Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Privatumo politika

Bendra informacija

UAB Gera dovana (toliau – „mes“ arba „Duomenų valdytojas“) yra šios interneto svetainės valdytoja. Šia privatumo politika mes nustatome ir paaiškiname kaip yra renkami ir toliau tvarkomi jūsų asmens duomenys jums naudojantis šia interneto svetaine. Šiose privatumo taisyklėse nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai:

UAB Gera dovana

Juridinio asmens kodas: 301075902

Adresas: Jasinskio 16A, Vilnius, LT-04352

El. paštas: [email protected]

Duomenų apsaugos pareigūno el paštas: [email protected]

Patvirtiname, kad jūsų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų, bus taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir/ar pakeitimų. Duomenų valdytojo darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir informacijos apie svetainės/socialinio tinklo paskyrų lankytojus.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 14 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 14 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 (ES).

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte šią privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami šią interneto svetainę, sutinkate su čia aprašytomis sąlygomis. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis. Spauskite „+“ ženklą prie kiekvieno skyriaus pavadinimo, norėdami rasti išsamią informaciją apie jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Kaip mes renkame informaciją apie Jus?

Jūsų asmens duomenys, t.y. bet kokia informacija apie jus, kuri mums leidžia jus atpažinti, yra gaunama įvairias būdais:

- jūs galite pateikti informaciją (asmens duomenis) patys (pavyzdžiui, pildydami registracijos formą, teikdami paklausimus per mūsų svetainėje esantį life chat, skambindami mums, užsisakydami naujienlaiškį, ar kitais būdais patys susiekdami su mumis);

- informacija apie jus gali būti renkama automatiškai (jums lankantis mūsų svetainėje (slapukų ir panašių technologijų pagalba), lankantis mūsų socialinėse paskyrose Facebook, Instagram, Linkedin, Google+, Pinterest, Twitter, Youtube);

- tam tikrais atvejais mes galime gauti informaciją apie jus iš trečiųjų asmenų bei galime rinkti informaciją apie jus iš viešai prieinamų šaltinių (pvz., Jūsų artimųjų/pažįstamų, kurie per mūsų svetainę perka jums dovaną, mūsų partnerių, kurie teikia paslaugas jums arba mums, per Linkedin socialinį tinklą, jūsų įmonės tinklalapį ar kitaip).

Jūs patys galite pateikti mums savo asmens duomenis tiesiogiai. Tai dažniausiai nutinka tokiais atvejais, kai:

- jūs pateikiate savo duomenis siekdami gauti informaciją apie mūsų paslaugas/produktus/ partnerius;

- jūs pateikiate savo duomenis pildydami pristatymo kurjeriu formą;

- užsisakote mūsų naujienlaiškį ar kitokią komunikaciją;

- dalyvaujate apklausose.

 

Informacija apie jus gali būti renkama automatiškai. Tai dažniausiai nutinka tokiais atvejais, kai:

- pateikiate užklausas per mūsų socialinių tinklų paskyras;

- naudojatės svetaine (slapukų ir panašių technologijų pagalba renkami duomenys. Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus rasite žemiau);

- darote viešus įrašus socialinių tinklų platformose, kurias mes sekame.

Kiek tai yra leidžiama pagal galiojančius teisės aktus, mes galime gauti informaciją apie jus iš trečiųjų šalių. Tai gali būti informacija pateikiama mūsų partnerių, kurie jums teikia paslaugas pagal įsigytą dovanų čekį/rinkinį/kortelę, marketingo, PR agentūrų, jūsų viešai prieinamų profilių informacija (Linkedin, Facebook, Twitter, Instagram). Mes galime gautą informaciją apie jus iš jūsų pačių, viešųjų ir komercinių šaltinių susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus.

Mes galime rinkti informaciją apie jus ir kitais atvejais, kurie nėra aptarti šioje privatumo politikoje. Jei taip atsitiktų, mes jus papildomai informuosime.

 

Kokią informaciją (asmens duomenis) apie Jus mes tvarkome?

