Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Skrydis parasparniu

Tai tikras paukščio skrydis... Lengvas ir tylus sklendimas gėrintis Lietuvos gamtovaizdžiu ir neaprėpiamu horizontu. Skrydis parasparniu suteiks sparnus!

Skrydis parasparniu
Filtrai

Vidutinė kaina 58,53 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Pramoginis ir akrobatinis skrydis parasparniu

Skrydis parasparniu – lengvu nešiojamuoju sklandytuvu – neabejotinai patiks aštresnių pojūčių mėgėjams. Pakilus į orą atsivers kvapą gniaužiantys vaizdai, neaprėpiami horizontai, o skrydžio pojūčiai prilygs paukščio skrydžiui! 
 
Parasparniu sklandoma aukštyn kylančiuose šilto oro srautuose ir siekiama kuo ilgiau skrieti ore. Skrydžiai – ramūs ir svajingi. 

Su profesionaliu pilotu pakylama į 300–400 m aukštį, iš kurio atsiveria kerintis kraštovaizdis. Esant geroms oro sąlygoms dalyviams suteikiama galimybė patiems pabandyti valdyti šią oro transporto priemonę ar su pilotu atlikti keletą paprastų akrobatinių pratimų.

Skrydžiai parasparniu – puiki dovana negalintiems gyventi be adrenalino šiurpuliukų. Be to, ir kaina nesikandžioja. Ketinantys išbandyti šią pramogą, turėtų atkreipti dėmesį, kad skrydžiui būtina registracija – pramoga itin populiari šiltuoju metų laiku!

Norinčius pakilti į padanges ir patirti stipresnių pojūčių, kviečiame išbandyti skrydį oro balionu ar žvilgtelėti į oro pramogų kategoriją.