Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

SPA ir masažai dviem

Rasti laiko kasdien atsipalaiduoti ir skirti laiko sau bei savo antrai pusei yra gerų santykių pagrindas. Šiais laikais, kai visur nuolat skubame, dažniausiai skiriame per mažai laiko pabūti ir pailsėti dviese su mylimuoju, o juk kartais taip pasiilgstame vienas kito per tuos nesibaigiančius darbus... Įvairūs SPA salonai siūlo daugybę skirtingų procedūrų dviems, kurios padės atsipalaiduoti, nukreipti mintis nuo rūpesčių ir leis pasimėgauti ramybe dviese bei pasilepinti vienas kito dėmesiu, kurio buvote taip išsiilgę. SPA ir masažaiturėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į tam tikrus, Jus apibūdinančius, kriterijus, tokius kaip: amžius, sveikatos problemos, odos būklė bei Jūsų poreikius atėjus į saloną: pamedituoti, atpalaiduoti sustingusius raumenis ir t. t. Taip pat kadangi atvykstate dviese, būtiniausias kriterijus – romantika. Tokį poilsį patirsite įsigiję kelialapį į Lietuvos kurortą su nakvyne. Taigi, jei norite tiesiog pasimėgauti vienas kito dėmesiu, šiluma ir švelnumu, keliaukite į Birštoną „Royal SPA Residence“. Čia Jūsų laukia prabangūs apartamentai, pusryčiai bei vakarienės ir, žinoma, SPA procedūros pagal Jūsų pasirinkimą. Galite išmėginti ir „Vytautas Mineral SPA“ paslaugas, kur visose SPA procedūrose naudojamas iš gylaus gręžinio paimtas mineralizuotas vanduo. Jums tikrai čia patiks! Jei ieškote vietos kur ne tik pailsėti, bet ir pagerinti sveikatą, „Eglės sanatorija“ yra vienareikšmiškai geriausia vieta. „Eglės sanatorija“ – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete. Na, o jei dairotės dovanos artimai porai SPA kompleksas dviems – geriausias variantas, kadangi tai leidžia pabūti bent porą valandų dviese skambant ramiai foninei muzikai bei jaučiant švelnių rankų prisilietimus. Be to tai yra pigesnė dovana nei pirkti poilsį su nakvynę. Taigi, pasilepinkite dviese ne tik per svarbias meilės šventes. Skirkite laiko sau bet kuriuo metų laiku ir sustiprinkite jausmus atsipalaidavimu dviese kitokioje, raminančioje aplinkoje.

SPA ir masažai dviem
Filtrai

Vidutinė kaina 139,14 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

SPA procedūros, masažai ir poilsis dviem

Rasti laiko kasdien atsipalaiduoti ir skirti laiko sau bei savo antrai pusei yra gerų santykių pagrindas. Šiais laikais, kai visur nuolat skubame, dažniausiai skiriame per mažai laiko pabūti ir pailsėti dviese su mylimuoju, o juk kartais taip pasiilgstame vienas kito per tuos nesibaigiančius darbus...

Įvairūs masažų ir SPA salonai siūlo daugybę įvairiausių procedūrų dviem, kurios padės atsipalaiduoti, nukreipti mintis nuo rūpesčių ir leis pasimėgauti ramybe dviese bei pasilepinti vienas kito dėmesiu, kurio buvote taip išsiilgę.

SPA ir masažai – romantiškam poilsiui dviem

SPA ir masažai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant du dalykus. Pirma – į Jūsų amžių, sveikatos problemas, odos būklę. Antra – tai, ko Jums tuo metu labiausiai reikia: pamedituoti, atrasti naujų jėgų, atpalaiduoti sustingusius raumenis ir pan.

Taip pat, kadangi atvykstate dviese, būtiniausias SPA kriterijus – supanti romantiška atmosfera. Tokį poilsį patirsite įsigiję kelialapį į Lietuvos kurortą su nakvyne. Taigi, jei norite pasimėgauti vienas kito dėmesiu, šiluma ir švelnumu, keliaukite į Birštoną „Royal SPA Residence“. Čia Jūsų laukia prabangūs apartamentai, pusryčiai bei vakarienė ir, žinoma, SPA procedūros pagal Jūsų pasirinkimą. Galite išmėginti ir „Vytautas Mineral SPA“ paslaugas. 715 metrų gylio komplekso gręžinio vanduo pasižymi didele mineralizacija, todėl jis naudojamas vandens procedūroms ir mineralų terapijoms. Jums tikrai čia patiks!

Na, o Druskininkuose „UPA Medical SPA“ viešbutyje pajusite tikrą romantikos skonį. Čia gausite ypatingą meile dvelkiantį kambarį, kuriame netruks jaukumo ir šilumos. 

SPA ir masažai dviem – atsipalaidavimas, ramybė bei sveikatos gerinimas

Jei ieškote vietos, kur ne tik pailsėti, bet ir pagerinti sveikatą, „Eglės sanatorija“ yra vienareikšmiškai geriausia vieta. „Eglės sanatorija“ – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete. Čia siūloma įvairūs masažai bei daugiau kaip 100 įvairių gydymo bei profilaktinių mineralinio vandens, gydomojo ir baltojo purvo, kineziterapijos, fizioterapijos, psichoterapijos procedūrų.

Na, o jei norite keliauti prie jūros, siūlome apsilankyti sveikatos centre „Energetikas“ Palangoje. Šis sveikatos centras veiklą pradėjo 1986 metais. Nuo įkūrimo pradžios čia gydosi, ilsisi bei sveikatingumo procedūromis mėgaujasi Lietuvos ir užsienio šalių gyventojai. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai. Procedūras atlieka profesionalūs įstaigos specialistai, dirbantys klientų sveikatai, grožiui ir gerai nuotaikai!

SPA ir masažų dovanos dviem

Ieškantiems dovanos porai SPA kompleksas dviem – geriausias variantas, kadangi tai leidžia pabūti bent porą valandų dviese skambant ramiai foninei muzikai bei jaučiant švelnių rankų prisilietimus. Be to, tai yra pigesnė dovana nei pirkti poilsį su nakvynę.

Štai egzotinis Balio salos ritualas „Azia SPA“ leis porai pasimėgauti rytietiškais malonumais malonumais. Procedūros metu jai bus uždedama kūno kaukė, jam – atliekamas viso kūno masažas. Abu atvykusieji mėgausis aromaterapine žolelių vionia, galiausiai jieatsipalaiduos masažo metu. Po procedūrų lauks aromatingas puodelis arbatos, kuris sukurs visiškos vidinės harmonijos malonumą.

SPA rinkinys „Meilės harmonija“ dviems atpalaiduos dovanos gavėjų kūnus vandens procedūromis. Jis gaus hidroterapinę procedūrą garų vonioje, kūno šveitimą ir limfodrenažinį nugaros, pėdų masažą. Ji – kūno šveitimą, įvyniojimą bei hidroterapinę procedūrą garų vonioje. Po procedūrų galės jaukiai vaišintis gardžia žolelių arbata.

Taigi, pasilepinkite dviese ne tik per svarbias meilės šventes. Skirkite laiko sau bet kuriuo metų laiku ir sustiprinkite jausmus atsipalaidavimu dviese kitokioje, raminančioje aplinkoje.