Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovanos vaikams ir paaugliams

Tai spinduliuojančios džiaugsmo akimirkos mažiesiems! Dovanos vaikams ir dovanos paaugliams leis patirti dar nepatirtų įspūdžių, o gal net padės atrasti naujų talentų...

Dovanos vaikams
Filtrai

Vidutinė kaina 43,44 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kartais sunku sugalvoti, kokia dovana vaikams labiausiai patiktų. Nors pirmiausia į galvą šauna mintys apie žaislus bei žaidimus, įdomios dovanos vaikams nebūtinai yra apčiuopiamos. Šioje kategorijoje jus nustebins įvairios dovanos mergaitėms ir berniukams, dovanos paaugliams ir mažyliams. Nesvarbu, kokiam vaikui ieškote dovanos, ją čia tikrai rasite.

Dovanos pagal pomėgius

Jei dovanodami atsižvelgsite į vaiko pomėgius, galite būti tikri, jog tokį dėmesį įvertins tiek vaikai, tiek ir jų tėveliai. Vis rečiau skirstoma į „dėžutes“ dovanos berniukams ar mergaitėms, ir vis dažniau dėmesys skiriamas į vaiko pomėgius, hobius, temas, kuriomis jis domisi.
Aktyviems vaikams galima dovanoti įvairius užsiėmimus, pavyzdžiui pasivažinėjimą kartingais, vandens pramogas ar sporto užsiėmimus.
Ramesniems vaikučiams patiktų tapybos pamoka, bilietas į spektaklį ar žvaigždžių stebėjimas.
Smaližius sužavėtų vaflių degustacija, šokolado fondiu ar apsilankymas kačių kavinėje.

Dovanos pagal amžių

Nors dovanos vaikams pagal jų lytį skirstomos vis rečiau, renkant dovaną tikrai svarbu atsižvelgi į vaiko amžių. Juk retai kada patiks ta pati dovana 7 metų mergaitei ir maištingam paaugliui.
Jaunesniems vaikams tiktų ramesni užsiėmimai ar veiklos, kuriomis jie gali užsiimti prižiūrimi tėvų ar instruktorių, kai tuo tarpu didesni vaikai, paaugliai tikrai labiau noriai leisis į pramogas vieni ar su draugais.