Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kūrybiškos, linksmos dovanos

Kūrybiškos ir linksmos dovanos tiks bet kokio amžiaus dovanų gavėjams – nuo vaiko iki senjoro. Platus tokio tipo dovanų pasirinkimas leis geriausią variantą pasirinkti kiekvienam. Kūrybiškos dovanos leis sužinoti, išmokti kažką nauja, tuo tarpu linksmos dovanos – tai įvairios pramogos lauke, pavyzdžiui, burbulinis futbolas ar lankų mūšis. Tarp nuotykių mėgėjų labai populiarūs komandiniai orientaciniai žaidimai ir pabėgimo kambariai. Tai smagios dovanos, puikiai tinkančios norint suburti stiprią ir darnią komandą. Minėtieji galvosūkių kambariai kaip dovanos idėja ir pramoga tinka ne tik per asmenines šventes, bet ir kitomis progomis. Jie įrengti taip, kad komandos iš jų neištrūktų tol, kol neįveiks visų užduočių. Vyrus visada traukia įdomūs žaidimai, tad vyriškai kompanijai tiktų būtent tokios pramogos. Ieškantiems originalios dovanos verta atkreipti dėmesį į įvairias pamokėles, kursus: mergaitėms, merginoms, o gal ir vyresnėms moterims labiausiai patiktų tapybos, įvairių rankdarbių pamokos. Tuo tarpu vyrai kviečiami mokytis įvairių netipinių veiklų: nuo klasikinių kovos menų ir dailiųjų amatų iki lėktuvų pilotavimo. Prie smagių dovanų visiškai pelnytai priskiriami ir kino kuponai: kinas visuomet įtinka bet kokio amžiaus ir bet kokio žanro filmus mėgstančiai publikai. Teatrai, spektakliai patiks pasiilgusiems kultūrinio gyvenimo, o platų dovanų spektrą papildė ir koncertai filharmonijose bei gyvos muzikos klubuose. Pažinimo džiaugsmą dovanos ekskursijos tiek savame mieste, tiek ir kituose Lietuvos regionuose. Kūrybiškos ir linksmos dovanos niekad nepabosta!

Kūrybiškos, linksmos
Filtrai

Vidutinė kaina 85,50 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Kūrybiškų ir linksmų dovanų idėjos

Kūrybiškos ir linksmos dovanos – tai pažinimo džiaugsmas, nenuobodus laisvalaikis, turininga veikla su smagia draugija, nauji potyriai ir, žinoma, daug šypsenų. Šio tipo dovanos tinka į dovanojimo tradicijas žvelgiantiems subtiliai bei originaliai.

Kūrybiškos, linksmos dovanos dviem ar šeimai

Bet kuria proga dovanai tiks bilietai į teatrą ar koncertą. „Gera dovana“ padės išrinkti pramogas, įtiksiančias kiekvieno skoniui, – nuo paprasto komercinių teatrų iki profesionaliojo teatro spektaklio, nuo lietuvių atlikėjų gyvos muzikos koncerto iki pasaulinio garso džiazo virtuozų pasirodymo. Lietuvos teatrai, o ir juose rodomi spektakliai – itin aukšto lygio, tad tai puiki dovana norintiems praleisti laiką kultūringai.

Kūrybiškų dovanų kategorijai gali būti priskiriamos ir fotosesijos. Galite dovanoti asmeninę, nėščiosios, poros, šeimos, teminę ar kitą pasirinktą fotosesiją. Fotosesijos rezultatas – ne tik gražios nuotraukos: jos metu įgyjama naujos patirties, išmokstama gražiai pozuoti prieš fotoaparato objektyvą. Padovanokite dovanų čekį fotosesijai jauniems tėveliams – juk vaikai taip greitai auga, tad juos būtina įamžinti.

Linksmos pramogos grupėms

Pasidairę po „Gerą dovaną“ smagių ir kūrybiškų dovanų asortimentą, įsitikinsite, kad žaidimai skirti ne tik vaikams. Pati paprasčiausia pramoga – visų pamėgtas boulingas ar biliardas, po truputį populiarėja virtualios realybės atrakcionai bei įvairūs įdomūs žaidimai, pavyzdžiui, lankų mūšis indėnų kaime, burbulinis futbolas ar paklaidinimas miške sutemus. Ganėtinai smagios dovanos galėtų būti orientaciniai žaidimai, žolės ritulio turnyras ar „Smegenų žaidimai“.

Šeimoms galima dovanoti apsilankymą pramogų centruose, naktinį žvaigždžių stebėjimą ar bilietus į kiną. Kinas – tai pramoga, patinkanti visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties bei pomėgių. Tad kino kuponai – tai viena universaliausių dovanų tiek per gimtadienį, tiek per Kalėdas ar bet kuria kita proga. Beje, jau galima įsigyti kuponus ne tik į 3D, bet ir į 5D kiną bei virtualios realybės atrakcionus.

Pabėgimo kambariai – lietuvių širdis jau spėjusi užkariauti pramoga

Prieš kelerius metus Lietuvoje išpopuliarėjo nauja pramoga – pabėgimo kambariai. Jų esmė – per tam tikrą laiką (dažniausiai 60 min.) rasti būdus išeiti iš užrakinto kambario, paskirstant užduotis komandos nariams, spėliojant įvairias mįsles, bandant surasti užuominas ir ištrūkti iš kambario kuo greičiau. Galvosūkių kambariai stebina savo interjeru: jie primena antikvarinių rakandų krautuvėles, tikrus muziejus, palatas, nuskendusių laivų kajutes, siaubo kambarius ar net erotinių prekių parduotuves, tad beliks pasirinkti įdomiausią bei surinkti kelių entuziastingai nusiteikusių bendražygių komandą.

Ekskursijos

Ekskursijos suteikia galimybių keliauti, pažinti savo šalį, sužinoti pikantiškiausių istorijų, paragauti, pauostyti ir pačiupinėti – visapusiškai prisiliesti prie kultūrinio paveldo. „Gera dovana“ siūlomos ekskursijos leis pasijusti lyg tikriems dvarininkams, paklaidžioti drėgnais ir šaltais požemiais, apžiūrėti modernaus meno kūrinius ir apskritai apsilankyti, kur dar nėra tekę pabūti. Organizuojamos ir vienos dienos ekskursijos po Lietuvą, vykstant į Dzūkijos kraštą, pajūrį ar ežeringuosius Molėtus.

Pamokos ir kursai

Išmokti kažką nauja – niekada nevėlu, tad dovanokite pažinimo ir kūrybos džiaugsmą. Puikios, labai tinkamos moterims kūrybiškos dovanos – tai vilnos vėlimo, dekupažo, keraminių indų, natūralios, ekologiškos kosmetikos ar ekologiškų žvakių gamybos pamokos. Vyrus sudomintų tokios pramogos kaip kokteilių gaminimo, senosios odininkystės, kardo valdymo ar net pilotavimo pamokos. Pasižvalgę po daugybę pamokėlių ir trumpų kursų variantų, tikrai išrinksite tinkamiausią dovaną tiek moteriai, tiek ir vyrui. Tai ne tik įdomios, bet ir originalios dovanos: per kūrybiškus užsiėmimus žmonės dažnai atranda naujus pomėgius.