Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Poilsis dvaruose ir pilyse

Svajojate nukeliauti į istorinius laikus, patirti, kaip seniau gyveno didikai ir karaliai? Keliaukite po Lietuvos dvarus ir rinkitės nakvynę būtent ten! Kviečiame pailsėti Norviliškių pilyje! Ši pilis kol kas vienintelė siūlo nakvynę tokiame istoriniame pastate. Tai unikali, Renesanso epochos dvasią atspindinti vieta. Nors pilis atkurta remiantis autentiškais duomenimis bei naujausiomis technologijomis, jos viduje – šiuolaikiška aplinka, leidžianti jaukiai ir patogiai poilsiauti visais sezonais. Netoli Panevėžio įsikūręs Bistrampolio dvaras kviečia ne tik atsipalaiduoti minkštuose pataluose, bet ir išragauti gardžiausius dvaro restorano siūlomus patiekalus, taip pat savarankiškai apkeliauti dvaro teritoriją, kuri bus Jums kaip minimali istorinė ekskursija, bei pamaitinti ten esančius elnius (danielius). Apsilankymas Pakruojo dvare ne tik padės pamiršti triukšmingą pasaulį, bet ir pasilepinti nuostabiais SPA malonumais, kurie leis bent mintimis nukeliauti į istoriją. Šis dvaras išsiskiria savo svečių sutiktuvėmis, kurios čia tikrai kitokios – su barono fon Ropo tradiciniu žolelių gėrimu. Taip pat Pakruojo dvaras teikia papildomą paslaugą – apsilankymą kino vakare žvakių šviesoje autentiškame Vėjo malūno kino teatre. Paliesiaus dvare svečiai miega Ekonomo akmens name ir gali mėgautis savaitgaliais vykstančiais koncertais, po kurių dar ir lepinsis gardžia vakariene. Burbiškio dvaras, įsikūręs Anykščių regioniniame parke, atvykusius pasitinka įspūdinga XIX a. architektūra, kuri užburia subtilumu ir elegancija. Dvaras stebina ne tik išore, bet ir vidumi, kur pinasi tiek senieji, tiek naujieji laikai.

Poilsis dvaruose ir pilyse
Filtrai

Vidutinė kaina 135,71 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Poilsis ir nakvynė dvare arba pilyje

Ar kada teko pasijusti bajoru, ponaičiu, o gal net karaliumi? Jeigu ne, turbūt galite tik įsivaizduoti, koks tai puikus jausmas! Dovanokite galimybę brangiems žmonėms pasijusti dar svarbesniems!

Nakvynė didingoje pilyje

Kviečiame pailsėti Norviliškių pilyje! Unikali, autentiškai atkurta, Renesanso epochos dvasią atspindinti Norviliškių pilis – nepaprasta bei iškilminga vieta.

Kadaise užmirštas didingas pastatas naujam gyvenimui prisikėlė 2005 m. gruodį, o nuo 2008 m. Norviliškių piliai yra suteiktas 4 žv. viešbučio statusas. Patys pilies rūmai, vartų bokštas bei gynybinis bokštas praeityje sudarė tipišką uždarą gynybinės pilies sistemą su kompaktišku kiemu centre. Tai retas Renesanso laikotarpio tokio pobūdžio komplekso pavyzdys ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Nors pilis rekonstruota remiantis autentiškais duomenimis bei technologijomis, jos viduje – šiuolaikiniai patogumai, leidžiantys jaukiai jaustis ištisus metus, tad Jūs kviečiami čia apsilankyti tiek žiemą, tiek vasarą. Visais sezonais čia rasite Jums tinkamų pramogų.

Naktis iškilmingame dvare

Bistrampolio dvaras, įsikūręs netoli Panevėžio, kviečia ne tik pernakvoti, bet ir išragauti gardžiausius dvaro restorano patiekalus, pasidaryti sau savarankišką ekskursiją po dvaro teritoriją bei pamaitinti ten esančius danielius. Na, o vasaros sezonu čia taip pat galima užsiimti įvairiomis sporto pramogomis: lauko tenisas, krepšinis ir pan.

Pakruojo dvaras siūlo artimajam dovanoti atsipalaidavimą su brangiausiu žmogumi! Apsilankymas Pakruojo dvare ne tik padės pamiršti triukšmingą ir skubantį pasaulį, bet ir pasilepinti šildančiais SPA malonumais… Šis dvaras išsiskiria savo svečių sutiktuvėmis, kurios čia itin iškilmingos – su barono fon Ropo tradiciniu žolelių gėrimu. Įdomu, tiesa? Taip pat dvaras kviečia svečius apsilankyti kino vakare žvakių šviesoje autentiškame Vėjo malūno kino teatre. Tikriausiai tokio kino teatro nerasite daugiau niekur kitur Lietuvoje.

Nakvynė Grafo Zubovo dvare rekomenduojama tiems, kurie nori ramiai pailsėti, mėgsta komfortą, patogumą ir turi išlavintą skonį maistui. Dvaras turi SPA centrą, kuriame vyksta masažai, klientai lepinasi pirčių ir baseino malonumais. Taip pat čia organizuojamos vyno degustacijos įspūdingame vyno rūsyje, tad gurmanams čia tikrai patiks.

Paliesiaus dvaras savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis dabar čia apsilankantiems teikia nuostabų ramybės pojūtį ir kviečia atsikvėpti nuo darbų, pasinerti į muzikos, dailės pasaulį arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta. Svečiai čia miega Ekonomo akmens name ir gali mėgautis savaitgaliais vykstančiu koncertu dvare, taip pat gurmaniška vakariene po koncerto.

Anykščių regioniniame parke, netoli Rubikių ežero įsikūręs Burbiškio dvaras atvykusius pasitinka XIX a. architektūra, kuri užburia subtilumu ir elegancija. Vaizdingame Anykštos upės kairiajame krante iš tolo akį patraukia stilingi rūmai – neoklasicizmo epochos perlas, restauruotas pagal 1853 m. projektą. Dvaras stebina ne tik išore, bet ir vidumi – atkurti autentiški lubų ir sienų tapybos darbai, originalios rudojo uosio durys, išlikę vertingi dekoruoti priesieniniai židiniai. Ypatinga interjero puošmena – autentiškos XIX a. krosnys, apmūrytos baltos glazūros plokštėmis. Svečiai be visų pagrindinių paslaugų dar mėgausis 3 patiekalų vakariene ištaigingoje „Chinoiserie“ salėje.