Nors ir stengiamės rinkti kuo mažiau informacijos apie jus, savo veiklai vykdyti mes renkame šią informaciją:

- informaciją, kuri būtina siekiant jums suteikti mūsų paslaugas/produktus;

- informaciją, kurią jūs pateikiate apklausose;

- informaciją, kurią jūs pateikiate skambindami mums;

- informaciją, reikalingą nustatyti tapatybę;

- puslapio lankytojo naršymo mūsų svetainėje informaciją;

- susistemintą informaciją apie visų puslapio lankytojų naudojimosi puslapiu įpročius;

- informaciją apie jūsų naudojamą įrenginį.

Informacija, kurią mes renkame tiesiogiai iš jūsų bus akivaizdi iš aplinkybių ir konteksto. Pavyzdžiui:

- Paslaugų suteikimui mes tvarkome tokią jūsų informaciją: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefonas, mokėjimo būdo duomenys, dovanos gavėjo (vardas, pavardė, el. paštas, mobilus tel., adresas).

Informacija, kurią mes renkame automatiškai, paprastai yra tokia:

- informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetainėmis (įrenginio informacija: t.y., IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui/prekėms pasiekti, parametrai; prisijungimo informacija: t. y. jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė, užklausų terminai, kuriuos įvedate mūsų svetainėje, ir bet kokia informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme jūsų įrenginyje (slapukų politika pateikiama žemiau); vietos informacija: t. y. įrenginio GPS signalas arba informacija apie artimiausius „WiFi“ prieigos taškus bei mobiliojo ryšio bokštus, kuri gali būti perduota mums jums naudojantis mūsų svetainės turiniu.

Informacija, kurią gauname iš trečiųjų asmenų ar viešai prieinamų šaltinių dažniausiai yra ši:

 - jūsų vardas, pavardė, adresas, telefonas, pašto adresas.

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos (pvz., informacijos, prašomos pateikti registracijos formoje), tačiau tokiu atveju negalėsime arba ne pilnai galėsime suteikti jums mūsų siūlomas paslaugas.

 

Duomenų tvarkymo tikslai ir teisinis pagrindas

Aukščiau pateikiama informacija yra tvarkoma siekiant šių tikslų:

- Paslaugų ir prekių užsakymų administravimas.

- Mūsų valdomų tinklalapių lankytojų registravimas interneto puslapyje ir užsiregistravusių lankytojų prisijungimo identifikacija, siekiant suteikti galimybę mūsų tinklalapio registruotiems lankytojams internetu įsigyti dovanų kuponų/kortelių/rinkinių ir/ar kitų mūsų teikiamų paslaugų.

- Informavimas susijęs su Jūsų prašymu dėl paslaugų, partnerių arba prekių.

- Rinkodaros tikslu*, pvz., pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir rėmėjų turinį ir siųsti pranešimus apie akcijas, nuolaidas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą, klientų/partnerių apklausų organizavimą, konkursus ar akcijas kiek tai leidžia įstatymai), siųsti naujienlaiškius ir/arba SMS žinutes, sveikinti klientus valstybinių ir asmeninių švenčių progomis, suteikti galimybę klientams dalyvauti mūsų organizuojamuose žaidimuose, konkursuose.

- Mūsų klientų lojalumo programų vystymo tikslais, siekiant pasiūlyti mūsų/partnerių (prekybos centrų) ar jų interneto puslapio lankytojams galimybę dalyvauti organizuojamuose žaidimuose, loterijose, taip pat siekiant pateikti nuolatiniams lankytojams/klientams specialius pasiūlymus bei suteikti papildomas nuolaidas, taip pat pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus.

- Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.

- Ginti savo interesus teisme ar kitoje institucijoje, nagrinėti klientų užklausimus ir pretenzijas.

⃰ Informuojame, kad mes turime teisę savo klientams arba asmenims užsiregistravusiems mūsų svetainėje siųsti reklaminę informaciją apie kitus panašius savo produktus ar paslaugas, o jūs turite teisę dabar, arba bet kuriuo metu vėliau atsisakyti gauti mūsų siunčiamą tiesioginės rinkodaros turinį pranešdami mums savo apsisprendimą el. paštu: [email protected] arba pasinaudodami atsisakymo nuoroda pačiame naujienlaiškyje.

