Išpildykime sergančių vaikų svajones


Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas Šis čekis yra daugiatipis

Rimanto Kaukėno paramos grupė inicijavo akciją „Sugalvok norą“, kurios metu sunkiai sergantys vaikai gali parašyti laišką ir palikti jį gydymo įstaigose esančiose fondo pašto dėžutėse. Laiškuose vaikai dalijasi skaudžia patirtimi, kuri privertė juos atsidurti tarp keturių palatos sienų, apie jiems atliekamus skausmingus ir alinančius gydymus.

Vaikai dažnai pasakoja ir apie savo pomėgius bei atskleidžia savo slaptas svajones. Sunkios būklės ligoniukams geros emocijos tampa svarbiu vaistu, galinčiu suteikti jėgų, noro kovoti ir gyventi.

Tad Rimanto Kaukėno paramos grupė, kartu su įvairių sportininkų, aktorių, atlikėjų ir kitų draugų pagalba, stengiasi išpildyti vaikų svajones ir taip praturtinti jų patirtį viltimi, stiprybe ir džiaugsmu. Kviečiame ir Jus prisijungti prie šios gražios iniciatyvos ir taip suteikti magiškų akimirkų mažiesiems ligoniukams.

 

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Vieta
Vieta

Rimanto Kaukėno paramos fondas

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Visi surinkti pinigai atiteks Rimanto Kaukėno fondui. Visa informacija: www.kaukenoparama.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas Šis čekis yra daugiatipis
Naujiena! Pasirinkite patys, kaip atrodys Jūsų dovana!
Norite įpakuoti savo dovaną?
Sužinoti daugiau Čia
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.
Daugiatipis čekis
Suteikiame galimybę daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis: VšĮ Laimingi žmonės, Všį Vilko valia, UAB Sveikatos centras energetikas, VšĮ Tulpės sanatorija, Pegaso knygynas.
Uždaryti