Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Žurnalų ir leidinių prenumerata

Pasinėrę į mobiliųjų ir kompiuterių ekranus, vis dažniau pamirštame, kokį malonumą dovanoja tarp pirštų šiugždantys ir dar dažais kvepiantys spalvingų žurnalų puslapiai. Iš žurnalų gauname lyg specialiai mums paruoštos, labai naudingos informacijos. Žurnalą pasirinkti sau ar jo prenumeratą padovanoti kitam nėra taip sudėtinga. „Gera dovana“ lengvesnėms jūsų paieškoms žurnalus suskirstė į subkategorijas pagal gavėjus. Žurnalai moterims Lietuvoje – patys populiariausi, jų ne tik nuperkama, bet ir prenumeruojama bene gausiausiai. Skaitomiausi jų – „Laimė“, „Moteris“, „Prie Kavos“, „Žmonės“ ir pan. Moteriškuose žurnaluose pateikiama daug aktualios informacijos apie grožį, madą, sveikatą, santykius, publikuojami garsių žmonių interviu, kelionių įspūdžiai, galima rasti visavertės mitybos patarimų, receptų ir ne tik. Žurnalo prenumerata nudžiuginsite ir jaunas merginas. Juose jos ras atsakymus į daugybę paauglystės ir jaunystės laikotarpiu kylančių klausimų. Nors vyriškų žurnalų pasirinkimas šiek tiek kuklesnis, tačiau vyrams galima dovanoti universalius žurnalus, pavyzdžiui, „Tik vyrams“ arba „A-ZET“, kuriuose apie viską rašoma po truputį, arba specializuotus žurnalus apie gamtą, žvejybą, automobilius, mokslą, technologijų naujoves ir kita. Platus ir vaikiškų žurnalų prenumeratos pasirinkimas, tereikia išrinkti tinkamą vaikui pagal amžių žurnaliuką. „Gera dovana“ kviečia įsigyti čekių žurnalų prenumeratai ir nudžiuginti vos 2 metų sulaukusius mažylus.

Leidinių prenumeratos
Filtrai

Vidutinė kaina 31,14 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Žurnalų prenumeratos

Žurnalo prenumerata – tobula dovana ne tik mėgstantiems skaityti bei savo laisvalaikio nebeįsivaizduojantiems be gero žurnalo ar geros knygos rankose, bet ir tiems, kurie nori praturtinti žinių ir patirčių bagažą.

Nesvarbu, ar žurnalą užsiprenumeruosite sau, ar dovanosite brangiam žmogui, kiekvieną mėnesį tiesiai į pašto dėžutę atkeliaus dar dažais kvepiantis, spalvingas ir be galo įdomus leidinys.

Žurnalų merginoms ir moterims prenumerata

Tikriausiai nesuklysime teigdami, kad apie pusė žurnalų lietuviškoje žurnalų rinkoje yra skirti moterims ir merginoms. Ir nors spausdintus leidinius po truputį keičia internetas, žurnalai, kitaip nei dienraščiai, savo populiarumo neprarado, o moteriškų žurnalų prenumerata itin suaktyvėja baigiantis metams.

Bene universaliausias pasirinkimas svarstant, kokio leidinio prenumeratą padovanoti moteriai – žurnalai „Prie kavos“, „Žmonės“,„Moteris“, „Moters savaitgalis“, „Laimė“ ir kt. Šiuose turininguose leidiniuose moterys ras grožio, stiliaus, sveikatos puoselėjimo patarimų, straipsnių įvairiomis moterims aktualiomis temomis, susipažins su sėkmingų žmonių istorijomis, naujovėmis, kelionių įspūdžiais, ras receptų ir kitos naudingos informacijos. Jei ieškote dovanos gaminti mėgstančiai moteriai, verta pasvarstyti apie žurnalų „Virtuvė. Nuo... Iki...“ arba „Moters savaitgalio virtuvė“ prenumeratą.

