Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kiek laiko galioja dovanų čekis?

Kiekvieno dovanų čekio aprašyme yra įrašytas jo galiojimo terminas, kuris skaičiuoti pradedamas nuo dovanų čekio įsigijimo dienos. Ši informacija pateikiama ir ant paties dovanų čekio. Jeigu Jūsų dovanų čekyje galiojimas nenurodytas, jį galite pasitikrinti puslapyje www.geradovana.lt

Ar galima pratęsti dovanų čekių galiojimo laiką?

Taip, galima.

 

5. 1. Dovanų čekio galiojimo laikas nurodomas aprašymuose prie paslaugos arba ant pakuotės. Dovanų čekio galiojimo laikas pradedamas skaičiuoti nuo jo įsigijimo dienos, t. y. nuo to momento, kai už jį buvo sumokėta šiose Taisyklėse numatyta tvarka, nebent Bendrovė ir Pirkėjas susitaria raštu kitaip.

5. 2. Vadovaujantis šiomis Taisyklėmis, Dovanų čekio Pirkėjas gali pateikti laisvos formos prašymą arba užpildyti nustatytos formos prašymą dėl Dovanų čekio galiojimo termino pratęsimo, jei Dovanų čekis nėra įtrauktas į nepratęsiamo galiojimo dovanų čekių sąrašą, kurį galima rasti čia.

 

 

5. 2. 1. Pratęsti galiojimo terminą galima Dovanų čekiui, kuris yra dar nepanaudotas, tačiau jo galiojimas jau baigėsi ir nuo jo galiojimo pasibaigimo nepraėjo daugiau nei 3 (trys) mėnesiai.

5. 2. 2. Pratęsti galiojimo terminą galima Dovanų čekiui, kuris yra nesugadintas ir ant jo aiškiai matomas Dovanų čekio brūkšninis kodas.

5. 2. 3. Pratęsti dovanų čekį galima papildomam iki 3 (trijų) mėnesių terminui (skaičiuojant nuo pratęsimo dienos).

5. 2. 4. Pratęsti Dovanų čekio galiojimo terminą galima tik vieną kartą.

5. 2. 5. Už kiekvieno Dovanų čekio pratęsimą taikomas 8 Eur (aštuonių eurų) mokestis su PVM.

5. 3. Prašyme dėl Dovanų čekio galiojimo termino pratęsimo Pirkėjas turi nurodyti: savo vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, elektroninį pašto adresą ir dovanų čekio brūkšninį kodą.

5. 4. Pirkėjas Dovanų čekio galiojimo laiko pratęsimo mokestį gali sumokėti grynaisiais, mokėjimo kortele arba atlikdamas pavedimą į Bendrovės sąskaitą pagal Bendrovės pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

5. 5. Dovanų čekio galiojimo termino pratęsimą galima atlikti atvykus į bet kurią iš Prekybos vietų, elektroniniu būdu arba atvykus į Bendrovės biurą, adresu J. Jasinskio g. 16A, Vilnius.

Ar dovanų čekiai yra keičiami?

Taip, keičiami, išskyrus prekybos centrų čekius.

 

6. 1. Pirkėjai, prieš įsigydami Dovanų čekį, privalo įvertinti visas su Dovanų čekiu suteikiamos paslaugos teikimo aplinkybes, įskaitant bet neapsiribojant sezoniškumą, vietą ir kitas paslaugos teikimo sąlygas.

6. 2. Jei paslaugas teikiantis Paslaugų teikėjas atšaukė paslaugų teikimą ar kitaip informavo apie tai, kad jo teikiamos paslaugos nebus teikiamos ar pasikeitė jų teikimo data, vieta ar kiti svarbūs paslaugų kriterijai, Pirkėjai turi teisę kreiptis į Bendrovę dėl turimo Dovanų čekio nemokamo pakeitimo į kitą Pirkėjo pasirinktą Dovanų čekį arba užpildyti nustatytos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo.

Nemokamai keičiamų dovanų čekių sąrašą galima rasti čia.

 

 

6. 3. Vadovaujantis šiomis Taisyklėmis, Dovanų čekio Pirkėjas gali pateikti laisvos formos prašymą arba užpildyti nustatytos formos prašymą dėl Dovanų čekio keitimo, jei Dovanų čekis nėra įtrauktas į nekeičiamų dovanų čekių sąrašą, kurį gali rasti čia.

Dovanų čekio keitimo paslauga teikiama šia tvarka:

6. 3. 1. Pakeisti galima tik nepasibaigusio galiojimo bei nepanaudotą Dovanų čekį.

