Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pasivažinėjimas tanku

Pasivažinėjimas tanku skirtas ekstremalių ir kvapą gniaužiančių pramogų gerbėjams. Pramogos metu pasijuntama lyg tikrame karo lauke, o aštrūs potyriai ilgai išlieka atmintyje. Dovanok galimybę vairuoti šarvuotį ar tankriedį!

Tankai
Filtrai

Vidutinė kaina 111,63 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Daugelis mūsų tankus tėra matę filmuose. O juk išbandyti juos būtų tikrai įdomu! Mūsų partneriai suteikia jums tokią galimybę ir siūlo iš arčiau susipažinti su šia galinga karine technika.
Pasivažinėjimas tanku – unikali dovana sau, artimam draugui, mylimajam ar tėvams gimtadienio, vestuvių metinių ar kitomis progomis. Tai nepakartojama dovana ekstremalius pojūčius mėgstantiems vyrams bei moterims, norintiems išbandyti netradicines pramogas.
Pramogos tankodrome metu dovanos gavėjas turės galimybę tapti karinės technikos keleiviais ir važiuoti karine technika, pavyzdžiui kariniu šarvuočiu, kariniu visureigiu ar sunkvežimiu, specialioje trasoje.
Šiose pramogose smagu ir saugu dalyvauti net ir patiems mažiausiems, tad toks pasivažinėjimas galėtų tapti įspūdinga dovana vaiko gimtadienio proga.