Jūsų asmens duomenys tvarkomi remiantis vienu arba keliais teisėto tvarkymo pagrindais:

- Teisės aktų reikalavimų vykdymas;

- Sutarties su jumis vykdymas;

- Teisėti mūsų interesai, nebent jūsų privatūs interesai yra viršesni;

- Tam tikrais atvejais, jūsų sutikimas.

 

Elektroninio pašto duomenys, kurie yra pateikiami formuojant pirkimo krepšelį, yra naudojami klientų aptarnavimo kokybės tikslu – t.y. pradėjus ir nebaigus pildyti krepšelio, vieną kartą išsiunčiamas priminimo el. laiškas. Neatnaujinus pirkimo per 10  dienų , visi pirkimo krepšelio duomenys, įskaitant el. paštą, yra sunaikinami.  

 

Tikslai, kuriais tvarkome jūsų asmens duomenis su atitinkamu teisiniu pagrindu ir tvarkomais asmens duomenimis pateikiami šioje lentelėje.

Tikslas

Teisinis pagrindas (-ai)

Asmens duomenys

Paslaugų ir prekių užsakymų administravimas

 

Sutarties su jumis vykdymas

Teisės aktų reikalavimų vykdymas

 

Vardas, pavardė, telefonas, elektroninis paštas, adresas, ar dovanos pirkėjas ir gavėjas tas pats asmuo, dovanos gavėjo (vardas, pavardė, el. paštas, mobilus tel., adresas), kita informacija, mokėjimo būdo informacija, kuri gali būti reikalinga paslaugų suteikimo metu

Mūsų valdomų tinklalapių lankytojų registravimas interneto puslapyje ir užsiregistravusių lankytojų prisijungimo identifikacija, siekiant suteikti galimybę mūsų tinklalapio registruotiems lankytojams internetu įsigyti dovanų kuponų/kortelių/rinkinių ir/ar kitų mūsų teikiamų paslaugų.

Sutarties su jumis vykdymas

Teisės aktų reikalavimų vykdymas

Vardas, pavardė, telefonas, elektroninis paštas, adresas, ar dovanos pirkėjas ir gavėjas tas pats asmuo, dovanos gavėjo (vardas, pavardė, el. paštas, mobilus tel., adresas),  kita informacija, mokėjimo būdo informacija, kuri gali būti reikalinga paslaugų suteikimo metu, kokio partnerio ir kokią paslaugą klientas pirko, kada pirko, kokiu kanalu pasirinko atsiėmimą, kokį pristatymo būdą pasirinko, paskyros sukūrimo data, pirkinių istorija.

Informavimas susijęs su Jūsų prašymu dėl paslaugų, partnerių arba prekių

 

Ši informacija jums teikiama dėl to, kad turime teisėtą interesą suteikti tikslią informaciją apie savo arba partnerių teikiamas paslaugas, papildomai teikiamas paslaugas ir kt.

Siekdami atsakyti į jūsų paklausimus telefonu, elektroniniu paštu, socialinių tinklų aplinkoje ir kitais būdais galime paprašyti jūsų telefono, el. pašto adreso ar kito jums patogaus kontaktinio duomens. Siekdami suteikti kokybiškas klientų aptarnavimo paslaugas, prašome pateikti pirkto dovanų kupono numerio (matome kokio partnerio ir kokią paslaugą klientas pirko, kada pirko, kokiu kanalu pasirinko atsiėmimą, kokį pristatymo būdą pasirinko). Taip pat  tvarkome susirašinėjimo su klientu istoriją.

Rinkodaros tikslu, pvz., pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir rėmėjų turinį ir siųsti pranešimus apie akcijas, nuolaidas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą), siųsti naujienlaiškius ir/ arba SMS žinutes, sveikinti klientus valstybinių ir asmeninių švenčių progomis, suteikti galimybę klientams dalyvauti mūsų organizuojamuose žaidimuose, konkursuose.

