Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pasivažinėjimas keturračiu

Pasivažinėjimas keturračiais – puiki galimybė pakeisti aplinką, atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir patirti naujų įspūdžių! Šis netradicinis sportas leis smagiai praleisti laiką gamtoje – keturračiu važiuosite nuostabiais miško keliais, takeliais, kilsite į stačias įkalnes ar net įveiksite sudėtingas pelkėtas atkarpas. 

Filtrai

Vidutinė kaina 148,11 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Pasivažinėjimas keturračiais – tai aktyvi pramoga, nepaliksianti abejingo nei vieno greičio, adrenalino ar nuotykių fano. Šis sportas yra puiki galimybė netradiciškai praleisti popietę gamtoje, miškų takeliais, įkalnėmis ar pelkėmis važiuojant specialiai sudėtingoms važiavimo sąlygoms pritaikytais keturračiais motociklais.


Pirmieji keturračiai gaminti buvo pradėti dar 1982 metais ir greit prigijo kaip puiki priemonė sportui, laisvalaikio praleidimui bei žemės ūkio darbams. Lietuvoje pasivažinėjimo keturračiais motociklais pramogas siūlo ne viena įmonė, kuriose pradedantiems vairuotojams padeda bei jų saugumą užtikrina patyrę instruktoriai. Ši pramoga yra puiki dovana greičio, technikos mėgėjams, tad išrinkdami pasivažinėjimą keturračiu jaunatviškam tėčiui ar pašėlusiam draugui tikrai neprašausite.

Keturračių pramogos yra unikalios tuo, jog yra tinkamos ne tik pilnamečiams ekstremalams, bet ir mažiesiems padūkėliams. Jauniesiems nuotykių mėgėjams pritaikyti keturračiai vaikams leidžia išbandyti įdomų sportą ir saugiai bei smagiai leisti laiką gamtoje kartu su šeima ar draugais. Tai puiki dovana gimtadienio ar mokslo metų pabaigos proga bet kuriam aktyviam vaikui.