Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Plaukimas vandens motociklu

Vandens motociklai – pašėlusi vasaros pramoga, kuri suteiks naujų potyrių ir atgaivins karštą dieną! Pramogos metu galingu vandens motociklu skrosti bangas galėsite Kauno mariose arba Baltijos jūroje Klaipėdoje ir Palangoje. Aštrių pojūčių gerbėjai galės išbandyti ekstremalų plaukimą tarp Šventosios ir Latvijos sienos: kai plevėsuojanti raudona vėliava visiems draus artintis prie vandens, atvykusiems bus suteikta visiška laisvė grumtis su bangomis. Šio plaukimo metu bus suteikta net 8 val. vandens motociklo nuoma ir neribota galimybė išbandyti savo jėgas.

Filtrai

Vidutinė kaina 188,52 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Pasiplaukiojimas vandens motociklu

Pašėlusi vasaros pramoga, kuri suteiks naujų potyrių ir atgaivins karštą dieną. Pramogos metu galingu vandens motociklu skrosti bangas galėsite Kauno mariose arba Baltijos jūroje Klaipėdoje ir Palangoje.

Aštrių pojūčių gerbėjai galės išbandyti ekstremalų plaukimą tarp Šventosios ir Latvijos pajūrių: kai plevėsuojanti raudona vėliava visiems draus artintis prie vandens, atvykusiems bus suteikta visiška laisvė grumtis su bangomis. Šio plaukimo metu bus suteikta net 8 val. vandens motociklo nuoma ir neribota galimybė išbandyti savo jėgas.