Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pasivažinėjimas Tesla

Elektromobiliai daugeliui pirmiausia asocijuojasi su žmogaus ir gamtos harmonija, tyla, ramybe... Tačiau galime drąsiai praplėsti šį sąrašą ir pakeisti nuomonę į elektromobilius! Išbandykite arba dovanokite progą kitam išbandyti TESLA ir įsitikinkite šio automobolio nuostabumu! Naujausių technologijų šedevras privers kiekvieną bent trumpam prarasti amą, juk TESLA, nors ir elegantiška išorėje, bet ypač galinga ir žvėriška viduje. Įsigijus pasiūlymą „Vairuok Tesla“ Nemuno žiedo trasoje, 2 ratus vairuosite patys, o profesionalus instruktorius sėdės šturmano vietoje ir paaiškins, kaip suvaldyti automobilį 3,3 km trasoje. Na, o įsigiję „VIP važiavimą su TESLA“ turėsite galimybę pasirinkti Jums patogią susitikimo vietą, norimą maršrutą, datą ir laiką. Žodis VIP suteikia išties daug privilegijų! Vairavimo metu pajusite ne tik neįtikėtiną TESLA trauką, bet ir manevringumą, komfortą, nekasdienę prabangą, inovatyvumą, ypatingą malonumą vairuoti ir jokio variklio gausmo! Beje, galėsite pasiimti net du keleivius, kurie Jums tikrai pavydės šios pramogos! Dovanokite gamtai nekenkiantį nuotykį su TESLA, kuri spardosi iki 310 kW (416 AG)! Neįtikėtina, ar ne? Tokia tyli, bet tokia galinga! Įdomūs faktai apie šiuos automobilius: TESLA – pilnai elektra varomas automobilis, anksčiau vadintas kodiniu pavadinimu „WhiteStar“ (liet. baltoji žvaigždė). „Tesla Model S“ yra laimėjęs kelis geriausio automobilio apdovanojimus, kurių vienas yra „Pasaulio metų žaliasis automobilis 2013“.

TESLA
Filtrai

Vidutinė kaina 140,50 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

„Tesla“ automobilius žino kone kiekvienas šiuolaikiškas žmogus. Tai bene garsiausias elektromobilių gamintojas, į aukštumas pakilęs dėl didelės kokybės, tvaraus požiūrio bei interneto kultūros. Šiuo metu „Tesla“ yra išleidę 4 automobilių modelius: „Tesla Model S“, „Tesla Model X“, „Tesla Model 3“ ir „Tesla Model Y“. Lietuvą pasiekė ir futuristinis elektromobilis „Tesla Cybertruck“ . „Cybertruck“ didžiulį dėmesį skirs patvarumui bei saugumui. Automobilio kėbulas pagamintas iš nerūdijančio plieno konstrukcijos ir yra itin tvirtas bei ištvermingas. Stiprus apsauginis stiklas gali sugerti ir nukreipti smūgio jėgą, taip užtikrindamas atsparumą pažeidimams. Naujasis futuristinis, į nežemišką mašiną panašus pilnai elektra varomas automobilis gali nuo 0 iki beveik 100 km/h įsibėgėti vos per 2,9 sekundes. Maksimalus automobilio greitis siekia 209 km/h, o su pilnai įkrauta baterija nuvažiuoti juo galima daugiau nei 800 km atstumą.

Pasivažinėjimas „Tesla Cybertruck“ tikrai taps nepamirštamu įvykiu. Tai nėra „Tesla“ nuoma – tai neįkainojama patirtis ir unikali pramoga. Nustebinkite geriausią draugą, tėtį, senelį ar sesę ir padovanokite galimybę būti vienu pirmųjų pasaulyje, pasėdėjusių už šio futuristinio automobilio vairo. Tad jei nori tvarios ir įdomios patirties – vairuokite „Tesla“!