Šiuo tikslu tvarkome jūsų asmens duomenis turėdami teisinį interesą informuoti apie savo paslaugas, renginius, naujienas ir kitą aktualią informaciją.

Jūsų sutikimas.

Vardas, pavardė, socialinio tinklo paskyros duomenys, telefonas, el. pastas, adresas. Vykdant klientų apklausų organizavimą – papildomai lytis, amžius, miestas, pajamos vienam nariui), nuomonė/ įvertinimas apie paslaugas, jų suteikimo vietas, aptarnavimą. Siunčiant naujienlaiškius – papildomai, kada klientas registravosi naujienlaiškiui, kiek laiškų jam išsiųsta, kiek laiškų klientas atidarė.

Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.

 

Šiuo tikslu tvarkome jūsų asmens duomenis turėdami teisinį interesą stebėti savo teikiamų paslaugų kokybę, kurti ir gerinti savo teikiamą turinį, užtikrinti svetainės saugumą.

IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui/prekėms pasiekti, parametrai, jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė, užklausų terminai, kuriuos įvedate mūsų svetainėje, ir bet kokia informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme jūsų įrenginyje, įrenginio GPS signalas arba informacija apie artimiausius „WiFi“ prieigos taškus bei mobiliojo ryšio bokštus, kuri gali būti perduota mums jums naudojantis mūsų svetainės turiniu.

Mūsų klientų lojalumo programų vystymo tikslais, siekiant pasiūlyti mūsų/partnerių (prekybos centrų) ar jų interneto puslapio lankytojams galimybę dalyvauti organizuojamuose žaidimuose, loterijose, taip pat siekiant pateikti nuolatiniams lankytojams/klientams specialius pasiūlymus bei suteikti papildomas nuolaidas, taip pat pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus.

Sutarties su jumis vykdymas

Jūsų sutikimas

Vardas, pavardė, telefonas, elektroninis paštas, lojalumo kortelės nr., informacija apie su šia kortele atliktus pirkimus ir lojalumo taškų panaudojimą (vieta, data, laikas, pirkinių suma, panaudotų taškų suma), žymė, kada paskutinį kartą klientas gavo reklamą (jei sutiko tokią gauti ir ji jam buvo išsiųsta); lojalumo kortelės QR kodo  nuskenavimas (google analytics duomenys). Siekant klientui gauti individualius pasiūlymus – papildomai lytis, gimimo data (kai yra kliento sutikimas).

Ginti savo interesus teisme ar kitoje institucijoje, nagrinėti klientų užklausimus ir pretenzijas.

 

Teisės aktų reikalavimų vykdymas.

Teisinis interesas - gintis nuo pareikštų ieškinių ir pretenzijų.

Priklausomai nuo pareikšto ieškinio ar pretenzijos, šiuo tikslu gali būti tvarkomi visi mūsų turimi jūsų asmens duomenys, išvardinti šioje privatumo politikoje.

Tais atvejais, kai negalėsime remtis vienu iš šioje lentelėje pateikiamų teisinių pagrindų, mes prašysime jūsų sutikimo prieš pradėdami tvarkyti jūsų asmens duomenis. (Tokie atvejai, bus aiškūs iš aplinkybių ir konteksto).

Tais atvejais, kai tvarkysime jūsų asmens duomenis kitais tikslais negu nurodyta šiose taisyklėse, mes jus apie tai informuosime pateikdami atskirą pranešimą.

 

Kam perduodame Jūsų asmens duomenis?

Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis:

- Mūsų partneriams, kurie teikia Jums Jūsų įsigytas paslaugas;

- Įmonėms, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu;

- Kitoms Gera dovana grupės įmonėms;

- Bankams/įmonėms, kurios padeda vykdyti atsiskaitymo operacijas;

- Įmonėms, kurios padeda organizuoti konkursus/žaidimus/akcijas;

- Kitiems atsakingai parinktiems verslo partneriams;

- Teisėsaugos institucijoms;

- Kitoms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų teisėtus interesus.

