Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pasivažinėjimas sportiniu automobiliu

Išpildykite greičio ir adrenalino mėgėjo svajonę – dovanokite pasivažinėjimą sportiniu automobiliu. Galingi įspūdžiai išbandant ryškųjį žaibą „Lamborghini Huracan“, garsųjį „Ferrari 430“, vikrųjį „Subaru Impreza STI“ ir kitus žvėriškai riaumojančius automobilius garantuoti!

Sportiniai automobiliai
Filtrai

Vidutinė kaina 188,05 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Kone kiekvienas pastebėję gatvėje akimis nulydime išskirtinius automobilius. Nors sportiniai automobiliai dažnam yra tik svajonė, tai tikrai nereiškia, jog jų galia ir greitis yra nepasiekiami. Toli gražu!

Dovanoti pramogas bei nepamirštamus įspūdžius jau ne vienerius metus yra populiarus pasirinkimas ieškant dovanų. Viena tokių dovanų yra ekstremalus pasivažinėjimas sportiniu automobiliu – adrenalino kupina, bet saugi pramoga, nustebinsianti net ir išrankiausius. Ne vienas auto / moto entuziastas svajoja apie galimybę pasėdėti už prabangaus sportinio automobilio vairo, tad tokia dovana gali tapti tikru svajonės išsipildymu! Siūlome Jums išsirinkti vieną (o gal net ir kelis) iš šių mūsų partnerių superautomobilių:

* Lamborghini Huracan Super Trofeo

* Porsche 911 GT3

* Ferrari

* Ford Mustang Cabri

* Maserati Ghibli

* Jaguar F-TYPE S

* ir kt.

Didelė skirtingų modelių įvairovė, galimybė vairuoti pačiam ar atsipalaiduoti keleivio sėdynėje, važiuoti mieste, sportinėje trasoje ar simuliatoriuje garantuoja, kad jūs tikrai atrasite pramogą tinkančią kiekvienam! Pasivažinėjimas lenktyniniu automobiliu nustebins tiek merginą, norinčią išbandyti kažką naujo, tiek sportiniais automobiliais tik pradėjusį domėtis draugą, tiek ir visko mačiusį ir patyrusį tėtį.

Tad jei norite išbandyti savo ar artimųjų jėgas, drąsą bei reakciją - lenktyniniai automobiliai kaip tik jums!