Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Ką padovanoti paauglei ar paaugliui: geriausios idėjos

2022-04-02

Ką padovanoti paauglei ar paaugliui: geriausios idėjos

 

Mažą mergaitę ar berniuką nustebinti tikrai nesudėtinga, tačiau visai kas kita yra su paaugliais. Juos nustebinti tikrai yra kur kas sunkiau. Šiais laikais ūgtelėję vaikai ir paaugliai jau turi beveik viską, ko gali geisti širdis. Tad ir dovanoms jie gerokai išrankesni. Tai kaip išrinkti dovaną, kad ji ne tik nustebintų, bet ir patiktų? Nusprendėme, kad būtina pasidalinti idėjomis, ką dovanoti paaugliams! Juk Kalėdos jau visai čia pat, o laikas skrieja labai greitai. 

Dovanos paaugliams internetu? 

Paaugliais laikomi vaikai nuo 10 iki 18 metų. Tai laikotarpis, kai mergaitės tikrai neapsidžiaugs gavusios lėlę, o mažieji vaikinai mašinėlę. Sudėtingas laiko tarpas, kai vaikas savęs ieško, atranda naujus dalykus, domisi viskuo ir jau visai nesijaučia mažu vaiku. Be to, šiuolaikiniai vaikai išmanūs ir gudrūs, puikiai žino, ko nori, tad dažnai nepasikuklina ir paprašydami ne itin pigios dovanos. Keliaujant sveikinti draugų vaiką, anūką ar anūkę ir nežinant, kas jam patiktų, susiduriama su tikru iššūkiu.

Tačiau dabar viskas paprasčiau, kadangi dovanai išrinkti galite net nekeliauti iš namų. Pirkite dovanas paaugliams internetu. Turėsite laiko paskaityti apie kiekvieną daiktą, pramogą, pasvarstyti ir galbūt pasitarti su vaiko tėvais, nusiųsti jiems nuorodą ir pasiteirauti, ar vaiką dovana nudžiugintų. Be to, jei paklausite pačio paauglio, ko jis norėtų, jis tikrai pasidalins nuoroda jam patinkančio daikto. Juk internetu vaikai moka naudotis kone nuo kūdikystės. Tad ir dovanos paaugliams internetu šiais laikais jau nenuostabu.

Ypatingai tai geras pasirinkimas, kai negalite dovanos įteikti patys. Jei tai pramoga - ją gaus tiesiog į elektroninio pašto dėžutę. O daiktą galite užsakyti tiesiai vaikui į namus. Patogu ir paprasta, tiesa? Be to, šiuo metu ir taip esame šiek tiek visi apriboti ir dėl karantino negalime dažnai susitikti, vengiame apsipirkimo parduotuvėse. Todėl internetas ir apsipirkimas internete yra vienas geriausių pasirinkimų šiuo metu. 

Na, o dabar apžvelkime, kas patinka paaugliams. Kad būtų lengviau nuspręsti, ką dovanoti, suskirstėme vaikus pagal amžių.

 Dovanos paaugliams berniukams 

Paauglystė skirstoma į dvi stadijas - ankstyvąją ir vėlyvąją. Todėl išskirsime dvi berniukų paauglių grupes, kad būtų paprasčiau suprasti, kas labiau tinka tam tikro amžiaus paaugliui. Dovanų paaugliai visuomet labai laukia. Juk jie tikisi gauti tai, apie ką svajoja.  

Dovanos 10 – 14 metų paaugliui berniukui  

Dauguma berniukų tikrai dievina šiuolaikines technologijas. Dovanokite droną! Taip, šis jau nieko nebestebinantis prietaisas tikrai mėgstamas paauglių tarpe. Jei vaikas tikras melomanas, tikrai apsidžiaugs gavęs nešiojamą kolonėlę ar belaides ausines. Juk tai privalomas paauglio atributas.

Besidominčiam fotografija - tikrai patiks fotoaparatas. Žinoma, viskas priklauso ir nuo planuojamos skirti pinigų sumos.  

Be įvairių daiktų, paauglius galima pradžiuginti ir ne kasdieninėmis pramogomis. O jų Lietuvoje tikrai netrūksta. Tokio amžiaus paaugliams dar tikrai patinka įvairios linksmybės pramogų parkuose. Padovanokite nepamirštamus įspūdžius pramogų parke „Boom Park“. Tai pramogų erdvė ant vandens. Čia vaikų laukia batutai, kalnas, žaidimų aikštelės, 206 metrų ilgio zipline nusileidimas, įvairios kliūtys, tiras.  