Mūsų partneriai yra Lietuvoje ir Latvijoje veikiantys laisvalaikio ir pramogų paslaugų teikėjai. Šiuo metų tokių partnerių turime keletą šimtų, visą jų sąrašą galite gauti čia.  Informuojame, kad asmens duomenis teikiame tik tam partneriui, kurio paslaugą/dovaną išsirinkote.

Įmonės, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu, šiuo metu yra tokios: DPD, Omniva, LT Paštas, UAB Samus,  IT paslaugų teikėjai UAB „BTT Group“, UAB „RASO“, UAB Mobilieji mokėjimai, buhalterinių paslaugų bendrovės UAB ALNA Business Solutions, UAB „Softera Baltic“,  auditoriai UAB „AUDIFINA“, spaustuvės UAB Greita spauda, UAB Baltas Miestas, UAB Aurika, UAB Vaibra Šių įmonių galimybė naudoti jūsų informaciją yra ribota, jos negali šios informacijos naudoti kitais nei paslaugų teikimo mums tikslais.

Įmonės, kurios padeda organizuoti konkursus/žaidimus/akcijas, šiuo metu yra tokios: reklamos agentūros UAB MANIAC, Pigu.LT, Varle.lt. Šių įmonių galimybė naudoti jūsų informaciją yra ribota, jos negali šios informacijos naudoti kitais nei paslaugų teikimo mums tikslais.

Kitos Gera dovana grupės įmonės, kurioms perduodami asmens duomenys yra šios: SIA Lieliska Davana, SP. Z. Oo Super Prezenty.

Atsakingai parinkti verslo partneriai yra UAB DIVE, UAB SYNOPTICOM,  Telia Lietuva, AB, UAB „Interneto vizija“, UAB "MailerLite", INFOBIP LTD, Baltnetos komunikacijos, UAB, Zoho Corporation Pvt. Ltd, Hotjar, Livechatinc, Facebook, Gmail. SendGrid, Twilio, Google.  Šių partnerių galimybė naudoti jūsų informaciją yra ribota, jie negali šios informacijos naudoti kitais nei sutarties su mumis tikslais.

Norint gauti mūsų verslo partnerių tiesioginės rinkodaros pasiūlymus, jūsų bus paprašyta atskiro sutikimo.

Kitos šalys, kurioms gali būti pateikiama mūsų turima informacija apie jus, kai tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų teisėtus interesus, yra valdžios institucijos, ikiteisminio tyrimo pareigūnai, teismai ir pan.Į kokias šalis yra perduodami Jūsų asmens duomenys?

Kartais mums gali tekti perduoti jūsų asmens duomenis į kitas šalis, kuriose gali būti taikoma žemesnio lygio duomenų apsaugos politika. Tokiais atvejais mes darytume viską, kas nuo mūsų priklauso, kad užtikrintume perduodamų asmens duomenų saugumą.

Labai retais atvejai mes galime siųsti jūsų asmens duomenis į šias šalis, esančias už Europos ekonominės erdvės ribų.

Kai siunčiame jūsų asmens duomenis į šalis, esančias už Europos ekonominės erdvės ribų, mes pasirūpiname, kad būtų taikoma viena iš šių saugumo priemonių:

- Su duomenų gavėju pasirašoma sutartis būtų paremta Europos Komisijos patvirtintomis Standartinėmis sutarčių sąlygomis.

- Duomenų gavėjas būtų įsikūręs šalyje, kuri būti pripažinta Europos Komisijos, kaip taikanti adekvačius duomenų apsaugos standartus.

- Leidimas iš Duomenų apsaugos inspekcijos.

 

Ką darome, kad apsaugotume Jūsų informaciją?