6. 3. 2. Pakeisti galima Dovanų čekį, kuris yra nesugadintas ir aiškiai matomas Dovanų čekio brūkšninis kodas.

6. 3. 3. Dovanų čekį jo galiojimo metu galima keisti neribotą kiekį kartų.

6. 3. 4. Pakeitus Dovanų čekį, jo galiojimo laikas nepasikeičia, t. y., išlieka prieš tai galiojusio Dovanų čekio galiojimo laikas.

6. 3. 5. Vienas Dovanų čekis gali būti pakeistas į kitą ar kelis Dovanų čekius, jei jų bendra suma lygi keičiamo Dovanų čekio sumai arba jei Pirkėjas sutinka primokėti skirtumą, atsiradusį keičiant Dovanų čekius.

6. 3. 6. Dovanų čekis negali būti keičiamas į Prekybos centrų dovanų čekius.

6. 3. 7. Už kiekvieną Dovanų čekio keitimą taikomas 2 Eur (dviejų eurų) mokestis su PVM. Keitimo mokestis netaikomas šių Taisyklių 6.2. punkte numatytus atvejus.

6. 4. Jei keičiamo/-ų Dovanų čekio/-ių bendra vertė yra didesnė nei Dovanų čekio/-ių, į kurį/-iuos yra keičiama, susidaręs kainų skirtumas Pirkėjui nėra grąžinamas.

6. 5. Jei keičiamo Dovanų čekio bendra suma mažesnė nei Dovanų čekio/-ių, į kuriuos keičiama, Pirkėjas privalo padengti susidariusį skirtumą.

6. 6. Prašyme dėl Dovanų čekio keitimo Pirkėjas turi nurodyti: savo vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, elektroninį pašto adresą ir dovanų čekio brūkšninį kodą.

6. 7. Pirkėjas Dovanų čekio keitimo mokestį gali sumokėti grynaisiais, mokėjimo kortele arba atlikdamas pavedimą į Bendrovės sąskaitą pagal Bendrovės pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

6. 8. Dovanų čekio keitimą galima atlikti atvykus į bet kurią iš Prekybos vietų, elektroniniu būdu arba atvykus į Bendrovės biurą, adresu J. Jasinskio g. 16A, Vilnius.

6. 9. Šiose Taisyklėse numatytais atvejais Dovanų čekius Bendrovei Pirkėjai gali grąžinti tose Prekybos vietose, kuriose įsigijo Dovanų čekius, arba tose Prekybos vietose, kurias nurodo Bendrovė. Bet kokiu atveju, atšaukus paslaugų teikimą ir/ar pakeitus jų teikimo sąlygas dėl Dovanų čekio keitimo ar pinigų už įsigytą Dovanų čekį grąžinimo Pirkėjai turi kreiptis į Bendrovę.

6. 10. Pinigai ne vėliau kaip per dvi savaites nuo prašymo pateikimo dienos grąžinami į Pirkėjo banko sąskaitą.

6. 11. Bendrovė pažymi, jog Pirkėjai, įsigiję Dovanų čekius nuotoliniu būdu (t. y., Bendrovės internetinėje parduotuvėje arba naudodamiesi mobiliąja programėle „Gera dovana“), turi teisę atsisakyti sutarties (t. y., grąžinti įsigytą ir nepanaudotą dovanų čekį) per keturiolika dienų nuo dovanų čekio įsigijimo dienos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 straipsniu. 

Kaip greičiau išsirinkti norimą dovaną?

Naudokitės išplėstine paieška. Dovanos galite ieškoti pagal raktinį žodį, paslaugos teikėjo pavadinimą, pageidaujamą vietovę ar dovanos kainą.

Kas yra elektroninis dovanų čekis?

Tai dovanų čekis, kurį vos per kelias minutes galite įsigyti internetu bei atsispausdinti patys arba siųsti adresatui el. paštu. 

Ar elektroniniai „Gera dovana“ dovanų čekiai yra saugūs?

Taip, saugūs. Dovanų čekių saugumą užtikrina ant jų esantys unikalūs brūkšniniai kodai. Jie padeda identifikuoti dovanų čekį, taigi ir panaudoti jį galima tik vieną kartą.

Kaip apmokėti dovanų čekį?

Dovanų čekį galite apmokėti naudodamiesi net 8 bankų („Swedbank“, „SEB“, „DNB“, „Šiaulių“, „Citadele“, „Paysera“ ir „Nordea“) internetinės bankininkystės sistemomis. Taip pat galima sumokėti už dovanų čekį galima kreditinėmis kortelėmis bei pavedimu – išankstinė sąskaita pirkėjui yra sugeneruojama automatiškai.