Ne ką mažiau patiks ir pasivažinėjimas keturračiu. Tokią atrakciją vaikams iki 17 metų organizuoja „Pramogų audra“. Ji paslaugas teikia Vilniuje. Atvykęs vaikas pats vairuos keturratį, kuris bus parinktas pagal amžių. Gerų emocijų ir šiek tiek adrenalino garantuota.

Jei tai dovana savam vaikui, galite suorganizuoti pramogą visai šeimai. Labai rekomenduojame išbandyti naktinį žvaigždžių stebėjimą. Tai puiki dovana, kuri patiks ne tik berniukams, bet ir mergaitėms. Svarbiausia išsirinkti giedrą naktį ir leistis į nuotykius po dangų.  

Dovanos 16 – 18 metų paaugliui  

Tokio amžiaus paauglys tikrai įsižeis, jei jį vadinsite berniuku. O ir dovanos jau turėtų būti ne be tokios vaikiškos. Svarbu atsižvelgti į paauglio poreikius ir norus. Tokio amžiaus vaikinai tikisi kiek solidesnių dovanų.  

Turbūt nerasite šiuolaikinio paauglio, kuris nesvajoja apie išmanųjį laikrodį ar telefoną. Žinoma, tokią dovaną dovanoti labiausiai priimtina tėvams, seneliams ar krikšto tėvams. Be abejonės, vaikinams tikrai patiks ir riedis ar elektrinis paspirtukas. Juk tai šiuolaikinė transporto priemonė, be kurios daugelis jau neįsivaizduoja savo kasdienybės.  

Na, o kalbant apie pramogas, tokio amžiaus paaugliui tikrai patiks karinis autoparkas tankodrome. Tai didžiausias privatus karinės technikos tankodromas visoje Lietuvoje. Pramogos metu dalyviai važiuos kaip keleiviai karinėje technikoje tam skirtoje trasoje. Čia bus galimybės išbandyti net kelias skirtingas karinės technikos priemones.  

Be abejonės, net ir tokio amžiaus vaikinai tikrai ras ką veikti pramogų parkuose, kuriuose įrengtos kliūtys ir trasos aukštai medžiuose ar yra galimybė nusileisti nuo kalno. Puikiai tiks ir pasivažinėjimas kartingais, bagiais ar keturračiais. Juk net ir neturint teisių dauguma jaunų vaikinų svajoja pavairuoti pačias įvairiausias transporto priemones.

Na, o bet kokio amžiaus paaugliui berniukui tikrai patiks ir apsilankymas virtualios realybės namuose. Tai itin šiuolaikiškas užsiėmimas, kuris įdomus net ir suaugusiems. 

Dovanos paauglėms mergaitėms 

Kaip ir berniukai, taip ir mergaitės paauglės skirstomos pagal amžių į ankstyvąją ir vėlyvąją paauglystę. Juk be abejonės, smarkiai skirsis 10 metų mergaitės norai nuo 18 metų merginos. Apžvelkime, kas patinka skirtingo amžiaus paauglėms.  

Dovanos 10 – 14 metų paauglėms mergaitėms 

Tai amžius, kuomet tikrai jau susiformavę tam tikri pomėgiai, todėl drąsiai galima rinkti dovanas, kurios leis skatinti užsiimti tam tikra veikla. Gal būt mergaitė domisi fotografija – padovanokite fotoaparatą, fotografijos kursus ar tiesiog vertingą knygą susijusią su šia tema. Žinoma, priklausomai nuo pomėgio, galite dovanoti keramikos, kvepalų kūrimo ar kitus edukacinius kursus. Svarbiausia žinoti kryptį, kuria domisi jaunoji panelė.  

Be abejonės, mergaitės tikrai apsidžiaugs ir stilingu drabužiu. Tačiau tam būtina žinoti, apie ką ji svajoja ar tiesiog nusivesti kartu apsipirkti. Ypatingai tokia dovana su apsipirkimu drauge šauniai atrodys nuo mamos. Tai galimybė su dukra kartu praleisti šaunų laiką. Nors dažniausiai paaugliai protestuoja ir mieliau renkasi pasivaikščiojimus su draugais, iš tiesų vis tiek džiaugiasi gavę dėmesio iš tėvų.  

Tam, kad mergaitė pasijustų palepinta ir arčiau įžymių paauglių mergaičių, kurios mergaitiškai leidžia laiką, gražinasi, puošiasi, padovanokite jai atpalaiduojantį masažą. Tai tarsi mini Spa pramoga, kuri ne abejonės nudžiugins jaunąją damutę. 