O jei pažįstate mamytes, auginančias kūdikį arba darželinuką, jas tikrai pradžiugintumėte žurnalų „Tavo vaikas“ arba „Mažylis“ prenumerata. Šiuose žurnaluose gausu vertingos informacijos apie vaikų ugdymą, mitybą, psichologiją, patarimų tėvams.

Merginoms skirti jau kultiniais tapę žurnalai „Panelė“ ir „Cosmopolitan“, o paauglės nudžiugs į savo pašto dėžutes kiekvieną mėnesį gaudamos žurnalą „Justė“.

Žurnalų vyrams prenumerata

Jei vaikinui ar vyrui norite padovanoti žurnalo prenumeratą, galite rinktis universalius žurnalus, pavyzdžiui, „Tik vyrams“, o galite užprenumeruoti ir specializuotus, pritaikytus besidomintiems automobiliais, žvejyba, medžiokle, technologinėmis naujovėmis, mokslo išradimais ir t. t., žurnalus.

Vyrams labai patiktų žurnalas „A-Zet“. Kaip ir rodo jo pavadinimas, čia galima rasti visapusiškos informacijos, susijusios su karjera, verslu, sveikata, santykiais, sportu, pasaulio įdomybėmis, pramogomis, produktų ir paslaugų pristatymais, automobiliais, kompiuteriais, mobiliaisiais ir viskuo, kad aktualu šių laikų žmogui.

Žurnalų vaikams prenumerata

Vaikai vis daugiau laiko praleidžia prie kompiuterių ir televizorių ekranų. Jei norite, kad mažasis šeimos narys turėtų kuo įvairesnių veiklų, kad nereikėtų kiekvieną mėnesį ieškoti, kur nupirkti jo mėgstamą žurnaliuką, pasirūpinkite jo prenumerata. Patiems mažiausiesiems – vos nuo 2 m. vaikučiams – skirtas spalvingas, didelėmis ir ryškiomis iliustracijomis praturtintas žurnaliukas „Kutis“. 3–7 m. vaikams leidžiamas žurnaliukas „Penki“. Pradinukai skaitymo įgūdžius lavins ir turiningai laiką leis spręsdami užduotėles žurnaluose „Naminukas“, „Smegenūzai“, „Flintas“ ir kt.

Žurnalai pagal pomėgius

Domitės tam tikra sritimi ar žinote, kuo domisi asmuo, kuriam renkate dovaną? Tuomet galite rinktis labiau specializuotus žurnalus.

  • Besidomintiems mada skirtas žurnalas „L’Officiel Lithuania“, kuriame pristatomos karščiausios mados tendencijos ir naujausios mados industrijos naujienos.
  • Intelektualams, kuriems nesvetimos ir verslo bei mokslo temos, galima dovanoti žurnalų „IQ“, „Iliustruotasis mokslas“, „Verslo klasė“, „Ar žinai, kad?“ prenumeratą.
  • Gamtos mylėtojams skirti žurnalai „Miškai“ arba „Žvejys ir žuvis“.
  • Besidomintiems statybos ir interjero naujovėmis žmonėms galima padovanoti žurnalų „Mano namai“, „Namas ir aš“, „Statyba ir architektūra“, „Statyk!“ ar „Statyba“ prenumeratą. Šie leidiniai subalansuoti architektams, dirbantiems statybų sektoriuje, planuojantiems statyti savo namus bei tiesiog norintiems susikurti jaukų bei šiuolaikišką interjerą.
  • Automobilių žinovams ir entuziastams dovanokite žurnalų „Keturi ratai“ ir „TopGear Lietuva“ prenumeratą.

Žurnalo prenumerata – universalus dovanos pasirinkimas, nes galima rinktis tiek 1 mėnesio, tiek ir visų metų prenumeratą. Leidinių prenumeratos kaina – vos nuo 2,99 iki 29 eurų, tad reikiamą pasiūlymą išsirinks tiek ieškantys nebrangios dovanos, tiek tie, kurie mėgstamais žurnalais mylimus žmones norės džiuginti visus metus.