Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Vandens pramogos

Vandens pramogų yra pačių įvairiausių! Nuo ramių ir atpalaiduojančių iki itin ekstremalių... Ši stichija nepaliks abejingo nė vieno ir garantuos naujų jėgų bei teigiamų emocijų antplūdį. Žinomiausias Lietuvos vandens parkas „Vichy“ kviečia šilumos ir vandens žaidimų mėgėjus papramogauti! Čia Jūsų laukia daugybė smagių vandens pramogų: „Delfinų jūra“, vandens upė, net 9 pasakiškai smagūs vandens atrakcionai, o kur dar specialiai vaikams įrengta „Žaidimų sala“! Žvejyba... Vieniems tai – itin romantiškas užsiėmimas, kitiems – azartas, o tretiems – netgi nuotykis. Norintiems išmėginti naują žvejybos vietą, siūlome keliauti į „Karpynę“. Čia visada laukiami žvejai, ieškantys galimybės ne tik pagauti didelį laimikį, bet ir įdomiau praleisti laiką. Na, o tiems, kurie nori išbandyti žvejybą Baltijos jūroje, kviečiame į menkės žvejybą su gidu. Ypatingas potyris – nardymas, o dar ypatingesnis – povandeninė ekspedicija. Ši dovana – tai prisilietimas prie XV a. Lietuvos istorijos po vandeniu! Nardytojas pasiners į istorines Platelių ežero gelmes, kur pamatys kadaise Pilies salą ir Šventorkalnį jungusio tilto polius. Įspūdžių bus išties daug! Plaukimas baidare suteiks įsimintinų akimirkų ir aktyvaus poilsio mylėtojams, ir ieškantiems ramybės gamtoje. Mes siūlome plaukimus baidarėmis net keliose upėse: Merkyje, Vilnelėje, Ūloje, Neryje, Minijoje, Nemune ir tai dar ne viskas! Plaukimus organizuojame visoje Lietuvoje! Kaitavimas – tai absoliučios laisvės pojūtis. Jėgos aitvaru gali tiesiog keliauti jūros pakrante iš taško A į tašką B, raižyti bangas, atlikti aukštus šuolius ar išdarinėti sunkiai suvokiamus triukus. Jėgos aitvarą galima panaudoti ir sausumoje su kite-bagiais ar kite-riedlentėmis, žiemą su slidėmis, snieglente ar pačiūžomis. Viskas, ko reikia, – vėjas. Kviečiame išbandyti ir dovanoti!

Vandens pramogos
Filtrai

Vidutinė kaina 148,99 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vandens pramogos

Vandens pramogos ne tik nuramins ir atpalaiduos, bet ir suteiks progą smagiai pašėlti bei patirti nepamirštamų nuotykių. Ši stichija nepaliks abejingo nė vieno ir garantuos naujų jėgų bei teigiamų emocijų antplūdį.

Vandens parkai

Vandens parkai – tai vasariška nuotaika ir karštis visus metus!

Žinomiausias Lietuvos vandens parkas – „Vichy“. „Vichy“ vandens parkas – tai tikras vandens pramogų rojus. Čia laukia daugybė smagių vandens pramogų: didžiulė banguojanti „Delfinų jūra“, vingiuota, per visą parką tekanti vandens upė, net 9 pasakiškai smagūs vandens atrakcionai, o kur dar specialiai vaikams įrengta „Žaidimų sala“!.. Čia įrengtos net 8 skirtingo aukščio platformos, kurias jungia įvairūs tuneliai ir čiuožyklos.

Druskininkuose rasite „Aqua“ vandens parką. Kvapą gniaužiantis skrydis nusileidimo kalneliais, jūros bangos, upės srovė, iš uolų tekančio krioklio šniokštimas, pavėsis po palme, atpalaiduojančios vandens srovės ir burbuliukai...

Na, o „Harmony Park“ – vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė. Čia rasite pramoginį baseiną su kaskadomis, 25 m ilgio plaukimo baseiną, šalto vandens baseiną, skirtą atsigaivinti po pirties, sukūrines vonias, pirtis, gausybę SPA procedūrų ir gardžius kokteilius.