Kaip atsiskaityti / išsikeisti pasirenkamosios vertės „Gera dovana“ čekį?
  • Pirkimo žingsnyje „Užsakymo peržiūra“ laukelyje „čekio kodas“ įveskite čekio kodą atsiskaitymui internetu, kurį rasite po nutrinamu sluoksniu, arba kairiajame el. čekio kampe, apačioje.
  • Jei perkamo pasiūlymo kaina yra didesnė nei Jūsų turimo „Gera dovana“ čekio vertė, apmokėkite skirtumą Jums patogiausiu būdu.
  • Jei perkamo pasiūlymo kaina yra mažesnė nei Jūsų turimo „Gera dovana“ čekio vertė, paspaudę mygtuką „Rinktis dovanas“ galite savo krepšelį papildyti dovanomis, kitu atveju, „Gera dovana“ skirtumo nekompensuos.
  • Įsigytą dovaną gausite pasirinktu pristatymo būdu po apmokėjimo patvirtinimo.

Daugiau informacijos apie „Gera dovana“ pasirenkamosios vertes čekį ieškokite ČIA

Kur rasti anksčiau sukurtus ir apmokėtus pirkinių krepšelius?

Visi registruoti vartotojai savo apmokėtus ir neapmokėtus pirkinių krepšelius gali rasti portalo „Geradovana.lt“ skiltyje „Mano pirkiniai“. Jei šioje skiltyje lieka neapmokėtų pirkinių krepšelių, po kelių dienų jie bus automatiškai ištrinti.


Jei dovanų čekis įsigytas su nuolaida ar papildomu aptarnavimo mokesčiu, ar ši informacija bus matoma ant dovanų čekio?

Ne, ši informacija bus matoma tik renkantis dovanų čekius ir juos apmokant.

Kaip bus pristatytos dovanos?

Prieš apmokėdami dovaną, galėsite pasirinkti jos pristatymo būdą. Dovanų čekius galite atsispausdinti patys arba nusiųsti tiesiogiai adresatui el. paštu. Dovanų čekius, korteles ir rinkinius visoje Lietuvoje į namus ar darbovietę gali pristatyti kurjeris. Taip pat dovanas galite atsiimti Vilniuje esančiame „Gera dovana“ biure arba „Gera dovana“ parduotuvėse. 

Kiek dovanų čekių telpa į vieną mano pasirinktą pakuotę?

Dovanų įmautės – vokeliai be užlenkimo 

  • Skirta: dovanų kortelėms ir el. čekiams pakuoti.
  • Kiek dovanų čekių telpą į vieną pakuotę? 1 vnt.

Dovanų vokeliai

  • Skirta: el. čekiams, dovanų čekiams ir parduotuvių dovanų čekiams.
  • Kiek dovanų čekių telpą į vieną pakuotę? 5 vnt.

Dovanų dėžutės

  • Skirta: dovanų rinkiniams.
  • Kiek dovanų rinkinių telpą į vieną pakuotę? 1 vnt.
Ar galima „Gera dovana“ dovanų čekių įsigyti parduotuvėje?

Dovanų čekius galima įsigyti tiek internetu, tiek „Gera dovana“ parduotuvėse, esančiose PPC „Akropolis“ (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje), PPC „Ozas“, PLC „Panorama“, PC „Europa“ (Vilniuje).

„Gera dovana“ dovanų kortelių ir dovanų rinkinių taip pat galite įsigyti prekybos centruose MAXIMARIMIIKI ir PRISMA.

Kodėl dovanų čekius verta įsigyti įmonėms?

Visų pirma tai užima labai nedaug laiko. Be to, įmonės darbuotojai, gavę dovanų čekius, galės patys pasirinkti jiems patikusias prekes ar paslaugos suteikimo laiką.

Svarbu: už įsigytus dovanų čekius sąskaita faktūra nėra išrašoma, tačiau išduodamas dovanų čekių perdavimo-priėmimo aktas.

Kaip gauti pirkimo dokumentus už apmokėtus pirkinių krepšelius?

Po apmokėjimo patvirtinimo visi su pirkiniu susiję dokumentai yra išsiunčiami pirkimo metu įrašytu el. pašto adresu. Taip pat visi registruoti vartotojai savo apmokėtus krepšelius ir pirkimo dokumentus gali rasti skiltyje „Mano pirkiniai“. Neregistruoti vartotojai, norėdami gauti pakartotinius pirkimo dokumentus, turėtų susisiekti su mumis el. paštu info@geradovana.lt arba atvykti į bet kurią iš „Gera dovana“ firminių parduotuvių, kurių sąrašą rasite ČIA