Įdiegėme protingas bei atitinkamas fizines ir technines priemones, kad apsaugotume informaciją, kurią renkame turinio/paslaugų teikimo tikslais. Tačiau nepamirškite, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.Kiek laiko saugosime Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis saugosime tiek, kiek reikia nustatytam tikslui pasiekti. Pasiekus nustatytą tikslą, jūsų asmens duomenys ištrinami, išskyrus tuos atvejus, kai teisės aktai įpareigoja mus saugoti informaciją mokestiniais tikslais arba duomenys gali būti reikalingi ikiteisminiam tyrimui atlikti, tačiau bet kokiu atveju saugojimo laikotarpis bus neilgesnis negu 10 metų. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

Paprastai asmens duomenys saugomi tokiais terminais:

Asmens duomenys

Saugojimo laikotarpis

Apmokėjimo duomenys

10 metų po mokėjimo operacijos

Rinkodarai naudojami asmens duomenys

1 metai nuo paskutinio jūsų apsilankymo mūsų svetainėje

Analitikos duomenys

Paprastai šie duomenys yra renkami automatiškai jums naudojantis svetaine ir anonimizuojami/subendrinami netrukus po gavimo.

 

Jūsų teisės

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, priklausomai nuo situacijos, turi šias teises:

- Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti).

- Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti).

- Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti).

- Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“).

- Teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti).

- Teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti).

- Teisę bet kuriuo metu nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu, kai toks duomenų tvarkymas vykdomas viešo intereso labui arba tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų. Norint duomenų valdytojui tvarkyti asmens duomenis, jam tenka pareiga įrodyti, jog duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už  duomenų subjekto interesus (teisė nesutikti).

- Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Mes suteikiame jums galimybę patogiu būdu įgyvendinti šias savo teises. Tai galite padaryti parašę mums šiuo adresu [email protected], arba pasinaudodami tam tikromis nuorodomis pateikiamomis mūsų teikiamos reklaminio turinio medžiagos apačioje.

Mes galime nesudaryti jums sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

 

Jūsų teisės bus įgyvendintos prieš tai patvirtinus jūsų tapatybę gyvai arba elektroniniu parašu.

 

Jūsų teisė

Tam tikri apribojimai

Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);

 

Jūs turite teisę prieš jūsų asmens duomenų tvarkymo pradžią gauti informaciją, apie duomenų tvarkymą glausta, paprasta ir suprantama kalba.

Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);

 

Ši teisė reiškia:

 • Patvirtinimą, ar mes tvarkome jūsų asmens duomenis,

 • Jūsų tvarkomų asmens duomenų sąrašo pateikimą

 • Tikslų ir teisinio pagrindo jūsų duomenų tvarkymui pateikimą

 • Patvirtinimą, ar siunčiame duomenis į trečiąsias šalis, jeigu taip, kokių saugumo priemonių ėmėmės

 • Jūsų asmens duomenų gavimo šaltinio pateikimą

 • Informaciją ar taikomas profiliavimas

 • Duomenų saugojimo laiko pateikimą

Nustačius jūsų tapatybę, pateiksime jums aukščiau išvardintą informaciją, su sąlyga, kad tai nepažeis kitų asmenų teisių ir laisvių.

Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);

 

Taikoma jeigu mūsų turima informacija yra neišsami arba netiksli

Savo duomenis sunaikinti (teisė „būti pamirštam“);

 

Taikoma, jeigu:

-  mūsų turima informacija nebereikalinga nustatytiems tikslams pasiekti

-  duomenis tvarkome remiantis jūsų sutikimu ir jūs sutikimą atšaukiate

- duomenis tvarkome teisėtų interesų pagrindu, ir, po jūsų prašymo, nustatoma, kad jūsų privatūs interesai viršesni

- informacija gauta neteisėtu būdu

 

Sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą)

Ši teisė gali būti įgyvendinta tam laikotarpiui, kol mes analizuosime situaciją, t.y.:

 • jei jūs ginčijate informacijos tikslumą

 • jei jūs prieštaraujate asmens duomenų tvarkymui, kai tai vykdoma teisėtų interesų pagrindu

 • mes naudojame informaciją neteisėtai, tačiau jūs prieštaraujate, kad ji būtų ištrinta

 • informacija mums nebereikalinga, tačiau jūs reikalaujate ją saugoti dėl teisminio ginčo.

 

Reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);

 

Jūs galite neleisti mums naudoti savo asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslu.