Turbūt bet kokio amžiaus mergaitei patiks apsilankymas zoologijos sode, o jei dar galima pabendrauti su gyvūnais... Toks yra ZOOPARK.LT, kur galima gyvūnus ir jų gyvenimą stebėti iš labai arti, juos pamaitinti. Tai kitoks zoologijos sodas, kur skatinamas gyvūnų pažinimas ir draugystė su jais. Beje, šis zoologijos sodas gali būti lankomas bet kokiu oru. Kadangi yra įsikūręs prekybos centre.  

Tikroms smaližėms patiks edukacinė šokolado gaminimo programa. Tai tikrai smagi edukacija, kurios metu gaminami rankų darbo saldainiai, ragaujamos žaliavos. Argi ne smagu iš arti sužinoti visas šokoladinių saldainių gaminimo paslaptis? Tai tikrai patiks mergaitėms! Po edukacijos saldainius supakuos išsinešimui, įteiks pažymėjimus, kad vaikas tapo šokolado ekspertu.  

Be didesnių dovanų, jauną panelę tikrai nudžiuginsite ausinukais, papuošalais ir kitais mergaitiškais aksesuarais.

  

Dovanos 15 – 18 metų paauglėms 

Tokio amžiaus paauglė jau tikra mergina ir jai tiks daug dalykų, kurie patinka ir vyresnėms. Galite padovanoti kvepalus - lengvus ir gaivius. Tokio amžiaus merginos tikrai mėgsta kvepintis. Puikiai tiks ir kosmetikos rinkinys – blizgis, blakstienų tušas ar lengvas, maskuojantis kremas ar kvapnus kūno losjonas. 

Be abejonės, tokio amžiaus mergina neabejotinai turi pomėgių. Paskatinkite juos, padovanokite kursus, makiažo pamokas ar priemones, skirtas tam tikram hobiui.  

Kalbant apie pramogas, viskas priklauso nuo merginos pomėgių. Mylinčioms gyvūnus tikrai patiksdiena su haskiais. Tai nuostabūs, žydraakiai šunys, kurie tikrai praskaidrins dieną. Ši pramoga unikali galimybė pažinti juos iš arčiau, sužinoti daugiau apie haskių charakterį, sudalyvauti žygyje su haskiais pažintiniais takais. Na, o po žygio galima surengti pikniką ir pavalgyti, ar pailsėti ten esančioje kavinėje.

Tikrai nepamirštama ir turbūt visam gyvenimui įspūdžius paliksianti dovana –skrydis oro balionu. Galima pasirinkti vieną iš norimų miestų - Vilnių, Panevėžį, Molėtus ar Trakus. Skristi gali vaikas nuo 12 metų. Patirtis tikrai nepakartojama, sklęsti ore be jokių pašalinių garsų ir stebėti visą pasaulį iš aukštai.

Kiekviena mergina svajoja turėti gražių nuotraukų. Padovanokite teminę fotosesiją su draugėmis. Tegul tai bus merginų pramoga, po kurios liks ne tik nuostabūs prisiminimai, bet ir įamžintos akimirkos.  

Kalbant apie paauglius, tiek merginoms, tiek vaikinams tikrai patinka visos šiuolaikinės technologijos. Galima padovanoti ir tokį didelį pirkinį, kaip asmeninis kompiuteris. Juk be jo neišsvers nei vienas šiuolaikinis mokinys ar studentas. Visuomet nudžiuginsite nauju išmaniuoju telefonu, nuo draugų atsilikti tikrai nenori nei vienas.

Na, o jei nuspręsite ieškote idėjų ne tik Kalėdoms, tačiau ir gimtadieniui, galite nudžiuginti kitaip, tiesiog surenkite gimtadienio vakarėlį, iškylą, pasirūpinkite vieta, maistu. Tegul gimtadienis būna toks, apie kokį svajoja paauglys. Tokiame amžiuje be galo svarbu bendravimas su draugais. Jaunam vaikinui su draugais tikrai patiks pabėgimo kambariuose, pasivažinėti keturračiais ar motociklais, išbandyti šaudymo įgūdžius. Na, o merginos neatsisakys šventės makiažo studijoje, jodinėjant ar plaukiojant laivu, jachta. Žinoma, svarbu pasirūpinti, kad po pramogos lauktų piknikas ar tiesiog visiems kartu nukeliauti į kavinę.  

Grįžtant prie Kalėdų temos jei itin sunku išrinkti dovaną paaugliui, pasistenkite pasidomėti, ko vaikas norėtų, apie ką svajoja. Be to, visuomet galima padovanoti dovanų čekį, kurį jis išleist būtent savo norams. 

 

Atgal