Išpildykime sergančių vaikų svajones


Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Rimanto Kaukėno paramos grupė inicijavo akciją „Sugalvok norą“, kurios metu sunkiai sergantys vaikai gali parašyti laišką ir palikti jį gydymo įstaigose esančiose fondo pašto dėžutėse. Laiškuose vaikai dalijasi skaudžia patirtimi, kuri privertė juos atsidurti tarp keturių palatos sienų, apie jiems atliekamus skausmingus ir alinančius gydymus.

Vaikai dažnai pasakoja ir apie savo pomėgius bei atskleidžia savo slaptas svajones. Sunkios būklės ligoniukams geros emocijos tampa svarbiu vaistu, galinčiu suteikti jėgų, noro kovoti ir gyventi.

Tad Rimanto Kaukėno paramos grupė, kartu su įvairių sportininkų, aktorių, atlikėjų ir kitų draugų pagalba, stengiasi išpildyti vaikų svajones ir taip praturtinti jų patirtį viltimi, stiprybe ir džiaugsmu. Kviečiame ir Jus prisijungti prie šios gražios iniciatyvos ir taip suteikti magiškų akimirkų mažiesiems ligoniukams.

Vieta
Vieta

Rimanto Kaukėno paramos fondas

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Visi surinkti pinigai atiteks Rimanto Kaukėno fondui. Visa informacija: www.kaukenoparama.lt

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.