Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Jodinėjimas

Žirgai – elegantiški ir išmintingi gyvūnai, tad pramogos su jais bus ne tik nauja patirtis, bet ir nauja pažintis. Jodinėjimas ypač nudžiugins gamtos mylėtojus ir romantikus, tačiau šilumos ir švelnumo suteiks kiekvienam. Čia savo vietą ras tiek vaikai, tiek įsimylėjusios poros... Vaikučiai turi galimybę rinktis jodinėjimą su poniu. Pramogos metu vaikas bus mokomas jojimo pagrindų atsižvelgiant į mažylio sugebėjimus. Patiems mažiausiems bus pasiūlyta joti miniatiūriniu poniu, dideniems vaikams – 110 cm poniu, o vyriausiems – arkliukais, kurie ne aukštesni nei 147 cm ties gogu. Taigi, nesvarbu kokio amžiaus Jūsų atžala, savo ristūną mažasis tikrai atras! Dovanų sąraše puikuojasi ir jojimas šeimai bei poroms. Taigi, jei ieškote puikios dovanos artimai šeimai, kurią sudaro 3–4 asmenys, tokia staigmena bus tikras poilsis ir puiki šeimos terapija. Na, o jodinėjimas poroms yra unikali galimybė jodinėti tik dviese pačiais gražiausiais miškais ir slėniais. Tai pats romantiškiausias pasimatymas! Jei jodinėti visiškai nemokate, o lipti ant žirgo Jums yra didžiausia baimė, pasidovanokite sau jojimo pamoką! Šį pasiūlymą sudaro jojimo pamoka su profesionaliu treneriu. Pamoka gali būti rengiama tiek lauke, tiek ir uždarame manieže, todėl oro sąlygos nėra svarbios. Taigi, pasidovanokite pažintį su žirgais bei ramybe alsuojančias akimirkas!

Jodinėjimas
Filtrai

Vidutinė kaina 61,04 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos