečia aplankyti nuotykių parką ir pasigėrėti įspūdingo grožio kraštovaizdžiu ant Nemuno kranto, apsupto pušynų, paslaptingų skardžių ir senovę menančių medžių. Jūsų laukia 7 Tarzano išbandymai, kupini spalvingų nuotykių ir adrenalino. Skirtingo sudėtingumo trasos pritaikytos taip, kad pramogauti galės ir silpnesnį fizinį pasirengimą turintys žmonės, ir tie, kurie pripratę prie didesnio fizinio krūvio.

„UNO Park“ Vilniuje įsikūręs šalia Neries ir Valakampių tilto esančiame Spalvotųjų šaltinių parke, tad pramogos čia patiks mėgstantiems ramų gamtos prieglobstį ir aktyvų poilsį gryname ore. Čia rasite 12 trasų ir atrakcijų: 5 trasos vaikams, 5 trasos suaugusiems, „Skrydis per Nerį“ ir ekstremaliausia pramoga, prilyginama net oro pramogoms – „Drambliaskrydis“ iš 16 m aukščio! Bendras trasų ilgis viršija 2,5 km, o trasos pritaikytos ir mažyliams, ir profesionaliems alpinistams!

Visos „Lokės pėdos“ parko trasos saugiai įrengtos medžiuose – 2,5–15 metrų aukštyje. Pramogautojams čia teks įveikti daugiau nei 60 tolimose kelionėse pasitaikančių išbandymų: beždžionių, tibetietiškus ir nepalietiškus tiltus, judančius rąstus, tinklus, sūpynes, balnakilpes, piratų kopėčias, šokti Tarzano šuoliu, pereiti tirolietišką tiltą ir daugelį kitų. Sudomino? Atvykite ir išbandykite!

Trakų rajone įsikūrusiame „Ąžuolynės“ nuotykių parke laukia 8 trasos, išdėstytos pagal sudėtingą. Nusileidimas lynu suteiks daug azartiškų virpuliukų: ilgiausias lynas čia siekia 350 m ilgį ir kabo 20 m aukštyje!

Tai puikios dovanos smalsiems ir drąsiems nuotykių ieškotojams!