Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pramogos Birštone

Birštonas yra vienas gražiausių ir ramiausių poilsinių miestelių, kviečiantis svečius apsilankyti garsiose sanatorijose, svetinguose viešbučiuose, paragauti mineralinio vandens, pamatyti turtingą infrastruktūrą, istoriją ir kultūrą. Poilsis ir laisvalaikis Birštone puikiai tiks tiems asmenims, kurie nori atitrūkti nuo miesto triukšmo, pasivaikščioti Nemuno pakrante ar pasivažinėti dviračiais po kurorto pušynus... Atvykstantiems į šį miestelį, rekomenduojame rinktis savaitgalio poilsį, o nakvynei rinktis 3 naktų sveikatinimo atostogas dviem Tulpės sanatorijoje. Tai yra puikus būdas romantiškai praleisti kelias dienas tik dviese. Taip pat Tulpės sanatorija turi puikų pasiūlymą šeimoms. Tai dviejų nakvynių apgyvendinimas patogiame erdviame šeimyniniame numeryje, maitinimas visai šeimai, du apsilankymai baseino ir pirčių komplekse bei SPA paslaugos. Taip pat nepamirškite Eglės sanatorijos! Čia gausite gydytojo konsultaciją, specialiai Jums parinktas procedūras, maitinimą 3 kartus per parą, apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse... „Royal SPA Residence“ – tai modernus 4 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs pačioje Nemuno kilpų regioninio parko širdyje. Čia Jums tikrai patiks! Viešbutyje įrengtas baseino, sūkurinių vonių ir pirčių kompleksas, laisvalaikio centras su biliardu, stalo tenisu, nuostabus žiemos sodas, kino salė ir modernus konferencijų centras, taip pat restoranas ir baras. Birštonas, nors ir ramus miestas, tikrai siūlo daug įvairių pramogų. Norint smagiai praleisti laiką draugų kompanijoje, siūlome išbandyti orientacinį žaidimą „Istorinis Birštonas ir detektyvai“. Tai žaidimas, kurio metu pagal senovines pastatų ir vietų nuotraukas komanda turi išsiaiškinti, kur yra pavaizduotos miesto lokacijos. Na, o norintimes, kiek ramesnio laisvalaikio siūlome pasiplaukiojimą Nemuno vingiais. Plaukimo metu visi keleiviai gali patogiai mėgautis besikeičiančiais gamtovaizdžiais... Kviečiame ne tik poilsiauti, bet ir pramogauti Birštone!  

Birštonas
Filtrai

Vidutinė kaina 141,42 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Pramogos Birštone

Birštonas yra vienas gražiausių ir ramiausių poilsinių miestelių, kviečiantis svečius apsilankyti garsiose sanatorijose, svetinguose viešbučiuose, paragauti mineralinio vandens, pamatyti turtingą infrastruktūrą, istoriją ir kultūrą. Nuo Vilniaus iki Birštono yra vos 94 km, o nuo Kauno – 39. Poilsis ir laisvalaikis Birštone puikiai tiks tiems asmenims, kurie nori atitrūkti nuo miesto triukšmo, pasivaikščioti Nemuno pakrante ar pasivažinėti dviračiais po kurorto pušynus, patirti, ką reiškia poilsis be rūpesčių...

Nakvynių pasiūlymai

3 naktų sveikatinimo atostogos dviem Tulpės sanatorijoje yra puikus būdas romantiškai praleisti kelias dienas tik dviese. Į pasiūlymą įeina trys nakvynės dviviečiame kambaryje, 3 kartų maitinimas, gydytojo konsultacija, 3 apsilankymai baseino ir pirčių komplekse bei po 5 procedūras kasdien abiems! Tai pasirinkta vonios procedūra (mineralinio vandens perlinė vonia, angliarūgštės vonia arba azono vonia), masažas, pasirinkta fizioterapija (darsonvalizacijos procedūra, „Bemer 3000“ procedūra arba deguonies terapija), aromaterapija-muzikos terapija arba inhaliacija pasirinktinai bei kineziterapija.

Tulpės sanatorija taip pat turi puikų pasiūlymą šeimoms. Tai dviejų nakvynių apgyvendinimas patogiame erdviame šeimyniniame numeryje, maitinimas visai šeimai, du apsilankymai baseino ir pirčių komplekse, aromaterapija-muzikos terapija, inhaliacija su mineraliniu vandeniu arba propoliu, mankšta salėje arba baseine bei 20 min. trukmės masažas tėveliams. Vaikai tuo tarpu tikrai ras sau veiklos, nes sanatorijoje jų apstu!

Štai įsigiję savaitgalio Eglės sanatorijoje kuponą būsite lepinami ištisą dieną net 2 paras. Gausite gydytojo konsultaciją, net 12 procedūrų, kurias paskirs daktaras, maitinimą 3 kartus per parą, 2 apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse po 2 val. Procedūros, kurias išbandysite: kineziterapija grupėje, gydomoji vonia, gydomasis purvas, masažai, haloterapija, inhaliacija, audiovizualinė relaksacija, aromaterapija, deguones-vaistažolių arbatų kokteilis.

„Royal SPA Residence“ Birštone – tai modernus 4 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs pačioje Nemuno kilpų regioninio parko širdyje. Čia įrengtas baseino, sūkurinių vonių ir pirčių kompleksas, laisvalaikio centras su biliardu, stalo tenisu, nuostabus žiemos sodas, puiki kino salė ir modernus konferencijų centras, taip pat restoranas ir baras. Taigi, be visų procedūrų ar laisvalaikio mieste, viešbutyje dar rasite begalę pramogų, kurios praskaidrins Jūsų atostogas.

Daugiau nakvynių pasiūlymų rasite kategorijoje „poilsis Birštone“,

Laisvalaikis Birštone

Birštonas yra vienas iš ramesnių poilsinių miestų, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, jog čia neįmanoma gerai praleisti laiko!

Norint smagiai praleisti porą valandų draugų kompanijoje, siūlome išbandyti orientacinį žaidimą „Istorinis Birštonas ir detektyvai“. Tai žaidimas, kurio metu pagal senovines pastatų ir vietų nuotraukas komanda turi išsiaiškinti, kur yra pavaizduotos miesto lokacijos. Žaidimo tikslas – surasti dabartinio Birštono vietas ir padaryti visos komandos asmenukę prie objekto.

Dalyviams suteikiamos detektyvinės istorijos, pagal kurias jie turi išsiaiškinti, kuriame iš senųjų pastatų vyko kiekviena iš jų. Jei dalyvauja kelios komandos, tai laimi tie, kurie panaudoję mažiausiai užuominų išsiaiškina visas vietoves bei jas užfiksuoja nuotraukose ir nustato, kurios detektyvinės istorijos sietinos su konkrečiomis vietomis.

Norint ne tokio intensyvaus poilsio, galite užsisakyti pasiplaukiojimą Nemuno vingiais. Plaukimo metu visi keleiviai gali patogiai mėgautis besikeičiančiais gamtovaizdžiais, pasigrožėti Nemuno vingiais, įspūdingais skardžiais tiesiai pro restorano apvaliuosius langus arba išėję į vieną iš dviejų atvirų denių.

Laivas yra dviejų denių. Pirmame uždarame denyje yra įrengta restorano salė, kurioje prie stalų patogiai galime susodinti iki 50 žmonių, nedidelis baras, higienė patalpa svečių poreikiams. Antrajame uždarame denyje yra įrengtos šešios dvivietės kajutės, ir viena keturvietė kajutė laivo gale.

Atraskite poilsį ir pramogas Birštone!