Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovanos Kalėdoms

Kalėdos – magiška ir jauki šventė, kurios daugelis neįsivaizduoja be dovanų. Kalėdinės dovanos – tai būdas parodyti dėmesį bei nudžiuginti artimuosius. Tačiau vis sudėtingiau išrinkti dovanas žmonėms, kurie visko turi, tad geriausia išeitis – dovanoti įspūdžius ir naujas patirtis (dovanų čekius). Kokie dovanų čekiai labiausiai tiktų atsižvelgiant į dovanos gavėją? Kone kiekvieną merginą ir moterį nustebinsite padovanoję dovanų čekį grožio procedūrai – masažui, SPA kompleksui, manikiūrui, pedikiūrui ir pan. Mėgstančią kultūrinius renginius merginą sužavėsite bilietais į koncertą ar teatrą, o žingeidžią damą – dovanų čekiu įvairioms pamokėlėms: dekupažo, tapybos ant šilko ar keramikos. Renkant dovanas vyrams, labiausiai reikėtų atsižvelgti į jų pomėgius. Jei vaikinas arba vyras mėgsta skaityti, tikrų žurnalo prenumerata arba knygyno dovanų čekis, jei domisi automobiliais – pasivažinėjimas sportiniu ar lenktyniniu automobiliu. Daugelį vyrų nudžiuginsite įdomesnėmis ar ekstremaliomis pramogomis: skrydžiu lėktuvu, parasparniu ar sklandytuvu, slidinėjimu, kaitavimu, šuoliu parašiutu ir pan. Kai mažieji kasmet gauna tiek daug žaislų, metas pagalvoti apie netradicines dovanas – dovanų čekius apsilankyti batutų, nuotykių, vandens ar Zoo parke, taip pat teatre, koncerte, iliuzijų kambaryje. Nepakeičiamos kalėdinės dovanos paaugliams – bilietai į kiną arba pasivažinėjimas kartingais. Dviem asmenims labiausiai tiktų dovanoti kokią nors pramogą – degustaciją, jodinėjimo pamoką ar poros masažą. Jei kalėdinės dovanos dviem biudžetas didesnis, galima pagalvoti apie skrydį oro balionu ar dovanų čekį nakvynei bei kitoms paslaugoms. Ieškantiems verslo dovanos, tinka universalūs įvairios vertės dovanų rinkiniai, kurių gavėjai iš mažiausiai keliolikos pasiūlymų galės pasirinkti labiausiai patikusią pramogą.

Kalėdinės dovanos🎄
Filtrai

Vidutinė kaina 163,69 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Geriausios kalėdinės dovanos – įspūdžiai

Kalėdos – prasminga ir magiška šventė, apgaubta jaukumo ir įsimintinų akimirkų. Vienas iš esminių šios šventės akcentų – kalėdinės dovanos: jos parodo dėmesį, padeda padėkoti už buvimą kartu ir pradžiuginti. Nors kalėdines dovanas internetu išrinkti ir nesudėtinga, tačiau metams bėgant darosi vis sunkiau sugalvoti, ką padovanoti artimiesiems. Juk dovanos rinktos jau tiek daug kartų!..

Norisi, kad dovana būtų prasminga: juk kalėdines dovanas dovanojame ne vien iš tradicijos, bet ir norėdami parodyti dovanos gavėjui, kad rinkdami dovaną galvojome būtent apie jį. Ieškant kalėdinių dovanų idėjų verta pasvarstyti apie galimybę patiems padaryti dovaną ar nematerialias kalėdines dovanas, dar vadinamas įspūdžio dovanomis. Daiktai sulūžta, pasimeta arba paprasčiausiai tampa nereikalingi, nebeįdomūs, tuo tarpu emocijos, kurios užplūsta pirmą kartą atsisėdus ant žirgo ar iššokus parašiutu, įsimena visam gyvenimui.

Rinkdami dovanas Kalėdoms įvertinkite gavėjų pomėgius, darbo pobūdį. Ieškant dovanos Kalėdoms svarbu pagalvoti, dėl kokios veiklos dovanos gavėjas lengvai pametęs galvą. Pavyzdžiui, jei jis mėgsta skaityti, galite padovanoti knygyno dovanų čekį arba žurnalo prenumeratą, kuri džiugins visus metus, jei dievina aštrius potyrius, dovanokite ekstremalią dar nebandytą oro ar vandens pramogą, jei mėgsta gaminti, įteikite dovanų čekį vakarienei ar degustacijai, kurios metu dovanos gavėjas galės atrasti naujus skonius.

Kalėdų dovanos idėją pasufleruoti gali ir dovanos gavėjo darbas. Jei darbas – įtemptas, lydimas streso ir emocinio nuovargio, labai tiks dovanoti su sveikatinimo paslaugomis susijusią dovaną – SPA procedūrą ar masažą. Jei dovanos gavėjas visas 8 valandas darbe praleidžia sėdėdamas, geriau dovanoti tai, kas suteiktų galimybę pajudėti: sporto klubo, baseino, jogos ar kung fu treniruočių abonementą. Ir atvirkščiai – jei dovanos gavėjas kone visą dieną praleidžia ant kojų, geriausia kalėdinė dovana – bilietai į kiną, spektaklį ar pasiplaukiojimas laivu, kas ne tik leis atsipūsti, bet ir nustebins įspūdingais vaizdais.

 

Praktiškos kalėdinės dovanos 

Visgi kad ir ką žmogus gyvenime beveiktų, dovanos, leidžiančios pailsėti, neabejotinai nudžiugins. Juk pailsėti norisi ir reikia visiems! Naktys prie ramiai tyvuliuojančio ežero, ošiančios Baltijos jūros ar ramybe alsuojančio miško leidžia bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės, pakeisti aplinką ir pasidžiaugti nerūpestingomis akimirkomis. Dar viena garantuotai pradžiuginsianti dovana – nakvynė su SPA malonumais viešbutyje, sanatorijoje ar kaimo turizmo sodyboje. Tokia dovana ypač pamalonins užsiėmusius žmones, kurie galės pasimėgauti ramuma ir pamiršti kasdienius rūpesčius.

Parduotuvių, prekybos centrų dovanų kortelės ir dovanų čekiai – dar viena praktiška dovana. Dovanotojui ji leidžia pailsėti nuo alinančio parduotuvių dūzgesio, o gavėjas pats gali išsirinkti geidžiamas paslaugas ar prekes. Dovanodami tokią dovaną galite būti tikri, kad ji bus išties naudinga ir nedulkės lentynoje.

 

Kalėdinės dovanos vyrams

Norint išrinkti geriausią kalėdinę dovaną vyrui reikia atsižvelgti į jo pomėgius bei asmenybės tipą. Nebijančius aukščio pradžiugins šuolis parašiutu, patrakusius dėl skraidymo – pilotavimo pamoka, greičio entuziastams turėtų patikti pasivažinėjimas sportiniu automobiliu, gurmanams – gėrimų degustacija, o tiems, kurie savo gyvenimo neįsivaizduoja be meškerės, – žvejyba. Išsiilgusiems naujų potyrių turėtų patikti apsilankymas šaudykloje, kurioje galima sudalyvauti įvairiuose šaudymo iššūkiuose ir pa