 

Teisė į duomenų perkėlimą

Ši teisė gali būti įgyvendinta, jeigu jūs pateikėte savo duomenis ir mes juos tvarkome automatiniu būdu remdamiesi jūsų sutikimu arba sutartimi sudaryta su jumis.

 

Teisė nesutikti

Ši teisė gali būti įgyvendinta, kai toks duomenų tvarkymas vykdomas viešo intereso labui arba tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų. Norint duomenų valdytojui tvarkyti asmens duomenis, jam tenka pareiga įrodyti, jog duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už  duomenų subjekto interesus. (teisė nesutikti);

Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

 

www.ada.lt

 

Slapukai, signalai ir panašios technologijos
Šie slapukai yra būtini interneto svetainės veikimui ir negali būti išjungiami. Būtinieji slapukai leidžia lankytojams lengvai naršyti po svetainę ir naudotis jos funkcionalumais, pasiekti apsaugotas tinklapio sritis. Savo naršyklės nustatymuose Jūs galite blokuoti šių slapukų veikimą arba įjungti pranešimus apie šiuos slapukus, tačiau dalis internetinės svetainės gali neveikti.

Techniniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės funkcionavimą, padaryti interneto svetainę patogią bei efektyvią Jūsų naudojimui. Techniniai slapukai naudojami Jūsų pasirinkimams interneto svetainėje atsiminti, pavyzdžiui, pasirinktai kalbai, suformuotam prekių krepšeliui, žiūrėtoms paslaugoms išsaugoti, nustatytam šrifto dydžiui įsiminti bei atlieka panašias internetinio tinklapio veikimo funkcijas.

Mūsų Interneto svetainėje naudojami šie el. pašto rinkodaros slapukai:

Slapuko pavadinimasSlapuko atliekama funkcijaDuomenų tvarkymo tikslasSukūrimo momentasGaliojimo laikas
omnisendSessionID, soundestID, omnisendCartProducts, soundest-views Naujienlaiškių sistema Vartotojų lankomumo iš naujienlaiškių analizė. Trečiųjų šalių slapukai Apsilankius interneto svetainėje Iki naršyklės uždarymo
omnisendAnonymousID Naujienlaiškių sistema Vartotojų lankomumo iš naujienlaiškių analizė. Funkciniai svetainės slapukai Apsilankius interneto svetainėje 1 metus
Statistiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti internetinės svetainės lankytojus ir padaryti tinklapį patogesnį. Šių slapukų pagalba galime žinoti lankomiausias internetinės svetainės vietas ir ar tose vietose lankytojams nekyla sunkumų. Visa ši slapukų informacija yra apibendrinta ir nuasmeninta, todėl lankytojai nėra identifikuojami.

Marketinginiai slapukai suteikia galimybę rodyti lankytojams labiau individualizuotus reklaminius skelbimus. Nuasmeninti naršymo duomenys, užtikrinantys lankytojų anonimiškumą, gali būti perduoti reklamos paslaugų partneriams.

.

Susisiekite su mumis

Jei pastebėjote šios privatumo politikos neatitikimą, saugumo spragą mūsų interneto svetainėje ar turite kitų klausimų susijusių su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kreipkitės į mus vienu iš jums patogių būdų:

Paštu: UAB Gera dovana

Adresas: J. Jasinskio g. 16A, Vilnius

Duomenų apsaugos pareigūno el. paštas: [email protected]

El. Paštas: : [email protected]

 

Baigiamosios nuostatos

Ši privatumo politika peržiūrima ne rečiau, kaip kartą per dvejus metus. Atnaujinę privatumo politiką, informuosime jus apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus paskelbdami pranešimą konkrečioje svetainėje. Jei prisijungsite ar naudositės mūsų teikiamu turiniu ir/ar paslaugomis po tokio pranešimo paskelbimo, laikysime, kad jūs sutinkate su naujais reikalavimais, nurodytais atnaujinime.

Dokumentas patvirtintas 2018-05-21 vadovo įsakymu Nr. 01

Paskutinį kartą privatumo taisyklės peržiūrėtos 2021 m. gegužės 11 d.