Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovanos vaikams pagal jų pomėgius

2020-09-26

Dovanos vaikams pagal jų pomėgius

Artėja gražiausios metų šventės... Kruopščiai besiruošiantys žmonės po truputį jau žiūrinėja įvairius dovanų variantus tiek mažam, tiek dideliam. Tačiau šiais metais, net dovanų ekspertai bei verslo pasaulio žmonės rekomenduoja dovanomis pasirūpinti iš anksto. Kodėl? Taip, atsakymas – koronaviruso plitimas... Vis didėjantis sergamumas gali pasibaigti prekybos centrų uždarymu bei karantinu visoms šventėms. Tad kalėdinių dovanų įsigijimas vėliau gali tapti neįmanomu. Tad ir mes skatiname į tai žvelgti atsakingai ir rinktis dovanas jau dabar! Šį kartą dalinamės patarimais apie dovanas berniukams ir mergaitėms.

Dovanos mergaitėms

Išrinkti dovaną, dažnu atveju, yra tikras galvos skausmas. Šiuolaikiniai vaikai dažnai yra išrankus bei išlepinti ir viską, ko reikia, jie jau turi! Tad ką dovanoti tokiam vaikui? Atsakymas – pramogą. Tad štai dovanos mergaitėms, pagal jų pomėgius, kurios tikrai atims žadą.

  • Kulinarė. Jei mergaitė, kuriai planuojate dovanoti dovaną, mėgsta gaminti arba yra tikra smaližė, belgiškų vaflių, šokolado ar kita panaši degustacija bus puikus sprendimas dovanai.
  • Gyvūnų mylėtoja. Įvairių JAV atliktų tyrimų metu paaiškėjo, kad žirgai yra treti mylimiausi gyvūnai vaikams. Pirmoje vietoje, žinoma, yra šunys, antroje – kačiukai, o trečioje – šie didingi gyvūnai, kuriais jodinėti – tikra garbė. Tad ir jodinėjimas žirgu arba poniu patiks kiekvienai mergaitei.
  • Knygų dama. Ko gero, nė nereikia sakyti, kad mergaitėms, mėgstančioms skaityti, geriausia dovana – knygos. Tad tokioms knygų damoms geriausia dovanoti arba konkrečią knygą, arba knygyno dovanų čekį.
  • Svajotoja. Svajoti mėgsta kiekvienas vaikas. Tačiau vieni tai daro daug dažniau nei kiti. Būtent svajotojai nusikelia į kitą pasaulį: kosmosą, ateitį, istoriją, princesių pasaką. Taigi, tokiai mergaitei dovanokite naktinį žvaigždžių stebėjimą.
  • Modelis. Ne paslaptis, kad dalis mergaičių mėgsta dažnai maivytis prieš veidrodį, persirengti mamos rūbais, avėti jos aukštakulnius, dažyti lūpytes jos raudonu lūpdažiu. Tokiai pamaivai geriausia dovana – teminė fotosesija. Jos metu ji galės išdarinėti viską, ką panorėjusi ir viskas liks įamžinta!

Dovanos berniukams

Ko gero, kiekvienas pritars, kad išrinkti dovaną vaikui – yra svarbiausias šventinio laikotarpio darbas, kurį reikia atlikti nepriekaištingai! Mes, dovanų ekspertai, norime Jums padėti, todėl pateikiame idėjų, ką dovanoti berniukams. Tad štai geriausios įspūdžio dovanos berniukams, atsižvelgiant į jų hobius.

  • Automobilių fanas. Keturračiai, kartingai ar pasivažinėjimas tanku! Tai yra automobilių gerbėjo svajonė! Sėsti už keturračio vaikas gali nuo 4 iki 16 metų (perkant vaikišką bilietą). Keturračiai yra įvairių dydžių, tad neverta nerimauti dėl vaiko, kuriam 4 metai. Jis bus visiškai saugus.

Kartingai – dar viena nuostabi pramoga, kuri tinka vaikams iki 10 metų (galima įsigyti bilietą ir vyresniems vaikams). Štai „Kartlandas“ rengia net specialius mokymus vaikams, skirtus susipažinti su kartingais: kaip jie veikia, kaip juos vairuoti, kaip išmokti lenktyniauti ir t. t.

Berniukams, labiau mėgstantiems karinę techniką, siūlome dovanoti pasivažinėjimą su tanku. Tiesa, tai nėra tikras tankas, nes Lietuva tokių neturi. Tačiau mažamečiui tai bus didžiausias nuotykis! Pramogos metu bus leidžiama važiuoti kariniu šarvuočiu FV432, kuriuo naudojasi Didžiosios Britanijos, Indijos ir kitų svarbių šalių karinės pajėgos.

  • Galvoje – tik kompiuteriniai žaidimai. Berniukas, kuris dievina kompiuterinius žaidimus, tikrai apsidžiaugs gavęs naujausią žaidimą, tačiau dar geresnė dovana – nuotykiai virtualiame pasaulyje! Tai reiškia, kad padovanoję apsilankymą virtualios realybės erdvėje nušviesite jo dieną, labiau nei galite tuo patikėti. Atvykęs į šią erdvę, vaikas galės pasirinkti, į kokį nuotykį nori pasinerti: piratai, dinozaurai, zombiai, lenktynės, kalnai ir t. t. Čia – viskas įmanoma!
  • Nenustygstantis vietoje. Įspūdžių kupina diena nuotykių parke nuramins kiekvieną, nenustygstantį vietoje, vaiką. Kone visi miestai turi savo nuotykių parką, tad padovanoti kuponą į jį yra puiki idėja, kuri nesudarys papildomų rūpesčių šeimai (jei tektų važiuoti kelis šimtus kilometrų iki nuotykių parko).
  • Gyvūnų mylėtojas. Apsilankymai ZOOPARK.lt patiks kiekvienam dievinančiam gyvūnus vaikui ir suaugusiajam. ZOOPARK.lt yra įsikūręs Vilniuje. Čia vyksta edukacinės programos, kurios ugdo vaikų meilę gyvūnams, rūpestį, kantrybę, švelnumą.
  • Galvosūkių meistras. Mažesniems vaikams siūlome dovanoti apsilankymą „CurioCity“, vyresniems – galimybę pabėgti iš pabėgimo kambario. „CurioCity“ yra didžiausias Baltijos šalyse edukacinis pramogų centras, skirtas vaikams su tėveliais. Tai puiki dovana vaikams iki 13 metų. Na, o pabėgimo kambarys tinka vyresniems nei 13 metų vaikams. Tiesa, yra tokių kambarių (siaubo tematika), kurie rekomenduojami nuo 16 metų.

Ypač prabangi dovana – naujiena

Šiuolaikiniame pasaulyje, vaikai praleidžia kur kas daugiau laiko prie kompiuterio ekrano nei kieme su draugais. Tad kompanija „SpaceBar“ sukūrė ypatingą pramogą vaikams: tapti Youtuberiu ir transliuoti savo žaidimą!

Dovanos gavėjas (nesvarbu berniukas ar mergaitė), atvykęs į saloną, galės pasipuošti mėgstamo žaidimo atributika ir keliauti į žaidimų erdvę. Ten jis/ji galės žaisti ir viską transliuoti žiūrovams! Šios dovanos dėka, vaikas pasijaus tikru Youtuberiu. Tai nuostabu todėl, kad tai puiki galimybė pasinerti į savo mylimiausią žaidimą ir tapti jo super herojumi!

Atgal