Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Vandenlenčių sportas

Vandenlenčių sportas – tai pramoga, apjungianti snieglenčių, banglenčių ir vandens slidžių sporto elementus, tačiau yra nesudėtinga ir užburia išskirtiniu slydimo vandens paviršiumi pojūčiu. Čiuožimas vandenlente yra puiki dovana aktyvų sportą mėgstantiems žmonėms. Vandenlenčių parke „Wake Inn“ įrengtos naujos, modernios trasos ir figūros, taip pat veikia jauki kavinukė bei laisvalaikio prekių ir „WakeBoard“ įrangos parduotuvė. Paslaugūs parko instruktoriai supažindins su saugumo taisyklėmis bei plaukimo principais, o čiuožti galima bus pagal poreikius – vienoje iš trijų trasų. Į kainą įeina lentos, hidrokostiumo, gelbėjimosi liemenės ir šalmo nuoma. Kitas itin pamėgtas pasiūlymas – čiuožimas „Splash Wake“ parke. Jis įsikūręs gražiame gamtos kampelyje Vilniaus rajone – Vilnojos ežere. Čia įrengta naujos kartos „Wake Line 3“ sistema – subalansuota apie 350 m ilgio trasa su specialiomis kliūtimis. Taip pat įdomi patirtis – naktinis irklenčių turas pasirinktame mieste. Naktinis turas irklentėmis yra būtent tai, ką privalo išbandyti kiekvienas! Ši pramoga ilgai išliks atmintyje tiek noriai besirenkantiems aktyvius laisvalaikio praleidimo būdus, tiek norintiems pamatyti miestą iš kitos perspektyvos ar atsipalaiduoti po dienos darbų gamtos apsuptyje stebint stulbinantį povandeninį pasaulį. Sutemus plaukiama irklentėmis, prie kurių pritvirtintos specialios LED šviesos, leidžiančios matyti, kas yra po vandeniu. Tad plaukdami vandens keliais pamatysite ne tik stulbinantį naktinį miesto veidą, bet ir atrasite įspūdingą povandeninį pasaulį.

Vandenlentės
Filtrai

Vidutinė kaina 73,95 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Vandenlenčių sportas (WakeBoarding) yra ekstremali vandens sporto šaka, kuri, kaip manoma, gimė 8-tojo dešimtmečio pabaigoje, kai banglentininkai nesulaukdami bangų pradėjo vandenį skrosti laikydamiesi prie katerio pritvirtinto lyno. Vėliau banglentes pakeitė patobulintos, būtent tokiam sportui pritaikytos vandenlentės, o pagreitį įgauti sportininkai galėjo jau ne tik katerio, bet ir specialių kabelių pagalba. Dabar ši vandens sporto šaka itin sparčiai populiarėja Lietuvoje, tad nenuostabu, jog įvairiuose šalies kampeliuose ėmė kurtis vandenlenčių sporto centrai ir parkai, kuriuose galima išbandyti šią ekstremalią pramogą. Vandenlenčių parkus rasite tiek didžiausiuose šalies miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje), tiek mažesniuose lankytojų pamėgtuose miesteliuose (Anykščiuose, Trakuose). Vandenlenčių parkuose lankytis gali tiek visiški sporto naujokai, tiek jau patyrę ekstremalių pojūčių entuziastai. Pradedantieji vandenlentes gali išbandyti su patyrusių trenerių priežiūra, kurie prieš tai supažindina su saugumo taisyklėmis, įranga bei plaukimo principais. Verta paminėti, kad čiuožimas vandenlente reikalauja gero fizinio pasirengimo, tad nusprendusieji išbandyti šį sportą gali būti tikri, jog paprakaituoti teks nemažai. Plaukimas vandenlente gali tapti puikia dovana įvairioms progoms: gimtadieniams, bernvakariams ar mergvakariams, mokyklos baigimo ar tiesiog norint parodyti dėmesį. Esame tikri, jog tokia dovana nustebins ir nudžiugins kiekvieną ekstremalių pojūčių mėgėją bei nuotykių ieškotoją.