Žvejyba

Vieniems tai – itin romantiškas užsiėmimas, kitiems – azartas, o tretiems – netgi nuotykis. Žvejyba ežere ar netgi jūroje – tai neabejotinai gerai praleistas laikas gamtoje. Gal laikas išbandyti kitokią žvejybą, kitoje, neįprastoje vietoje?

Jei pažįstate užkietėjusį žvejį, padovanokite žvejybą ir laimikio paruošimą „Karpynėje“. Sodyboje „Karpynė“ visada laukiami žvejai, ieškantys galimybės ne tik pagauti didelį laimikį, bet ir spalvingiau praleisti laiką.

Norintiems išbandyti žvejybą Baltijos jūroje, kviečiame išbandyti menkės žvejybą su gidu. Čia Jūsų laukia naujas, išskirtinės išvaizdos kateris, skirtas pasiplaukiojimams ir žvejybai Kuršių mariose bei Baltijos jūroje. Klientų patogumui katerio denyje įrengtas nuimamas stalas, šildoma kajutė, yra spalvotas LED denio apšvietimas, muzika, gėrimų šaldytuvas bei visa profesionali žvejybinė įranga ir įrankiai.

Plaukimas laivu ir jachta

Pasiplaukiojimas jachta – puiki laisvalaikio pramoga ramaus poilsio ir gamtos mėgėjams. Galima rinktis plaukimą jachta, kurio metu galėsite gėrėtis Kauno marių šlaitais ir pakrančių vaizdais, iš arčiau apžiūrėti brandžiojo baroko perlą – Pažaislio vienuolyną.

Norintiems nustebinti mylimąjį, surengiant romantišką pasimatymą siūlome kruizą laivu Nemuno upe. Kelionės metu bus galima pamatyti žinomiausius Druskininkų objektus iš vandens: Druskininkų vandens parką, UNO nuotykių parką, „Snow Areną“, legendomis ir mitais apipintą Meilės salą.

Nardymas

Ypatingas potyris – povandeninė ekspedicija. Ši dovana – tai prisilietimas prie XV a. Lietuvos istorijos po vandeniu! Jūsų artimas žmogus pasiners į istorines Platelių ežero gelmes, kur pamatys kadaise Pilies salą ir Šventorkalnį jungusio tilto polius. Kai ežero paviršius lygus, kai kurių polių viršūnės matosi iš valties, bet ežero gylis šioje vietoje siekia 13 metrų, todėl apžiūrėti juos iš arčiau galima tik pasinėrus po vandeniu.

Plaukimas baidare

Šią paprastą ir genialią vandens transporto priemonę mėgsta visi – ir maži, ir dideli, nes ją lengva valdyti, o malonumas plaukiant – didžiulis! Plaukimas baidare suteiks įsimintinų akimirkų ir aktyvaus poilsio mylėtojams, ir ieškantiems ramybės gamtoje.

Mes siūlome plaukimus baidarėmis net keliose upėse: Merkyje, Vilnelėje, Ūloje, Neryje, Minijoje, Nemune ir tai dar ne viskas! Plaukimai organizuojami visoje Lietuvoje!

Kaitavimas ir vandenlentės

Kaitavimas – tai absoliučios laisvės pojūtis. Jėgos aitvaru galima tiesiog keliauti jūros pakrante iš taško A į tašką B, raižyti bangas, atlikti aukštus šuolius ar išdarinėti sunkiai suvokiamus triukus. Jėgos aitvarą galima panaudoti ir sausumoje su kite-bagiais ar kite-riedlentėmis, žiemą – su slidėmis, snieglente ar pačiūžomis. Viskas, ko reikia, – vėjas.

Vandenlentės – tai pramoga, apjungianti snieglenčių, banglenčių ir vandens slidžių sporto elementus, tačiau yra nesudėtinga ir užburianti išskirtiniu slydimo vandens paviršiumi pojūčiu.

Kviečiame išbandyti ir dovanoti!